شمانیوز

دو دانشجوی ایتالیایی که زنی جوان را به انباری در لندن کشانده و پس از آزار و اذیت جنسی وحشیانه ، او را در یک توالت رها کردند،‌با تلاش پلیس این کشور دستگیر شدند.

به گزارش اختصاصی شمانیوز به نقل از ایندیپندنت، "فردیناندو اورلاندو" دانشجوی 25 ساله حقوق بین‌الملل و "لورنزو کوستانزو" دانشجوی 26 ساله کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی از ایتالیا هستند که برای تحصیلات به لندن مهاجرت کرده بودند.

 

 این دو دانشجو سال گذشته در یک کلوپ شبانه، دختری 23 ساله با نام مستعار "جولیا" را فریب داده و به بهانه دوستی مشروب زیادی به او خوراندند. وقتی دختر انگلیسی به خاطر نوشیدن مشروب زیاد مسموم و بیحال شد او را به یک انباری در نزدیکی کلوپ کشاندند؛ آنها سپس به طرز وحشیانه ای "جولیا" را  مورد آزار و اذیت جنسی قرار دادند و از رابطه کثیفشان فیلم گرفتند.

 

ب

"فردیناندو" و "لورنزو" پس از اجرای نقشه پلیدشان، ‌دختر بیچاره را در توالت رها کردند و در مقابل دوربین به نشانه موفقیت در شکار طعمه و رابطه شیطانی،  با یک "بزن قدش" با یکدیگر دست دادند و همدیگر را بغل کردند. پسران شیطان صفت سپس با افتخار، فیلم خشونت جنسی خود را برای دوستانشان ارسال و در شبکه های مجازی به اشتراک گذاشتند.

پس از این اتفاق، دختر جوان که به خاطر شدت خشونت جنسی برای جراحی به بیمارستانی در لندن فرستاده شد از شکنجه گرهای خود شکایت کرد. پلیس در نخستین گام و با بررسی دوربینهای مدار بسته کلوپ شبانه و همچنین رصد فضای مجازی دو دانشجوی شیطان صفت را شناسایی کرد.

در ادامه تحقیقات پلیس برای بازداشت این دو دانشجوی خارجی، مشخص شد که "فردیناندو" و "لورنزو" فردای آن روز، از ترس دستگیری و فرار از عدالت به ایتالیا بازگشتند. یکسال بعد اما این دو جنایتکار هنگامی که برای تماشای یک مسابقه فوتبال به لندن آمده بودند توسط پلیس این شهر دستگیر شدند.

مردان هوسباز، در بازجویی پلیس لندن هرگونه خشونت جنسی در مورد "جولیا" را رد کرده و مدعی شدند هرگونه رابطه ای با رضایت خود او بوده است اما وقتی با تصاویر دوربین مداربسته و مدارک پزشکی قانونی روبه رو شدند به ناچار جرم خود را گردن گرفتند.

خ

"جولیا" در دادگاه گفت: زخمی که این دو جوان بر روح و روانم به جا گذاشتند به مراتب دردناک تر از جراحت و آسیبی است که به جسمم وارد کردند. چیزی که بیش از همه مرا آزار می دهد این است که چطور دو نفر می توانند چنین رفتار وحشیانه ای را با یک انسان دیگر انجام دهند و از آن به عنوان سرگرمی و نشان افتخار خود یاد کنند.

به گزارش شمانیوز، قاضی دادگاه پس از شنیدن اظهارات قربانی و شواهد و مدارک پزشکی قانونی، "فردیناندو" و "لورنزو" را به هفت سال و نیم زندان محکوم کرد.

مترجم: مریم حسینی

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه