شمانیوز

لیدی گاگا، خواننده مشهور آمریکایی در جدیدترین گفتگویش با "اپرا وینفری" تجاوز در 19 سالگی را دلیل بیماری خود طی این سالها دانست.

به گزارش اختصاصی شمانیوز به نقل از ایندیپندنت، لیدی گاگا خواننده 33 ساله آمریکایی و برنده جایزه گرمی نخستین بار در سال 2014 اعتراف کرد که در نوجوانی بارها توسط یک آهنگساز مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفته است.

این خواننده مشهور به تازگی در برنامه ای با نام "چشم‌انداز ۲۰۲۰: زندگی شما زیر ذره‌بین" گفتگویی با اپرا وینفری انجام داده و در آن درباره سلامت روانی خود و مشکلاتی که پس از تجاوز برایش به وجود آمد به تفصیل شخن گفت:

" 19 ساله بودم و پر از آرزوهای بزرگ. برای رسیدن به موفقیت و شهرت از هیچ تلاشی دریغ نمیکردم تا آنکه یک اتفاق بد، آسیب بسیار بد روحی و جسمی برای من ایجاد کرد. در آن سال نحس یکی از آشنایان مرا مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد. آزارهای جنسی این مرد تمامی نداشت و او مدتها  در موقعیتهای مختلف به من تجاوز می کرد. این اتفاق تلخ آسیب روانی عمیقی برای من ایجاد کرد و به اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) دچار شدم. تا هفت سال از ماجرای دست درازی های آن آهنگساز با کسی حرف نزدم چون هنوز خودم با ان کنار نیامده بودم و یادآوری این اتفاقات حالم را بد می کرد.

111

متاسفانه این اتفاق کل زندگی‌ام را تحت تاثیر قرار داد و مرا تبدیل به آدم دیگری کرد. کم کم متوجه شدم که رفتارهای غیر طبیعی از خودم نشان می دهم. به تدریج نیزبه دردهای مزمن فیزیکی، فیبرومیالژیا، و حملات عصبی دچار شدم و حتی چندین بار به فکر خودکشی افتادم.

اما پس از این اتفاق من در مسیر شهرت قرار گرفتم و به ستاره مشهوری تبدیل شدم، طی این سالها تمام وقت خود را صرف برنامه ها و اجراهایم کردم و دیگر فرصتی برای فکر کردن به این ماجرای تلخ نداشتم. با اینحال آثار این تجاوز و تبعات آن همیشه با من مانده است و من همچنان از اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) رنج می برم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • afshin

    امیدواریم این آهنگ ساز رفته باشه .

  • روژان

    واقعا واسه اون‌آهنگ ساز متاسفم