شمانیوز

فرماندار اهواز اعلام کرد: به دلیل ازدحام جمعیت تشییع کننده سردار قاسم سلیمانی و بسته بودن مسیرها تمامی مدارس نوبت عصر یکشنبه اهواز تعطیل شدند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایرنا: جمال عالمی نیسی روز یکشنبهاظهار داشت:  سیل عظیم جمعیت تشییع کننده سپهبد قاسم سلیمانی از  ساعت هفت صبح در اهواز بسیار خیره کننده بوده  و همه قشرهای مختلف در این مراسم شرکت کردند که همین امر باعث شده تا اغلب خیابان‌های اهواز اکنون مملو از جمعیت باشد.

وی گفت: به همین دلیل تمامی مدارس در مقاطع سه گانه در نوبت بعد ازظهر تعطیل می باشند.

 روز گذشته استاندار خوزستان اعلام کرد: به منظور تجلیل از مقام شامخ شهید سپهبد قاسم سلیمانی و برای فراهم شدن امکان حضور همه اقشار در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی همه ادارات و مدارس استان خوزستان در نوبت صبح  روز یکشنبه تعطیل می باشد. 

بامداد جمعه ۱۳ دی ماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت در حمله پهپادهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. 
بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.
در پی این اقدام تروریستی حضرت ‌آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی سه روز عزای عمومی اعلام کردند.
وزارت  امور خارجه هم با صدور بیانیه ای این اقدام تروریستی رژیم‌ آمریکا را محکوم کرد و نشست فوق العاده تشکیل داد. همچنین سفیر سوئیس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به آمریکا به وی اعلام شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه