شمانیوز

فال روزانه یکشنبه 15 دی 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/10/15

فال روزانه یکشنبه 15 دی 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/10/15

 

 

 

 

فال روز تولد (98/10/15)

 

 

 

 

دوست عزیزی که 15 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! 

شما به طور ذاتی شخصی شجاع و جسور هستید و آماده اید تا با هر مشکل و مانعی که سر راهتان قرار بگیرد مبارزه کنید. توانایی مقابله با هر موقعیت دشواری که سر راهتان سبز می شود به طور ذاتی در وجود شماست و همین باعث می شود که مورد تحسین و ستایش دیگران قرار بگیرید. حافظه ی قوی و رویکرد منطقی شما، در سالی که پیش رو دارید، به ویژه در زمینه ی مسائل حرفه ای و تجاری به کمک شما خواهد آمد و باعث خواهد شد که موفقیت های بسیاری را کسب کنید. شما توانایی ها و مهارت های جدیدی را کسب خواهید کرد که به پیشرفت حرفه ای و تحصیلی شما کمک قابل توجهی خواهند کرد. برنامه ریزی دقیق و داشتن شور و هیجان لازم برای دست یابی به اهداف و خواسته هایتان باعث خواهد شد که موفقیت از هر سو به طرف شما هجوم بیاورد. در سالی که پیش رو دارید به سفرهای کاری و تفریحی بسیاری خواهید رفت. امسال از لحاظ مالی برای شما خیلی خوب خواهد بود، اما اگر می خواهید از لحاظ عاطفی هم به همین خوبی باشد باید دست از کله شقی برداشته و طرف مقابلتان را کمی بیشتر درک کنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز یکی از نزدیکانتان احساس می کند زیاد حالش خوب نیست و شما فکر می کنید که بهتر است در کنار او مانده و ار او مراقبت و نگهداری کنید. حتما این کار را انجام دهید، اما این را هم در نظر داشته باشید که احساس همدردی شما با این شخص آنقدر قوی است که گذراندن روز در کنار او باعث خواهد شد بخشی از ناخوش احوالی او به شما هم سرایت کند! حواستان باشد که اقدامات لازم را برای مراقبت از خودتان انجام داده و تمام وقتتان را هم به این کار اختصاص ندهید، در غیر این صورت تا فردا حال خودتان از او خیلی بدتر خواهد بود. شما باید برای فردایتان آماده سازی هایی را انجام دهید، حواستان باشد این کار را فراموش نکنید و حتما زمانی را به آن اختصاص دهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین

 

به ملازمان سلطان که رساند این دعا را***که به شکر پادشاهی ز نظر مران گدا را

ز رقیب دیوسیرت به خدای خود پناهم***مگر آن شهاب ثاقب مددی دهد خدا را

 

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

z1og_fefdjnd3y7qv

 

فال روزانه فال روزانه متولدین اردیبهشت

هدفی که برای مدتی طولانی برای رسیدن به آن تلاش کرده اید هنوز خیلی دور از دسترس به نظر می رسد و این موضوع باعث شده است که انرژی و انگیزه ی اولیه ی خود را از دست داده و حتی به این فکر بیفتید که بی خیال آن شوید. وضعیت فعلی به هیچ وجه بدین معنا نیست که شما هرگز به اهداف خود دست نخواهید یافت. شاید گر برای مدتی دست از تقلای بیش از اندازه بردارید خیلی بهتر باشد و به زودی ببینید که برخلاف انتظارتان پیشرفتتان خیلی بیشتر بوده است. این را به یاد داشته باشید که هر چه بیشتر روی عدم موفقیت خود تمرکز کرده و به آن فکر کنید شانس خود را برای رسیدن به موفقیت کمتر خواهید کرد. وضع به آن بدی که خودتان فکر می کنید نیست.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

 

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

 

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین خرداد

یکی از اعضای خانواده ی شما با مشکلی روبرو شده است و شما به این فکر هستید که امروز را به جای تفریح و خوشگذرانی در خانه مانده و به او کمک کنید این روز سخت را پشت سر بگذارید. اما از طرفی هم کارها و مسئولیت هایی به عهده دارید که باید به آنها رسیدگی کنید و نمی توانید با بی تفاوتی از کنارشان بگذرید. این که در کنار این عزیزتان مانده و یا به دنبال انجام وظایف و مسئولیت هایتان بروید برای شما انتخاب دشواری خواهد بود. به احتمال زیاد شخصی که قصد دارید در کنارش بمانید از شما خواهد خواست که نگران او نباشید و به کارهایتان برسید. اگر خودش چنین چیزی گفت او را به حال خود گذاشته و اجازه بدهید در خلوت خودش با مشکلش کنار بیاید.

