شمانیوز

پیرمرد بازنشسته انگلیسی که به بهانه ماساژدرمانی، یک پسر معلول را بیش از 100 بار مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده بود با حکم دادگاه این کشور به بیش از یک دهه زندان محکوم می شود.

به گزارش اختصاصی شمانیوز به نقل از فوکس‌ریپورتز، "کریستوفر فالون" پیرمرد 71 ساله بازنشسته انگلیسی است که یک پسر جوان معلول را قربانی نیات پلید خود کرد.

این مرد سالخورده چهارسال پیش با یک جوان معلول با نام مستعار"جیمی" که قدرت حرکت نداشت دوست شد و توانست پس از چندین جلسه ملاقات و گفتگو اعتماد او را جلب کند. "کریستوفر" به خوبی می دانست تمام آرزوی "جیمی" این است که بتواند روی پای خود بایستد بنابراین از این فرصت استفاده کرد و به پسر معلول،  پیشنهاد ماساژدرمانی داد.

او به پسر جوان گفت که می تواند با انجام نوعی ماساژ روی بدنش، کمک کند تا دوباره روی پاهایش بایستند بدون اینکه پولی دریافت کند. "جیمی" هم که تصور می کرد درمان ناتوانی او در دستان این مرد است پیشنهاد "کریستوفر" را پذیرفت و خود را در اختیار مرد هوسران قرار داد غافل از اینکه این مرد چه نیت پلیدی دارد.

"کریستوفر" سه روز در هفته و به مدت چهارسال به بهانه ماساژ از این پسر سواستفاده جنسی کرد. چندی پیش اما یکی از بستگان "جیمی" که سرزده به خانه او رفته بود با دیدن پیرمرد هوسباز متوجه ماجرا شد و به پلیس گزارش داد.

پسر معلول به پلیس گفت که این اواخر متوجه نیت "کریستوفر" شده بود اما از ترس اینکه به خاطر ماساژهایی که طی این مدت برای او انجام داده بود درخواست پول کند اعتراضی نمی کرد این در حالی بود که مرد هوسباز مدعی شد تمامی حرکات ماساژ که روی بدن "جیمی" انجام می داده جنبه درمانی داشته و نه تنها در جهت برطرف شدن مشکلات جسمی بلکه به منظور تقویت قدرت جنسی او نیز بوده است.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که "کریستوفر" طی این مدت به بهانه ماساژ 150 بار به پسر معلول تجاوز کرده است.

قاضی دادگاه "پلیموت کراون" انگلیس در جلسه محاکمه پیرمرد هوسران گفت: شما به دلیل فریب و سوءاستفاده جنسی از یک فرد معلول و آسیب‌پذیر مجرم شناخته شدید و مجازات سختی در انتظارت خواهد بود.

به گزارش شمانیوز، تحقیقات تکمیلی در مورد شناسایی قربانیان احتمالی دیگر این پرونده ادامه دارد و قرار است  "کریستوفر" 17 فوریه بار دیگر در دادگاه  اکستر کراون روبه روی قاضی بایستد. پیش بینی می شود وی به جرم تجاوز به یک فرد معلول به بیش از 10 سال زندان محکوم شود.

مترجم: مریم حسینی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه