شمانیوز

جمعی از دانشجویان تجمع‌کننده امروز، شعارهای ساختارشکنانه‌ای دادند و فضا را به سمتی بردند که منجر به تحریک یک عده و پاره کردن بنر حاج قاسم سلیمانی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از فارس، درپی سانحه سقوط هواپیمای مسافربری بوئینگ 737 که به‌دلیل خطای انسانی رخ داد، مراسم‌های جداگانه‌ای در گرامیداشت جان‌باختگان این حادثه در دو دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

 

خبرفوری : 

واکنش سلبریتی ها به خطای انسانی پرواز تهران - کی یف + فیلم

 

 

 

.

تجمع دانشجویی که به شعارهای تند و پاره کردن عکس حاج قاسم انجامید

 

 

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشجویی خبرگزاری فارس، درپی سانحه سقوط هواپیمای مسافربری بوئینگ 737 که به‌دلیل خطای انسانی رخ داد، مراسم‌های جداگانه‌ای در گرامیداشت جان‌باختگان این حادثه در دو دانشگاه صنعتی شریف و صنعتی امیرکبیر برگزار شد.

 

 

برخی دانشجویان این دو دانشگاه با در دست داشتن شمع و نیز قرائت فاتحه و حضور در مقابل درب دانشگاه‌های مذکور، یاد جان‌باختگان سقوط هواپیما را زنده کردند.

 

 

در دانشگاه امیرکبیر در ادامه مراسم تعدادی از دانشجویان که بین 700 تا هزار نفر برآورد می شدند از دانشگاه خارج و وارد خیابان شدند و به‌سمت ضلع شمالی تقاطع حافظ و طالقانی حرکت کردند. در ابتدا مامورین ناجا شرایطی را فراهم کردند تا دانشجویان تجمع و بتوانند شعار دهند اما در ادامه با ورود خیابان اصلی و بسته شدن این نقطه و ترافیک شدید ناجا دانشجویان را متفرق کرد.


دانشجویان با شعار عزا عزاست امروز شروع کردند و در نهایت با شعارهایی علیه مسوولین کشور این تجمع به فضای اعتراضی تند و رادیکال تبدیل شد. 


جمعی از حاضرین، شعارهای ساختارشکنانه را به سمتی بردند که منجر به تحریک یک عده و پاره کردن بنر حاج قاسم سلیمانی شد. 

 

 

گفتنی است سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی در حوالی شهرستان شهریار در روز چهارشنبه 18 دی‌ماه باعث جان باختن 176 از هموطنان‌مان و تعدادی تبعه خارجی شد.

 
 
 

ابهام درباره علّت این سانحه دردناک تا صبح امروز ادامه داشت تا اینکه ستاد کل نیروهای مسلّح در بیانیه‌ای اعلام کرد که به‌دلیل تحرکات آمریکا در منطقه و تهدید جمهوری اسلامی به‌ حمله، پدافند هوافضای سپاه به اشتباه بوئینگ 737 را مورد اصابت قرار داده است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • Reza

  حاج قاسم سردارسلیمانی جان خودش را به خطر انداخت ما را در امنیت کامل قرار داد، بی انصافی هست به سردار دلها بی احترامی شود، ما منتظر انتقام سخت هستیم

 • خرمشهر

  خداهمشون رحمت کنه ولی حق نداشتن احمقا بی شعورهمشون عکس سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی پاره کن مابهشون اجازه نمیدیم اینایک مشت آشوبگر هستن درود بر رهبرم سید علی ورود برحاج قاسم سلیمانی

  • هادی

   جانم فدای رهبر

 • علی

  واقعاخیلی بیشعوراند این دانشجو ازحد عوضی هم گذشته ....جانم فدایی رهبر

 • سحر

  ایرانی ها منو یاد مردم کوفه در زمان امام حسین میندازه😔

 • صمد

  دشمن اصلی آمریکاست .عامل اصلی سقوط هواپیمایی آمریکاست .مرگ بر آمریکا

 • مجید

  دسستشون درد نکنه!

 • ناشناس

  سلام لطفا اجازه ندهیدشلوغ کنند اگه شلوغ میکنند مجازات کنید .

 • ناشناس

  من ابوالفضل قوچی از اصفهان شهر رهنان افتخار مکنم که ایران چنین سردار بزرگی دارد و سید علی خامنه ای رهبر بزرگ ایران چنین مالک اشتری شجاع و نترس داشت من شهادت سردار سلیمانی را به همیهنان عزیز و رهبر بزرگ ایزان تسلیت ارز می کنم و به امریکا می گویم ما انتقام خون سر دار سلیمانی را می گیریم.

آنچه دیگران میخوانند :
  
  روی خط رسانه