 

فال حافظ متولدین خرداد

 

مرحبا ای پیک مشتاقان بده پیغام دوست***تا کنم جان از سر رغبت فدای نام دوست

واله و شیداست دایم همچو بلبل در قفس***طوطی طبعم ز عشق شکر و بادام دوست

 

تعبیر:بخت و اقبال بیدار شده است. خشونت و غضب را از خودتان دور کنید. عده ای به شما کمک می کنند دست آنها را پس نزنید. عاقبت خودتان را به زر نفروشید. ناامیدی باعث پریشانی تان شده است. این گوی و این میدان همت طلب کنید تا خداوند نیز شما را یاری فرماید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه متولدین تیر

امروز شما میل شدیدی به یادگیری و کسب اطلاعات از طریق برقراری ارتباط با دیگران دارید ، اما این به هیچ وجه بدان معنا نیست که حاضرید تمام روز وقت خودتان را با فعالیت های اجتماعی نه چندان مفید تلف کنید. در واقع ترجیح می دادید که می شد بدون سر و کله زدن های بیهوده و حرف های بی فایده یک راست به سراغ اصل مطلب بروید. بااین حال باید به این موضوع توجه داشته باشید که در روابط اجتماعی نباید فقط روی نیازهای خودتان تمرکز کنید و برآورده کردن انتظارات طرف مقابلتان را هم باید مد نظر داشته باشید. انجام وظیفه ای که امروز به عهده ی شما گذاشته شده شما را نگران کرده است، اما باور کنید شما می توانید هر کاری را با موفقیت انجام دهید.امروز شما میل شدیدی به یادگیری و کسب اطلاعات از طریق برقراری ارتباط با دیگران دارید ، اما این به هیچ وجه بدان معنا نیست که حاضرید تمام روز وقت خودتان را با فعالیت های اجتماعی نه چندان مفید تلف کنید. در واقع ترجیح می دادید که می شد بدون سر و کله زدن های بیهوده و حرف های بی فایده یک راست به سراغ اصل مطلب بروید. بااین حال باید به این موضوع توجه داشته باشید که در روابط اجتماعی نباید فقط روی نیازهای خودتان تمرکز کنید و برآورده کردن انتظارات طرف مقابلتان را هم باید مد نظر داشته باشید. انجام وظیفه ای که امروز به عهده ی شما گذاشته شده شما را نگران کرده است، اما باور کنید شما می توانید هر کاری را با موفقیت انجام دهید.

 

فال حافظ متولدین تیر

 

آن ترک پری چهره که دوش از بر ما رفت***آیا چه خطا دید که از راه خطا رفت

تا رفت مرا از نظر آن چشم جهان بین***کس واقف ما نیست که از دیده چه‌ها رفت

 

تعبیر: از سخن یاوه گویان ناراحت نشو تو همان راه راست را برو چون به نتیجه ی کارت اعتقاد داری. از استهزائ حریفان و ب خردان ناراحت نشو چون یکرنگ هستی و کبر و غرور هم نداری. در بارگاه حق تعالی مورد عنایت قرار می گیری.روی حمایت و دلسوزی بستگان هم حساب نکن.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین مرداد

شما قصد رفتن به سفری را داشته اید، اما شاید مجبور باشید بخاطر چیزهایی مثل مسائل مادی این سفر را به وقت دیگری موکول کنید. خوشبختانه وضع خودتان آنقدر بد نیست که مجبور به ابطال برنامه هایتان باشید، اما کفگیر شخصی که قرار بوده در این سفر با شما همراه باشد به ته دیگ خورده است. شاید این موضوع برای شما ناراحت کننده باشد، اما در نظر داشته باشید که این وضعیت موقتی است و به زودی قادر خواهید بود برنامه هایتان را عملی کنید. امروز برای تصمیم گیری در مورد مسائل مهم زیاد روی حس ششم خودتان حساب نکنید و بیشتر به این فکر باشید که چطور با انتخاب هایتان می توانید به اهداف اصلی خود نزدیک تر شوید.

 

فال حافظ متولدین مرداد

 

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

 

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین شهریور

امروز احساس می کنید که ملزم به انجام وظیفه ی مهمی هستید و برای عمل به آنچه به عهده دارید حاضر خواهید بود نسبت به همیشه وقت و انرژی خیلی بیشتری صرف کنید. شما امروز اراده و پشتکار فوق العاده ای را در اختیار دارید و همین به شما کمک خواهد کرد تا عملکرد فوق العاده ای را از خود به نمایش بگذارید. به هر حال فراموش نکنید که امروز روز تعطیلتان است و شما باید وقتی را هم به خودتان اختصاص داده و حداقل هر از گاهی در میان کارها به خودتان هم استراحت بدهید. مهم تر از همه باید مواظب باشید که در راه انجام وظایف و رسیدن به خواسته هایتان نسبت به سلامت خود بی تفاوت نباشید.

 

فال حافظ متولدین شهریور

 

شراب و عیش نهان چیست کار بی‌بنیاد***زدیم بر صف رندان و هر چه بادا باد

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن***که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد

 

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه متولدین مهر

امروز یک دوست صمیمی و یا عشقتان دچار افسردگی شده است و شما وقت زیادی را در کنار او خواهید گذراند تا حالش را بهتر کنید. در طول روز حال او مدام بین ناراحتی و خوشی متغیر خواهد بود و تحمل این وضع برای شما بسیار دشوار به نظر خواهد رسید چون نمی دانید دقیقا چه واکنشی باید از خودتان نشان دهید. شما هر کاری که از دستتان برمی آید را انجام دهید، اما سعی کنید اوضاع را در جهتی که خودتان می خواهید پیش ببرید. به او اجازه بدهید سر فرصت با این حال روانی خود کنار بیاید. به احتمال زیاد تا پیش از پایان یافتن امروز حال این شخص به وضع عادی باز خواهد گشت و از شما به خاطر این که در کنار او بوده اید قدردانی خواهد کرد.

 

فال حافظ متولدین مهر

 

منم که گوشه میخانه خانقاه من است***دعای پیر مغان ورد صبحگاه من است

گرم ترانه چنگ صبوح نیست چه باک***نوای من به سحر آه عذرخواه من است

 

تعبیر:منتظر خبری هستید که باید برای رسیدن این خبر انتظار زیاد بکشید و دست به دعا بردارید. ناامید نشوید به چیزی یا کسی شک نکنید. حسرت رسیدن این خبر نباید شما را از پای در بیاورد بندهای غم عاقبت از دلتان باز می شود اگر با خدا باشید.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین آبان

شما معمولا در رویارویی با مشکلات و مسائل مختلف خلاقیت بسیاری از خودتان نشان می دهید، اما امروز احساس می کنید که انگار چشمه ی خلاقیتتان خشک شده است و اصلا نمی دانید که چکار باید بکنید. هر چقدر هم که تمرکز داشته باشید و سعی کنید ایده ها و راه حل های جدیدی پیدا کنید نتیجه باب میلتان نخواهد بود. این وضعیت به حال جسمانی شما باز می گردد و برای مبارزه با آن بهترین کاری که از دستتان برمی آید این است که امروز را به خودتان استراحت داده و سعی کنید تا جای ممکن از خودتان کار نکشید. مسائل و مشکلات این یک روز را هم می توانند منتظر بمانند تا شما انرژی و توان خود را بار دیگر یک جا جمع کرده و به مبارزه با آنها بروید.

 

فال حافظ متولدین آبان

 

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

 

تعبیر: تحول عظیمی در خود بوجود می آوری که این تحول هم مادی است و هم معنوی. در این کار تعجیل جایز است. شما از جایی به جای دیگر نقل مکان می کنید. سختی می کشید ولی راحتی در پی آن می باشد. خیالاتی را که در سر داری عملی کن که تو از این به بعد خوش خواهی بود.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین آذر

امروز شما با یک بحران دشوار روبرو خواهید شد! یک نفر که برای شما ارزش و اهمیت زیادی دارد امروز از شما تقاضا خواهد کرد کاری را برای او انجام دهید که در حالت عادی حاضر به انجام آن نیستید و حتی فکر کردن به آن هم برایتان خوشایند نیست. شما هیچ تمایلی به انجام این کار ندارید، اما طرف مقابلتان به کمک شما نیاز داد. پیش از پذیرفتن و یا رد این تقاضا همه ی جوانب را به دقت در نظر بگیرید و به این فکر کنید که انجام دادن و یا ندادن این کار چه تأثیراتی روی شما و طرف مقابلتان خواهد گذاشت. در نهایت در نظر داشته باشید که شما مجبور نیستید برای رضایت یک نفر دیگر روی عقاید و باورهای خود پا بگذارید.

 

فال حافظ متولدین آذر

 

مردم دیده ما جز به رخت ناظر نیست***دل سرگشته ما غیر تو را ذاکر نیست

اشکم احرام طواف حرمت می‌بندد***گر چه از خون دل ریش دمی طاهر نیست

 

تعبیر:از خواب غفلت بیدار شو. دوباره شروع کن و ناامید نباش. دلت را با یاد خدا جلا بده تا شیطان از تو دور شود. کاری را می خواهی انجام بدهی که نتیجه ی بسیار خوبی دارد. لطف دیگران شامل حالت می شود و ابرهای تیره را از آسمان دلت کنار می زند.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه متولدین دی

امروز شما بی آن که دلیلش را بدانید احساس دلتنگی و افسردگی می کنید و احتمالا زمان زیادی را صرف فکر کردن به این که چه چیزی باعث ایجاد این حالت در شما شده است خواهید کرد. به احتمال زیاد هیچ دلیل خاصی برای این حالت شما وجود ندارد و در واقع این وضع از حال جسمانی شما ریشه می گیرد. با کمی ورزش و تحرک خواهید توانست به این حالت های خود غلبه کنید، پس به جای این که کنج خانه نشسته و به دلیل افسردگی خود فکر کنید از خانه بیرون بزنید و به پیاده روی، کوهنوردی و یا هر فعالیت دیگری که ضربان قلبتان را بالا برده و خون بیشتری را در رگ هایتان به جریان در خواهد آورد بپردازید. تا شب خواهید دید که حالتان کاملا خوب شده است.

 

فال حافظ متولدین دی

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

 

تعبیر:ناشکری نکن فقط به فکر خودت نباش به دیگران هم نگاه کن. از بلاتکلیفی نجات خواهی یافت. دوستان و آشنایان کمکت می کنند. کمی طاقت بیاور. فکر نکن که تنهایی، خدا با توست. تو به مقامی می رسی که همگان حیرت می کنند و این زمان دور نیست.

z1og_fefdjnd3y7qv

 فال روزانه متولدین بهمن

امروز بالاخره پس از یک انتظار طولانی فرصت دیدار با عشقتان برای شما فراهم خواهد شد و برنامه هایتان بالاخره با هم جور در خواهند آمد. این موضوع باعث خواهد شد که بخش عمده ای از روز را خوشحال و پر انرژی باشید و چشمتان به ساعت باشد تا هر چه زودتر به دیدن این عزیز بروید. شما حرف های زیادی برای گفتن به او دارید، اما اگر این ملاقات را زیادی طولانی کنید نخواهید توانست به موقع به قرارهای بعدی که با دوستان و اعضای خانواده دارید برسید و حتی اگر بتوانید خودتان را به موقع برسانید هم احساس خستگی و بی حوصلگی خواهید کرد. شما که نمی خواهید دوستان و خانواده تان را با خستگی و بی حوصلگی از خودتان ناراحت کنید؟!

 

فال حافظ متولدین بهمن

 

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

 

تعبیر:آبی که ریخته شد دیگر جمع نمی شود. کاریست که انجام شده در صدد باش تا جبرانش کنی. هیچ سر بی گناهی بالای دار نمی رود. شما از این ورطه نجات پیدا می کنی. کدورت را با صفای دل به خوبی جواب بده. بندها باز می شوند و تو به آزادی خواهی رسید.

z1og_fefdjnd3y7qv

فال روزانه متولدین اسفند

امروز بیشتر اعضای خانواده در خانه نیستند و هر یک به دنبال کارها و برنامه هایی هستند که برای امروزشان داشته اند. این موضوع باعث خواهد شد که اگر در خانه بمانید به شدت احساس تنهایی کنید و حتی دچار افسردگی شوید. پس شما هم در خانه نمانید و اگر تا به حال قراری با دوستانتان نگذاشته اید همین حالا با آنها تماس بگیرید و مقدمات یک دور همی دوستانه را فراهم کنید. البته که همه ی ما به کمی تنهایی نیاز داریم و حتی این تنهایی فرصت انجام  کارهایی که برای مدت ها پشت گوش انداخته بودید را به شما خواهد داد، اما هر چیزی به اندازه اش خوب است و اگر زیاد شود می تواند مضر باشد.

 

فال حافظ متولدین اسفند

 

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

 

تعبیر:دوستی بهتو کمک می کند، دست او را پس نزن. به خاطر کاری که کرده ای تو را می بخشد. خود را پنهان نکن. سری در این کار است که با گفتگو و مشورت حل می شود. مطمئن باش پریشانی ات برطرف شده وحالت نیکو می گردد.

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  • محمد

    کاملا درسته دستون درد نکنه

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه