شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

خرید طرح ترافیک با تخفیف برای آن دسته از کاربرانی که مدام با این محدوده‌ها سر و کار دارند، موضوع مهمی است که تلاش می کنند با هر روش و ترفندی آن را عملیاتی نمایند. برای خرید طرح ترافیک با تخفیف، پیش از هر چیزی باید بدانید که تخفیف طرح ترافیک تحت چه شرایطی و به چه خودروهایی تعلق می گیرد. این موضوع را می توانید دقیق و شفاف در ادامه همین مطلب بررسی کنید.

 

چگونه طرح ترافیک را با تخفیف خریداری کنیم؟

خرید طرح ترافیک با تخفیف برای آن دسته از کاربرانی که مدام با این محدوده‌ها سر و کار دارند، موضوع مهمی است که تلاش می کنند با هر روش و ترفندی آن را عملیاتی نمایند. برای خرید طرح ترافیک با تخفیف، پیش از هر چیزی باید بدانید که تخفیف طرح ترافیک تحت چه شرایطی و به چه خودروهایی تعلق می گیرد. این موضوع را می توانید دقیق و شفاف در ادامه همین مطلب بررسی کنید.

 

خرید طرح ترافیک با تخفیف چگونه ممکن است؟

برای خرید طرح ترافیک با تخفیف باید مشمول یکی از تبصره‌های تخفیفی طرح ترافیک شوید. این تبصره‌ها از قرار زیر هستند:

  1. با داشتن معاینه فنی برتر، 25 درصد تخفیف به قیمت طرح ترافیک اعمال می شود.
  2. در صورت داشتن خودروی هیبریدی، 90 درصد تخفیف به قیمت طرح ترافیک اعمال می شود.
  3. ساکنین محدوده طرح ترافیک از 50 درصد تخفیف قیمت طرح ترافیک برخوردارند.

بدیهی است که استفاده از هر یک از این تخفیفات شرایط خاص خود را دارد. ممکن است خودرویی نتواند از هیچ تبصره تخفیفی استفاده کند و ممکن است خودرویی شرایطی داشته باشد تا بتواند از دو تبصره تخفیفی همزمان با هم استفاده کند. در ادامه این شرایط را بیشتر توضیح خواهیم داد. برای خرید طرح ترافیک با فرمون اینجا کلیک کنید.

 

WhatsApp Image 2020-01-18 at 2.15.10 PM

 

خرید طرح ترافیک با تخفیف 25 درصدی معاینه فنی برتر

استفاده از این شکل از تخفیف طرح ترافیک، ساده‌ترین طرح تخفیف است که تمام شهروندان و تمام خودروها می توانند از آن بهره مند شوند. با توجه به اینکه داشتن معاینه فنی برای تمام خودروها الزامی و اجباری شده است، بنابراین در طبیعی‌ترین حالت ممکن تمام خودروها معاینه فنی دارند. اگر خودرویی بخواهد از تخفیف 25 درصدی خرید طرح ترافیک استفاده کند، تنها کافی است به سراغ یکی از مراکز معاینه فنی تهران رفته و به جای معاینه فنی معمولی، معاینه فنی برتر بگیرد و با معاینه فنی برتر به راحتی از تخفیف 25 درصدی استفاده کند.

 

خرید طرح ترافیک با تخفیف 90 درصدی برای خودروهای هیبریدی

اگر آن قدر بودجه دارید که به سراغ خرید یکی از خودروهای هیبریدی وارداتی موجود در بازار ایران بروید، پیشنهاد می کنیم که حتما این کار را انجام دهید. زیرا خرید طرح ترافیک با تخفیف 90 درصد برای خودروهای هیبریدی، تنها تبصره تخفیفی است که به شما اجازه می دهد فقط 10 درصد عوارض طرح ترافیک را بپردازید. توجه داشته باشید که برای استفاده از تخفیف 90 درصدی حتما باید بعد از ایجاد حساب کاربری و قبل از اخذ مجوز روزانه و یا تردد در محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا، به یکی از دفاتر الکترونیک شهر مراجعه کنید و تاییدیه اطلاعات خودرویی را بگیرید. در واقع اطلاعات خودرو باید در سامانه ترافیک تهران ثبت باشد تا تخفیف شامل حال آن شود.

 

WhatsApp Image 2020-01-18 at 2.15.44 PM

 

خرید طرح ترافیک با تخفیف 50 درصدی برای شهروندان محدوده‌های ترافیکی

اگر معاینه فنی برتر یا خودروی هیبریدی ندارید، تنها یک گزینه باقی می ماند تا بتوانید خرید طرح ترافیک را با تخفیف انجام دهید و آن اینکه ساکن یکی از محدوده‌های ترافیکی باشید. ساکن محدوده‌های ترافیکی بودن، 50 درصد تخفیف به عوارض طرح ترافیک اعمال می کند. البته به شرطی که شهروندان این محدوده‌ها در سامانه تهران من ثبت نام کرده باشند و در قسمت خدمات طرح ترافیک و شرایط خاص شهروندان، اطلاعات محل سکونت خود را به طور کامل و مطابق درخواست سایت وارد کنند. سپس لازم است که به‌ صورت حضوری به دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه دهند تا اسناد تایید شده و نتیجه تایید در سایت بارگذاری گردد. تنها در این صورت امکان استفاده از تخفیف 50 درصدی برای شهروندان ساکن در این محدوده‌ها وجود دارد. یادآوری می کنیم که این تخفیف 50 درصدی برای ساکنان محدوده کنترل آلودگی هوا، فقط شامل همین محدوده می شود، ولی برای ساکنان محدوده اصلی طرح ترافیک، شامل هر دو محدوده خواهد شد.

 

یک پیشنهاد شگفت انگیز

اگر هیچ یک از این تخفیفات شامل حال شما نمی شود، پیشنهاد می کنیم که اپلیکیشن خودرویی فرمون را نصب کنید، تا به این ترتیب هنگام نزدیک شدن به محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک هشدار دریافت کرده و در نهایت مسیر جایگزین را انتخاب کرده و جریمه نشوید. این اپلیکیشن بر خلاف سایر اپ های خودرویی موجود، به راحتی و به سرعت دوربین‌های محدوده‌های ترافیکی را تشخیص می دهد و بلافاصله به کاربر هشدار می دهد تا وارد محدوده نشده و به این ترتیب عوارض و جریمه به او تعلق نگیرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه