شمانیوز

فال روزانه پنجشنبه 10 بهمن 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/11/10

فال روزانه پنجشنبه 10 بهمن 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/11/10

 

 

فال روز تولد (98/11/10)

 

 

دوست عزیزی که 10 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی واقع بین، با صداقت، مثبت اندیش، طرفدار سادگی، اجتماعی و دارای اعتماد به نفس بالا هستید. شما خلاقیت بسیار بالایی هم دارید و کارهایتان را به روش هایی جدید و متفاوت انجام می دهید. با این همه شما گاهی حسود و بی احساس نیز هستید. امسال وضعیت سلامتی شما در حالت عادی قرار خواهد داشت، اما نباید از چکاپ های سالیانه ی خود غافل شوید و بهتر است در هر شرایطی توجه کافی به سلامتی تان داشته باشید. در صورت بروز بیماری از مصرف خودسرانه ی دارو خودداری کنید. امسال شما قادر خواهید بود با برداشت ثمره ی سرمایه گذاری های گذشته تان وضعیت اقتصادی خود را به ثبات برسانید. همچنین فرصت سرمایه گذاری در زمینه های جدید را نیز خواهید داشت. بهترین سرمایه گذاری ها برای شما در زمینه ی املاک و مستغلات یا بازار بورس خواهد بود. چنانچه قصد شروع کسب و کار مستقلی را دارید امسال برای شما فرصت های بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت که اگر از آنها به خوبی استفاده کنید خواهید توانست تا پایان امسال به مرحله ی سوددهی برسید. امسال از لحاظ حرفه ای نیز برای شما با موفقیت های بسیار همراه خواهد بود. مسئولیت های جدیدی به عهده ی شما گذاشته خواهند شد و شما به خوبی از عهده ی آنها بر خواهید آمد و پاداش زحماتتان را نیز خواهید گرفت. شما سال همراه با آرامشی را در کنار عشق خود خواهید گذراند و حمایت و همراهی او همیشه با شما خواهد بود. فروردین، تیر و آبان بهترین ماه های سال هستند.

 

divider1

 

 

 فال روزانه متولدین فروردین

موفقیت های پی در پی و خوش شانسی هایی که این اواخر در زمینه ی مسائل مالی داشته اید باعث شده اند که امروز بسیار خوشحال و سرحال باشید. اعتماد به نفس شما در اوج خود قرار دارد و دوستان خوبتان که شما را در هیچ شرایطی تنها نمی گذارند، اکنون هم در کنارتان هستند. شاید حتی در محل تحصیل یا کار خود به طور رسمی مورد تشویق و تقدیر قرار بگیرید. با این همه اتفاقات خوب طبیعی است که تا این حد خوشحال باشید. به اتفاقات کوچک و بی اهمیت نامطلوبی که ممکن است امروز برایتان پیش بیایند توجهی نکنید و اجازه ندهید حال خوبتان را خراب کنند. خودتان را برای یک روز فوق العاده آماده کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

یا رب این شمع دل افروز ز کاشانه کیست***جان ما سوخت بپرسید که جانانه کیست

حالیا خانه برانداز دل و دین من است***تا در آغوش که می‌خسبد و همخانه کیست

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

 

divider1

فال روزانه متولدین اردیبهشت

حالا که نتیجه ی آن همه تلاش و کوشش را گرفته اید و خودتان و توانایی هایتان را به دیگران ثابت کرده اید، شاید دیگر وقت آن رسیده باشد که کمی هم برای خودتان وقت بگذارید و علایقتان را دنبال کنید. شاید بخواهید ادامه تحصیل بدهید، هنری که مدت هاست عاشقش بوده اید را فرا بگیرید، به یک سفر خارجی بروید و یا حتی یک کتاب بنویسید. شما زمان و انرژی لازم برای فکر کردن به تمام گزینه های پیش رویتان را در اختیار دارید، پس لازم نیست عجله کنید. شخصی که دوست دارید امروز بهانه هایی دارد می گیرد که باعث شده در احساسی که نسبت به شما دارد شک کنید، زیاد سخت نگیرید، اینها چیزی جز تلاش برای سنجش میزان عشق شما نسبت به خودش نیست!

 

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت : 

خدا چو صورت ابروی دلگشای تو بست***گشاد کار من اندر کرشمه‌های تو بست

مرا و سرو چمن را به خاک راه نشاند***زمانه تا قصب نرگس قبای تو بست

تعبیر:به سهولت و راحتی به مقام و مادیات نخواهی رسید. همه چیزت باید در حد کمال باشد. باطن خوب، کار حلال، هوشیاری و تقوی، در این صورت است که به هدف خواهی رسید و به هر مقام و منزلتی که رسیدی سر تعظیم در برابر خداوند فرود آر وگرنه باز همه چیز را از دست خواهی داد.

divider1

فال روزانه متولدین خرداد

پولی که به صورت غیر منتظره به دست آورده اید شما را به این فکر انداخته است که دارایی ها و منافع مالی خود را بیشتر کنید. شاید به فکر این باشید که سرمایه گذاری های جدیدی را، به ویژه در زمینه ی املاک و مستغلات انجام دهید، با این حال بهتر است که در تصمیم گیری در این رابطه زیاد عجله نکنید. شما هر چقدر که بخواهید برای تصمیم گیری در این مورد وقت خواهید داشت. امروز برای فرزندان خود و اگر مجرد هستید برای کودکان خانواده تان وقت بیشتری بگذارید، با آنها بازی کنید و به تفریح و گردش بروید. با این کار هم آنها را خوشحال کرده اید و هم غرق شدن در دنیای کودکانه ی آنها حال خودتان را خوب خواهد کرد.

 

 

 

 فال حافظ متولدین خرداد

کنون که می‌دمد از بوستان نسیم بهشت***من و شراب فرح بخش و یار حورسرشت

گدا چرا نزند لاف سلطنت امروز***که خیمه سایه ابر است و بزمگه لب کشت

تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

divider1

 

 فال روزانه متولدین تیر

امروز اعتماد به نفس شما چنان بالا رفته است که در فکر شروع یک کسب و کار مستقل برای خودتان هستید. در حال حاضر شانس شما برای آغاز یک شراکت موفقیت آمیز در سطح بالایی قرار دارد و می توانید از این فرصت استفاده کرده و اگر ایده ی خوبی دارید با فردی که شناخت کافی از او دارید و مورد اعتمادتان است برای شروع این کار مشترک وارد مذاکره شوید. امروز همچنین فرصت بسیار خوبی برای نزدیک شدن به عزیزانتان، از جمله خانواده و شریک زندگی تان خواهد بود. اگر هنوز مجرد هستید و کسی وارد زندگی تان نشده است به احتمال زیاد این اتفاق به زودی خواه افتاد. اعتماد به نفس تازه ای که پیدا کرده اید افراد بیشتری را به سوی شما جذب خواهد نمود.

 

 

فال حافظ متولدین تیر : 

دوش آگهی ز یار سفرکرده داد باد***من نیز دل به باد دهم هر چه باد باد

کارم بدان رسید که همراز خود کنم***هر شام برق لامع و هر بامداد باد

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

divider1

 

فال روزانه متولدین مرداد

موفقیت هایی که این اواخر داشته اید باعث نشده اند که شما احساس رضایت کنید و دست از تلاش برای کسب موفقیت های بیشتر بردارید. شما دارید با انگیزه ای بیشتر برای رسیدن به اهداف بزرگتر تلاش می کنید. امروز را هم به احتمال زیاد با فکر کردن به گزینه های مختلفی که برای بهبود بخشیدن به وضعیت اقتصادی و اجتماعی تان در اختیار دارید خواهید گذراند. شاید چنین فکری به ذهنتان نرسیده باشد، اما شخصی که دوست دارید می تواند منبع الهام بی نظیری برای شما باشد! امروز را در کنار عشقتان بگذرانید تا با یک تیر دو نشان زده باشید و هم به روابط عاطفی خود توجه کنید و هم با کمک او راهی برای پیشرفت خود بیابید.

 

 

فال حافظ متولدین مرداد :  

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد

زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد

تعبیر:هنوز خیلی خامی چیزهایی را که به دست آورده ای از دست خواهی داد. استراحت و آسایش دیگر کافی است به عقل خودت رجوع کن. نفس اماره را در خود از بین ببر که این نفس بنیادت را از بین می برد چون باد پائیزی بهار دل تو را پیر می کند و این را هم بدان که همگان از کارهای پنهانی تو باخبرند

divider1

 

 

فال روزانه متولدین شهریور

شاید بهتر باشد امروز را با فکر کردن به موفقیت های اخیر خود بگذرانید و از روش هایی که در این مدت به کار گرفته اید برای کسب موفقیت های بیشتر استفاده کنید. موفقیت های حرفه ای شما دارند با سرعتی باورنکردنی ادامه پیدا می کنند و مقامات مافوقتان شما را مورد تحسین و تمجید قرار می دهند. روابط اجتماعی و به ویژه روابط خانوادگی، دوستانه و عاطفی تان نیز رو به پیشرفت هستند و نزدیکی بیشتری به عزیزان خود احساس می کنید. ذهن شما در حال حاضر بسیار قوی و هوشیار است و ایده های خلاقانه و نوآوری هایتان مدام در حال بهتر شدن هستند. این وضعیت فوق العاده قرار است فعلا به همین منوال ادامه داشته باشد!

 

 

فال حافظ متولدین شهریور : 

روزه یک سو شد و عید آمد و دل‌ها برخاست***می ز خمخانه به جوش آمد و می باید خواست

نوبه زهدفروشان گران جان بگذشت***وقت رندی و طرب کردن رندان پیداست

تعبیر:به درگاه خداوند دست نیاز بلند کرده ای و عاجزانه طلب مراد می کنی. دنبال طبیبی برای درمان دل بیمار خود هستی. حاضری برای رسیدن به مقصود جان خود را هم فدا کنی. بالاخره فیض رحمت خداوندی شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

divider1

 

 فال روزانه متولدین مهر

موفقیت های غافلگیرانه ای که کسب می کنید امروز مهمان های ناخوانده و شادی بسیاری را به خانه ی شما خواهند آورد. به احتمال زیاد شما میزبان یک مهمانی خواهید بود که در تمام طول روز شما را به خود مشغول خواهد کرد، اما خوشبختانه هم در حین انجام کارها و هم در طول مهمانی به شما حسابی خوش خواهد گذشت و زحمت هایی که می کشید برایتان عذاب آور نیستند. شما در حال حاضر در خوش شانس ترین حالت ممکن قرار دارید، پس این موقعیت را به سادگی از دست ندهید و بیشترین بهره ی ممکن را از آن ببرید. از غیبت کردن در مورد دیگران و حتی گوش کردن به غیبت هایی که دیگران می کنند خودداری کنید.

 

 

 

فال حافظ متولدین مهر :  

میر من خوش می‌روی کاندر سر و پا میرمت***خوش خرامان شو که پیش قد رعنا میرمت

گفته بودی کی بمیری پیش من تعجیل چیست***خوش تقاضا می‌کنی پیش تقاضا میرمت

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

divider1

 

 فال روزانه متولدین آبان

امروز شما شاهد پیشرفت هایی فوق العاده در جامعه ی اطرافتان و یا حتی در زندگی شخصی خودتان خواهید بود. شاید با برخی افراد جدید که در محله ی شما زندگی می کنند یا به تازگی به این محل نقل مکان کرده اند آشنا شوید. در دیدارهایی که امروز با دوستان و آشنایانتان خواهید داشت اطلاعات و خبرهای زیادی بین شما رد و بدل خواهند شد، مواظب باشید خودتان را درگیر غیبت کردن در مورد دیگران و مسائل شخصی شان نکنید. با توجه به اینکه موفقیت های اخیرتان دست و بالتان را کمی باز کرده است شاید بخواهید کمی به ظاهر خانه تان رسیدگی کنید و وسایل جدیدی را برای منزلتان بخرید، امروز فرصت خوبی برای این کار می تواند باشد.

 

 

فال حافظ متولدین آبان : 

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

divider1

 

 

فال روزانه متولدین آذر

اعتماد به نفس و تفکرات مثبت امروز در تمام طول روز با شما همراه خواهند بود. انرژی شما در سطح بالایی قرار دارد و شور و نشاط بسیاری را در وجود خود احساس می کنید. موفقیت و شانسی که این اواخر به شما روی آورده است امروز نیز با شما همراه خواهد بود. با این احساسات خوب و انرژی فوق العاده ای که در اختیار دارید امروز می تواند فرصت بسیار خوبی برای شروع کاری باشد که مدت ها قصد انجام آن را داشته اید و می تواند زمینه ساز به دست آوردن پول و خوشبختی بیشتر برای شما باشد. انرژی مثبتی که امروز شما را در بر گرفته است باعث می شود که دیگران خیلی سریع به شما جذب شود و دوستی های جدیدی را برای شما به همراه خواهد داشت.

 

 

فال حافظ متولدین آذر :  

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

divider1

 

 فال روزانه متولدین دی

امروز برای شما با شادی و احساس خوشبختی همراه خواهد بود و ثمره ی تمام تلاش ها و کارهای سختی که کرده اید را خواهید دید. اکنون این فرصت برای شما فراهم شده است تا اهدافی را دنبال کنید که تا پیش از این هرگز فرصت اینکه برای آنها برنامه ریزی کنید را هم نداشته اید. روابط اجتماعی شما در حال حاضر دارند خیلی خوب پیش می روند و دوستان جدید و قدیمی دورتان را گرفته اند و شاید حتی احساس کنید که بعد از مدت ها تنهایی دارید عاشق می شوید! شما در حال حاضر از جذابیت بسیار زیادی برخوردار هستید و شانس بالایی در به دست آوردن دل شخص مورد نظرتان دارید. امروز همه چیز آنقدر خوب است که شاید فکر کنید دارید خواب می بینید!

 

 

فال حافظ متولدین دی : 

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد***وجود نازکت آزرده گزند مباد

سلامت همه آفاق در سلامت توست***به هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

divider1

 

 فال روزانه متولدین بهمن

شما طی چند ماه گذشته موفقیت های زیادی را تجربه کرده اید و بخت با شما یار بوده و بیشتر چیزها به همان صورتی که دلتان می خواسته است پیش رفته اند. با سبک شدن باری که به دوش شما گذاشته شده بوده و رسیدن به بخش عمده ی اهدافتان حالا این فرصت در اختیار شما قرار گرفته که وقت بیشتری را به خودتان و کارهای مورد علاقه تان اختصاص دهید و زمان بیشتری را برای رسیدگی به معنویات و فعالیت های هنری در نظر بگیرید. امروز آشنایی با افرادی که علایق مشترکی با شما دارند باعث غافلگیری تان خواهد شد. چیزهای جدیدی که از این افراد یاد می گیرید به شما انگیزه خواهد داد تا مطالعه و تحقیق بیشتری در این زمینه داشته باشید.

 

 

فال حافظ متولدین بهمن : 

آن سیه چرده که شیرینی عالم با اوست***چشم میگون لب خندان دل خرم با اوست

گر چه شیرین دهنان پادشهانند ولی***او سلیمان زمان است که خاتم با اوست

تعبیر:بیش از این طمع نکن چون حریفان از تو پیشی می گیرند. بر مبنای هوی و هوس کاری را انجام نده چون عاقبت خوشی در پی ندارد. آن مرادی که مدت هاست دنبالش می گردی به زودی خواهی یافت. انسانیت و شرف خود را در گرو این کار نگذار.

divider1

 

 

فال روزانه متولدین اسفند

امروز همراهی دوستانتان در یک فعالیت گروهی باعث شده است که احساس سلامتی، نشاط و خوش شانسی داشته باشید. شما دوست دارید که امروز را تا جای ممکن در بیرون از منزل و در فضاهای باز بگذرانید. فعالیت های ورزشی برایتان بسیار جذاب تر از همیشه هستند و اگر قصد رفتن به یک کلاس ورزشی را داشته اید امروز روز بسیار خوبی برای ثبت نام در این کلاس به نظر می رسد. امروز ممکن است برخی اتفاقات کوچک که بیشتر از بی دقتی و حواس پرتی شما ریشه می گیرند تا بدشانسی، شما را به این فکر بیندازند که مبادا اتفاق خیلی بدی در راه باشد، اما اگر کمی حواستان را جمع کنید خواهید دید که به هیچ وجه چنین چیزی در کار نیست و روز بسیار خوبی خواهید داشت.

 

 

فال حافظ متولدین اسفند : 

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

از لبت شیر روان بود که من می ‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست

تعبیر:با خیال او زندگی می کنی. مدعی هستی که عاشق شده ای اما می دانی که برای رسیدن به وصال یار باید صبر داشته باشی. با گوشه نشینی کار به جایی نمی بری. تلاش کن، هر چند که سال ها طول بکشد. ولی عاقبت به مراد خودت می رسی.

.

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه