شمانیوز

فال روزانه سه شنبه 1 بهمن 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/11/01

فال روزانه سه شنبه 1 بهمن 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/11/01

 

 

فال روز تولد (98/11/01)

 

 

دوست عزیزی که 1 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما دارای اعتماد به نفس، احساساتی، خلاق، طرفدار سادگی، با وقار، خونگرم و دارای قدرت تخیلی بسیار قوی هستید. شما به راحتی با دیگران روابط دوستانه برقرار می کنید و در میان مردم از احترام بالایی برخوردار هستید. شما باید سعی کنید به دمدمی مزاجی و تنبلی های خود غلبه کنید. امسال از لحاظ سلامتی برای شما به خوبی سال قبل نخواهد بود و خیلی سریع مریض می شوید و اعداد دفعاتی که به بیماری هایی مانند سرماخوردگی دچار می شوید بیشتر از حد انتظارتان خواهد بود. به همین دلیل هم باید بیشتر از همیشه مواظب خودتان باشید و در صورت نیاز حتما به دکتر مراجعه کنید. سعی کنید در کلاس های ورزش و یوگا شرکت کنید. امسال میزان درآمد شما به مراتب بهتر از سال قبل خواهد بود، اما از آنجایی که مدام هزینه های پیش بینی نشده سر راهتان سبز می شوند احتمال اینکه بتوانید مبلغ قابل توجهی را پس انداز کنید چندان زیاد نخواهد بود. اگر قصد شروع کسب و کارهای جدید را دارید شانس موفقیتتان زیاد خواهد بود، اما بهتر است به هیچ وجه با کسی شراکت نکنید. امسال در محل کارتان مسئولیت های بیشتری به عهده ی شما گذاشته خواهند شد. افزایش حقوق و رتبه ی کاری تان در اواخر سال قطعی خواهد بود. زندگی زناشویی تان پیشرفت چشمگیری خواهد داشت، اما این به شرطی است که تا جای ممکن از هرگونه بحث و درگیی با همسرتان خودداری کنید. اگر مجرد هستید امسال شانس ازدواجتان نسبتا زیاد خواهد بود. فروردین، مرداد و آبان بهترین ماه ها هستند.

divider1

 

 

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز سعی کنید قهرمان فیلم زندگی خودتان باشید و به نقشی که ایفا می کنید افتخار کنید. در حال حاضر شما دید بسیار وسیعی دارید و می توانید چیزهایی را ببینید که دیگران قادر به دیدن آنها نیستند، پس با سخاوت افکار و نظرات خود را با دیگران در میان بگذارید و اجازه بدهید آنها هم از ایده های شما بهره مند شوند. به هیچ وجه برای انجام هیچ کار و با رسیدن به جایی عجله نکنید و خیالتان راحت باشد که حتما به موقع به آنچه می خواهید می رسید. امروز به هر نحوی که شده است برای خانواده و عزیزان خود وقتی را کنار گذاشته و چند ساعتی را همراه با آنها خوش باشید. قرار نیست فقط آخر هفته ها به هم توجه کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست***گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست

مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند***زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست

تعبیر:مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن

divider1

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز یکی از همکارانتان به سراغ شما خواهد آمد تا در مورد موضوعی با شما صحبت کند، اما نمی توانید بفهمید که منظورش از حرف هایی که می زند چیست. راستش را بخواهید خود این شخص هم درست نمی داند که چه می خواهد و نمی تواند شرایط را به خوبی توضیح دهد. او از لحاظ ذهنی در موقعیت چندان خوبی قرار ندارد و فکرش خیلی آشفته است. شما باید سعی کنید صبور باشید و در آرامش به حرف هایش گوش کنید، این شخص در واقع تنها به این نیاز دارد که یک نفر درکش کند و با او ابراز همدردی کند. به نفعتان است که امروز در محل کارتان هیچ کاری را نیمه کاره رها نکنید، زیرا فردا روز بسیار پرمشغله ای خواهد بود.

 

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت : 

آخر به چه گویم هست از خود خبرم چون نیست***وز بهر چه گویم نیست با وی نظرم چون هست

شمع دل دمسازم بنشست چو او برخاست***و افغان ز نظربازان برخاست چو او بنشست

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

divider1

فال روزانه متولدین خرداد

امروز مسائل مادی به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند، اما شما از لحاظ ذهنی و روانی آمادگی کافی برای درگیر کردن خودتان با این مسائل را ندارید. تمرکز برایتان سخت شده است و فکرتان هر لحظه به سویی می رود و مسائل کاری ذهنتان را به خود مشغول کرده اند. با این حال بهتر است سعی خودتان را بکنید، زیرا حتی اگر بخواهید از انجام این کارها شانه خالی کنید هم تمام مدت نگران آنها خواهید بود. آنچه از دستتان رمی آید را انجام دهید و در صورت لزوم از افرادی که مورد اعتمادتان هستند تقاضای کمک کنید. اگر کارهایتان را به موقع به انجام برسانید خیالتان راحت خواهد شد و می توانید باقی مانده ی روزتان را همان طور که خودتان دوست دارید بگذرانید.

 

 

 فال حافظ متولدین خرداد

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت***که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت

من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش***هر کسی آن درود عاقبت کار که کشت

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله

divider1

 

 فال روزانه متولدین تیر

شما به طور ذاتی یک روانشناس حرفه ای هستید و نیازی ندارید که برای شناختن روحیات و شخصیت دیگران برای مدتی زیاد با آنها آشنا باشید، اما امروز این توانایی شما مثل همیشه نیست. وقتی با دیگران برخورد می کنید نمی توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کنید و برداشت ها و قضاوت هایی که در مورد شخصیت و افکار آنها دارید چندان درست نیست. نگران نباشید، این وضعیت موقتی است و تا فردا اوضاع به حالت عادی باز خواهد گشت. فعلا بهتر است سعی کنید تا جای ممکن از قضاوت کردن در مورد دیگران خودداری کنید. اتفاقی برای یکی از نزدیکانتان افتاده است و خودش به اندازه ی شما از این موضوع ناراحت نیست، چرا با حرف ها و انرژی منفی حال او را بدتر می کنید؟!

 

 

 

 

 

فال حافظ متولدین تیر : 

 

دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را***دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا

کشتی شکستگانیم ای باد شرطه برخیز***باشد که بازبینیم دیدار آشنا را

تعبیر:زندگی بدون او برایت میسر نیست. غم دوری و هجران را نمی توان تحمل کنی ولی فعلا" چاره ای جز این نداریو با گریه و زاری کردن کاری درست نمی شود. شاید در آینده وصال یار میسر شود. با امید رسیدن به مقصود با مرگ دست و پنجه نرم کن.

divider1

 

فال روزانه متولدین مرداد

شما به طور معمول انسانی برونگرا هستید و از صحبت کردن با دیگران لذت می برید، اما امروز نسبت به همیشه خیلی منزوی شده اید و تمایل چندانی به صحبت کردن با دیگران ندارید و ترجیح می دهید به جای حرف زدن بیشتر شنونده باشید. خوشبختانه هیچ اتفاق بدی نیفتاده است و این حالت شما هیچ دلیل خاصی ندارد و نه نگران چیزی هستید و نه افسرده شده اید. اجازه ندهید که این شرایط باعث نگرانی شما شود و از آن به عنوان فرصتی استفاده کنید تا به دیگران اجازه بدهید حرف هایشان را بزنند. شما گاهی نمی گذارید دیگران حرف هایشان را بزنند و امروز می توانید بخشی از این رفتار خود را جبران کنید. تا فردا همان آدم همیشگی خواهید بود.

 

 

فال حافظ متولدین مرداد :  

گفتم ای سلطان خوبان رحم کن بر این غریب***گفت در دنبال دل ره گم کند مسکین غریب

گفتمش مگذر زمانی گفت معذورم بدار***خانه پروردی چه تاب آرد غم چندین غریب

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

divider1

 

فال روزانه متولدین شهریور

امروز اینطور به نظر می رسد که چیزی باعث ناراحتی یکی از دوستانتان شده است. او افسرده و نگران به نظر می رسد و شما سعی دارید به دلیل این وضعیت او پی ببرید، اما دوستتان تمایلی به صحبت کردن در مورد نگرانی هایش از خود نشان نمی دهد. نشانه ها حاکی از این هستند که به احتمال زیاد پای مسائل مادی در میان است و دوستتان ترجیح می دهد موضوع را محرمانه نگه دارد. به او نشان بدهید که اگر به کمک شما نیاز داشته باشد در کنار او هستید و بعد بگذارید راحت باشد و روی کارها و مسائل شخصی خود تمرکز کنید. دوستتان اگر خودش بخواهد به وقتش در مورد این موضوع با شما صحبت خواهد کرد

 

 

 

فال حافظ متولدین شهریور :  

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نیست

تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

divider1

 

 فال روزانه متولدین مهر

 

امروز شما ترجیح می دهید تنها باشید، اما درست برخلاف آنچه خودتان می خواهید در مرکز توجه همه قرار خواهید داشت. شاید در محل کارتان بخواهند ایده ای که پیش از این مطرح کرده بودید را عملی کنند و لازم باشد در جلسه ای در این مورد شرکت کنید. شاید هم لازم باشد درسی که قبلا به کسی داده بودید را تکرار کرده و یا داستانی که تعریف کرده بوده اید را دوباره بگویید. در هر صورت اگر در فضاهای اجتماعی قرار بگیرید نخواهید توانست خودتان را از جمع کنار بکشید، پس اگر حال و حوصله ی حرف زدن با دیگران را ندارید بهتر است تا جای ممکن در خانه بمانید. خودتان را سرزنش نکنید، همه ی ما گاهی به تنهایی نیاز داریم.

 

 

 

فال حافظ متولدین مهر :  

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است***چون کوی دوست هست به صحرا چه حاجت است

جانا به حاجتی که تو را هست با خدا***کآخر دمی بپرس که ما را چه حاجت است

تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

divider1

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز صحبت ها و اطلاعاتی که در ارتباط با مسائل معنوی یا فرا طبیعی می شنوید برای شما گیج کننده و تا حدودی آزار دهنده خواهند بود. شاید تصمیم بگیرید که به تنهایی به مطالعه در این مورد بپردازید تا بتوانید به خوبی درکشان کنید و در مورد قبول کردن یا نکردن آنها تصمیم بگیرید، اما امروز روز خوبی برای این کار به نظر نمی رسد. این کار به احتمال زیاد تنها باعث خواهد شد که حتی از قبل هم گیج تر شوید. امروز بهتر است فقط به جمع آوری اطلاعات بپردازید و تصمیم گیری در مورد رد کردن یا پذیرش این ایده های جدید را به زمان دیگری موکول کنید. تا فردا ذهنتان بازتر خواهد بود و می توانید تصمیمات منطقی تری بگیرید.

 

 

 

فال حافظ متولدین آبان : 

برو به کار خود ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست

میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست

تعبیر:رسیدن خبر خوش نزدیک است که نوید فتح و خوشبختی می دهد. از حریفان و رقیبان نترس. خداوند فتنه ی آنها را خنثی می کند. بخت با توست، اطرافیانت تکیه گاه محکمی برای تو خواهند بد. به جای غرور وقار داشته باش.

divider1

 

فال روزانه متولدین آذر

موفقیت و خوش شانسی در رابطه با مسائل مالی در حال حاضر باعث خوشحالی بسیاری در شما شده اند. اعتماد به نفس در وجود شما موج می زند و دوستان خوبتان دورتان را گرفته اند و شاید حتی در محل کار و محیط اطرافتان نیز مورد تایید و تشویق قرار گرفته باشید. با این همه ممکن است چند بدشانسی کوچک در طول روز برایتان پیش بیایند که نباید اجازه دهید حال و هوای خوبتان را بهم بزنند. امروز شاید ناگهان به فکر یک مسافرت هر چند کوتاه مدت بیفتید، اما در حال حاضر بهتر است تمرکزتان را روی کارتان بگذارید و دور سفر رفتن را خط بکشید. برای راضی کردن روحتان برای سفری که در تعطیلات سال نو خواهید داشت برنامه ریزی کنید.

 

 

 

 

فال حافظ متولدین آذر :  

روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست

نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست

تعبیر:مطمئن باش به مقصود خواهی رسید.شک نداشته باش خودت می دانی که هدفت را شناخته ای و در چه راهی قدم می گذاری و به خود عتماد داری و همین خیلی کمکت می کند. دام ها را گشوده و از قفس چون باد فرار کرده ای تا برای مرادت تلاش کن. مردم تو را تحسین می کنند و همگان دوستت دارند.

divider1

 

 فال روزانه متولدین دی

امروز سعی کنید در محل کارتان مواظب حرف هایی که می زنید باشید، در غیر این صورت ممکن است سوء تفاهم هایی به وجود بیایند که برایتان دردسر ایجاد خواهند کرد و شاید حتی از حرف ها و نظراتی که می دهید بر علیه خودتان استفاده شود. بهتر است بیشتر وقتتان را پشت میزتان بگذرانید و زیاد با بقیه حرف نزنید. حالا که پس از تمام تلاش هایی که کرده اید جای خود را در دنیای اطرافتان پیدا کرده اید، شاید بتوانید دیگر وقتی را هم برای پرداختن به علایق شخصیتان کنار بگذارید. این علایق شخصی می توانند هر چیزی از یک سفر دور دنیا گرفته تا بازگشت به دانشگاه یا نوشتن یک کتاب باشند. با خیال راحت و سر فرصت تصمیمتان را در این رابطه گرفته و برای آن برنامه ریزی کنید.

 

 

 

 

فال حافظ متولدین دی : 

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست***ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست

هر وقت خوش که دست دهد مغتنم شمار***کس را وقوف نیست که انجام کار چیست

تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

divider1

 

 فال روزانه متولدین بهمن

پولی که به صورت غیر منتظره به دست آورده اید شما را در رابطه با افزایش دادن دارایی هایتان و یا به دست آوردن سود بیشتر به فکر فرو برده است. شاید به فکر برخی سرمایه گذاری های جدید، به ویژه در زمینه مسکن بیفتید. سعی کنید در تصمیم گیری در این زمینه زیاد عجله نکنید و به اندازه کافی تحقیق و بررسی کنید، هر چقدر که دلتان بخواهد برای انجام این کار وقت خواهید داشت. شما رویاهای بزرگی برای آینده دارید و دلتان می خواهد ایده هایی که در ذهنتان دارید را با دیگران هم در میان بگذارید، اما به نفعتان است در انتخاب کلمات دقت کنید، در غیر این صورت در چشم دیگران همچون بچه ای به نظر می رسید که راجع به یک بازی که مناسب سنش نیست حرف می زند.

 

 

 

فال حافظ متولدین بهمن : 

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

divider1

 

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما آنقدر از خودتان مطمئن هستید که شاید حتی به راه اندازی یک کسب و کار تازه فکر کنید. در حال حاضر شراکت با دیگران احتمال موفقیت شما را به طور جدی افزایش خواهد داد. امروز همچنین این فرصت را خواهید داشت که به آنهایی که برایتان بیش از هر کس دیگری ارزش و اهمیت دارند، از جمله خانواده و عشقتان بیش از قبل نزدیک شوید. اگر هنوز وارد یک رابطه عاطفی نشده اید، به احتمال زیاد به زودی نیمه گمشده تان را پیدا خواهید کرد. اعتماد به نفس تازه ای که پیدا کرده اید افراد جدیدی را به سوی شما جذب خواهد کرد که تأثیر مثبتی روی زندگی و آینده شما خواهند گذاشت. بیشترین بهره را از این فرصت فوق العاده ای که در اختیارتان قرار گرفته بکنید.

 

 

فال حافظ متولدین اسفند : 

صوفی ار باده به اندازه خورد نوشش باد***ور نه اندیشه این کار فراموشش باد

آن که یک جرعه می از دست تواند دادن***دست با شاهد مقصود در آغوشش باد

تعبیر:در همه حال شکر خدا را به جا آورید. در این کار رقیبی دارید که باید او را از میدان به در کنید تا به دلربای خودتان برسید. نماز صبح را بجا آورید و دست به دعا بردارید. فکرهای شیطانی را برای رسیدن به مقصود فراموش کنید.

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه