شمانیوز

اگر چه تهران خالی از هتل و مسافرخانه نیست و برعکس از این حیث یک شهر پر هیاهویی محسوب می ‌شود؛ اما هستند کسانیکه چندان تمایلی برای ماندن در فضا های مسافرخانه ای ندارند. برای آنها، اجاره روزانه خانه در تهران می ‌تواند از هر نظر مطلوب تر باشد.

 

 

چگونه در اجاره روزانه خانه در تهران موفق باشیم ؟

تهران شهر بزرگی است و این ابر شهر برای هر روزی که تا شب هنگام طی خواهد شد، جدا از اهالی که دارد، میزبان میهمانان بیشماری است. از اهداف گردشگری و دید و بازدید گرفته تا اقامت های چند روزه به جهت کار های اداری، امورات پزشکی، روابط تجاری و... باعث می ‌شود تا شمار قابل توجهی از مسافران برای یک شب هم شده در این ابرشهر اقامتی داشته باشند. اگر چه تهران خالی از هتل و مسافرخانه نیست و برعکس از این حیث یک شهر پر هیاهویی محسوب می ‌شود؛ اما هستند کسانیکه چندان تمایلی برای ماندن در فضا های مسافرخانه ای ندارند. برای آنها، اجاره روزانه خانه در تهران می ‌تواند از هر نظر مطلوب تر باشد.

 

قثض

اجاره روزانه خانه در تهران

 

تقریباً همه ما با اصطلاح اجاره سوئیت آشنا هستیم و می ‌دانیم که غالباً این نوع از املاک را می‌ توان در فضا های گردشگری پیدا کرد؛ اما برای اجاره سوئیت در تهران هیچ نظر خاصی نداریم. چرا که واقعاً این طور به نظر نمی رسد که فردی در تهران نیاز به اجاره روزانه خانه در تهران داشته باشد.

اما این طور ها هم فکر نکنید. اجاره روزانه خانه در تهران بازار بسیار خوبی دارد. به هر حال این شهر میلیونی است و هزار مسافر که قسمت قابل توجهی از آنها می ‌خواهند در یک خانه واقعی شب را صبح کنند در آن در پی اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران هستند. از این رو در سطح تهران مقوله ای مطرح می‌ شود که با عنوان اجاره روزانه خانه در تهران از آن یاد می ‌کنند.

این ماجرای اجاره روزانه خانه در تهران یک مقوله ی دو سویه است. کسی که می ‌خواهد ملکی شخصی را برای مدتی محدود در اجاره گذارد و مسافرانی که قصد اقامت یک یا چند شبه در غالب اجاره روزانه آپارتمان در تهران را دارند. از این رو در این نوع از رفتار های گردشگری شاهد یک فضای از پیش تعریف شده مانند هتل با ساز و کار کامل نیستیم. در این فضا هر کسی صاحب یک خانه است و می‌ خواهد همین یک خانه را به یک مسافر برای یک تا چند شب اجاره دهد.

موضوع در چگونگی اطلاع رسانی به جهت اجاره روزانه خانه در تهران است. اینکه هم صاحب ملک و هم مسافر چگونه می توانند از وجود یکدیگر مطلع شوند؟ مسافر از چه مسیری می تواند اجاره روزانه خانه در تهران داشته باشد؟ و یا صاحب ملک چگونه می تواند با هدف اجاره روزانه خانه در تهران از وجود مسافران هر روزه بهره مند شود؟ اصولا اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران وجود دارد؟

 

ورود دنیای ارتباطات برای اجاره روزانه خانه در تهران

قطعاً در سفر های شمال خودتان دیده اید که افرادی در حاشیه شهر ها، در مسیر خیابان های اصلی، درست در هنگامی که می خواهید وارد شهر های شمالی شوید، همراه با نوشته های کوچک و بزرگ، مسافران را از وجود ویلا هایی باخبر می کنند. خب، این ترفند برای شهر های کوچک شمالی که پر از مسافران همه روزه است، جوابگو می باشد؛ اما برای شهر بزرگی مانند تهران، به هیچ حالت نمی ‌توان از این طریق در ماجرای اجاره سوئیت در تهران موفق بود. چرا؟! چون تهران ابر شهری است که ملک صاحبخانه برای اجاره روزانه خانه در تهران میان آن گم می‌ شود. مسافر اگر بخواهد با هدف پیدا کردن فردی همراه با یک نوشته که معرف اجاره روزانه آپارتمان در تهران است، راهی این ابر شهر باشد، در نهایت در این شهر میلیونی چه چیز جالبی پیدا خواهد کرد؟

از طرفی مسافرانی که می ‌خواهند هزینه اقامت در یک خانه مبله را بپردازند و یا اجاره روزانه خانه در تهران داشته باشند، علاقه دارند که به نوعی از محل قرار گیری خانه تا امکانات داخل آن، نوع ملک، اندازه، تعداد اتاق های خواب و... مطلع شوند. این دست از مسافران هرگز همراه با یک نوشته ساده راضی به انتخاب نخواهند بود.

اما دنیای اینترنت این موضوع را حل کرده است. می‌ خواهید اجاره روزانه خانه در تهران داشته باشید، کافی است سری به سایت های مربوط به این نوع از املاک بزنید. و یا نه، آیا می خواهید ملک مبله خود را برای زمانی محدود، مثلاً یک تا چند شب در اختیار مسافران قرار دهید و از این راه کسب درآمد کنید؟ خب، شما باید مشخصات ملک خود را به یک سایت با هدف اجاره روزانه خانه در تهران به اشتراک بگذارید.

 

ثضق

دنیای ارتباطات در اجاره روزانه خانه در تهران

 

سایت های اینترنتی و برقراری یک تعامل میان مسافران و صاحبخانه ها

امروزه سایت های بسیاری در فضای مجازی با هدف اجاره سوئیت در سراسر جهان فعالیت می ‌کنند. در این بین اجاره سوئیت در تهران نیز راهی به سوی این فضا های مجازی باز کرده است؛ اما ساز و کار آن اندکی متفاوت از موارد آشنا در شهر های توریستی است. چرا که غالب مسافران در تهران از نوع مسافران گردشگری و یا تفریحی نمی باشند. قریب به اتفاق آنها از مسافران با اهداف غیر گردشگری هستند. عمده مسافرت به تهران برای برخورداری از خدمات پزشکی، مشکلات اداری، روابط اقتصادی و پولی، ملاقات های کاری و... می باشد. این افراد نیاز به خانه هایی در جوار فضا های گردشگری نیستند. اطراف تهران مانند غرب تهران می تواند مطلوب آنها باشد. چرا که از غرب تهران دسترسی های مطلوبی برای مناطق بزرگی از تهران وجود دارد.

 

عمده نیاز این مسافران اجاره یک یا چند شبه خانه ای در غرب تهران و یا شرق آن است. یا اینکه تا حد امکان نزدیک به محل فعالیت مورد نظرشان می باشد. اجاره در تهران هم برای مسافران امری مطلوب است و هم برای صاحبخانه ها. مسافران به راحتی از طیف گسترده ‌ای از منازل در نقاط گوناگون از غرب تهران تا شرق و شمال و جنوب این شهر با خبر شده، از امکانات رفاهی خانه با جزئیات مطلع می گردند، نوع خانه که می تواند ویلایی و آپارتمانی باشد را در نظر می ‌گیرند، همراه با عکس هایی از خانه انتظارات خود را برآورده می کنند و در نهایت بر سر قیمت خانه ها تصمیم خود را می گیرند. از سوی دیگر صاحب خانه برای رسیدن به اجاره روزانه خانه در تهران دیگر نیازی نیست تا در بلاتکلیفی به سر برد. آنها می ‌توانند با ارائه مشخصات ملک خود در یک فضای اینترنتی از وجود مسافران همیشگی اطمینان حاصل کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه