شمانیوز

فال روزانه جمعه 11 بهمن 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/11/11

فال روزانه جمعه 11 بهمن 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/11/11

 

 

 

فال روز تولد (98/11/11)

 

 

 

دوست عزیزی که 11 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما به طور ذاتی شخصی باهوش و جاه طلب هستید و این ویژگی هایتان در سالی که پیش رو دارید خیلی به کارتان خواهند آمد. اگر مشغول تحصیل و یا در زمینه ی مدیریتی یا اداری مشغول به کار هستید، در این سال جدید از زندگی تان سطح جدیدی از موفقیت و پیشرفت را تجربه خواهید کرد که می تواند تمام زندگی تان را تغییر دهد. کمک به دیگران و فعالت های خیریه امسال برای شما خیلی مهم تر از همیشه به نظر می رسند و با صداقت تمام هر کاری که در این زمینه از دستتان ساخته باشد را برای دیگران انجام خواهید داد. شما در کل فردی اجتماعی هستید، اما امسال میزان فعالیت های اجتماعی شما خیلی بیشتر از هر زمان دیگری خواهد بود و دوستی ها و روابط جدیدی را آغاز خواهید کرد که فرصت های جدیدی را در اختیارتان قرار داده و مسیر زندگی تان را نیز تغییر خواهند داد. نگرانی های بیهوده ای که در مورد وضعیت رابطه ی عاطفی خود و آینده ی آن دارید را دور بریزید چون تا آخر امسال حتی اگر به خانه ی بخت نرفته باشید هم تصمیم خود را در مورد ازدواج خواهید گرفت! تیر، شهریور و آبان مهم ترین ماه های امسال خواهند بود.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

شرکت در فعالیت های گروهی و اجتماعی مختلف شما را با افراد جدیدی آشنا خواهد کرد که برای شما بسیار جذاب هستند و در زمینه های جالبی کار و فعالیت می کنند. شاید حتی یکی از دوستان قدیمی تان را ببینید که برای مدتی طولانی از او بی خبر بوده اید. اگر هنوز مجرد هستید و نیمه ی دیگر خود را پیدا نکرده اید شخص جذابی که امروز سر راهتان قرار می گیرد را نادیده نگیرید، او می تواند همان شخصی باشد که مدت ها در انتظارش بوده اید. به طور کلی امروز برای شما روز هیجان انگیز و لذت بخشی خواهد بود و با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد. اگر درهای جدیدی پیش رویتان قرار گرفتند که نوید بخش آینده ای فوق العاده بودند، اصلا تعجب نکنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

ای فروغ ماه حسن از روی رخشان شما***آب روی خوبی از چاه زنخدان شما

عزم دیدار تو دارد جان بر لب آمده***بازگردد یا برآید چیست فرمان شما

تعبیر: از انتظار خسته شده اید. منتظر جواب ثانیه شماری می کنید. باز هم شانس خود را محک بزنید. برای رسیدن به جواب به کسی دروغ نگویید، چون مشت شما باز می شود. متوسل به حیله نشوید. صبر داشته باشید. انشاالله جواب خواهید گرفت.

فال روزانه

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز اخبار هیجان انگیزی خواهید شنید که ممکن است با وارد شدن برخی افراد جدید به محیط کار و زندگی تان و یا با بهره گیری شما از برخی تجهیزات جدید در اختیارتان قرار بگیرند. این اخبار می توانند شامل یک پروژه ی کاری جدید و یا مسیر تازه ای از فعالیت های حرفه ای شوند که تا پیش از این حتی به آن فکر هم نکرده بوده اید. این موقعیت جدید با استعدادها و مهارت های شما همخوانی بسیار خوبی دارد و به همین دلیل هم می تواند برایتان بسیار لذت بخش باشد و باعث شود احساس خوش شانسی کنید. اگر از این فرصت به خوبی استفاده کنید به احتمال زیاد زودتر از آنچه انتظارش را دارید شاهد تغییراتی بزرگ در زندگی خود خواهید بود.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

دل و دینم شد و دلبر به ملامت برخاست***گفت با ما منشین کز تو سلامت برخاست

که شنیدی که در این بزم دمی خوش بنشست***که نه در آخر صحبت به ندامت برخاست

تعبیر: کارهای مهم را بازیچه نگیر چون خطا می کی. حرفی را زده ای که عدهای از تو رنجیده اند، دل آنها را بدست بیاور، چون د زمان پیری و تهایی کسی نیست که دیگر با او همدلی کنی و هم سخن شوی. ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. الان همدیر نیست. طبیب تو خداوند اس روبه سوی او آور تا تو را شفا دهد و از مشقات رهایت سازد.

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

اطلاعاتی که امروز از منابع مختلف در اختیار شما قرار گرفته اند و همچنین آنچه قلبتان دارد به شما می گوید ممکن است که شما را در مسیر آغاز یک پروژه ی بلندپروازانه قرار دهند که فکر کردن به آن کمی باعث ترس و نگرانی تان می شود. این پروژه به احتمال خیلی زیاد کاری است، اما این که به صورت انفرادی باید انجام شود و یا گروهی برایتان قطعی نیست. در هر صورت فعالیت هایی که در این زمینه انجام خواهید داد برایتان جذاب، چالش برانگیز و همچنین رضایت بخش خواهند بود. فرصت های جدیدی برای پیشرفت و نشان دادن استعدادها و توانایی هایتان قرار خواهند گرفت، پس قبل از آنکه این موقعیت ها را از دست دهید بیشترین بهره را از آنها ببرید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

حسن تو همیشه در فزون باد***رویت همه ساله لاله گون باد

اندر سر ما خیال عشقت***هر روز که باد در فزون باد

تعبیر: در جمع آوری پول و ثروت خیلی زیاده روی می کنی. بیش از اندازه برایت دردسر ساز می شود. قسمتی از مالت را انفاق کن آن وقت است که به مقاصد دیگر خود هم می رسی. مدعی هستی که مظلوم واقع شده ای اما اینطور نیست بلکه یک عده هستند که زیردست تو مظلوم واقع می شوند و تو به آنها فکر نمی کنی. مردم دار باش. کرم داشته باش. تو هم بنده ی خدا باش تا همیشه از خوبی زبانزد باشی.

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز افرادی به دیدار شما خواهند آمد که هیجان زیادی را با خود به همراه خواهند آورد. آنها خبرها و اطلاعات جدیدی را به شما منتقل خواهند کرد که می توانند تمام زندگی تان را تغییر دهند. شاید به دنبال شنیدن صحبت های آنها به فکر ایجاد تغییراتی در سبک زندگی خود بیفتید و بخواهید مسیر تازه ای را برای خود در پیش بگیرید. امروز برخی گروه ها و فعالیت های معنوی به یکباره برای شما جذابیت خاصی پیدا کرده اند و شما را به این فکر انداخته اند که بخشی از وقتتان را به آنها اختصاص دهید. قبل از انجام هر کاری در این زمینه از اصالت و درستی آنچه می خواهید انجام دهید مطمئن شوید، گاهی آنچه به ظاهر خیلی خوب و معصومانه است می تواند یک دروغ بزرگ باشد!

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر: اراده ات بسیار قوی است و با آن می توانی دنیا را زیر و رو کنی. همه چیز را زیبا می بینی و از این دید خود راضی هم هستی. زیبایی ها آنقدر تو را مست کرده که به خزان فکر نمی کنی. گاهی خود را مثل باد سبک می دانی و دلت می خواهد همراه آن سرگردان باشی ولی این خیالات برایت ثمری ندارد پس اراده ی قوی خویش را به کار برده، دنیا و آخرت خود را بساز.

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز شرکت در فعالیت های گروهی و جمع های مختلف شما را با افراد جدیدی آشنا خواهد کرد که خیلی زود به دوستان جدیدی برای شما تبدیل خواهند شد. اهداف و علایق مشترکی که با این افراد دارید باعث خواهند شد که با همفکری آنها به فکر آغاز پروژه های جدید بلندپروازانه ای بیفتید که تا پیش از این برایتان فقط در حد یک رویا بوده اند. هر کاری که قصد انجامش را دارید در صورتی به موفقیت ختم خواهد شد که تمام اعضای گروه وظایف خود را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانند. بعد از ظهر امروز را سعی کنید در آرامش مطلق و همراه با شخصی که دوست دارید بگذرانید و خستگی این روز پر جنب و جوش را از تن به در کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

صوفی از پرتو می راز نهانی دانست***گوهر هر کس از این لعل توانی دانست

قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس***که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست

تعبیر:به درگاه خداوند دست نیاز بلند کرده ای و عاجزانه طلب مراد می کنی. دنبال طبیبی برای درمان دل بیمار خود هستی. حاضری برای رسیدن به مقصود جان خود را هم فدا کنی. بالاخره فیض رحمت خداوندی شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

آیا برای مدتی به فکر تغییر جهت و حرکت در مسیری جدید بوده اید؟ اگر جوابتان مثبت است امروز بهترین روز ممکن برای انجام چنین کاری خواهد بود. حتی اگر پیش از این هم به فکر چنین تغییراتی نبوده اید امروز اطلاعات جدید غیر منتظره ای به دستتان خواهند رسید که این ایده را به ذهنتان خواهند آورد. شما منابع جدیدی برای افزایش درآمد خود پیدا خواهید کرد که برای دنبال کردن آنها به کمک هیچ شخص دیگری نیاز ندارید و می توانید خودتان به تنهایی اهدافتان را دنبال کنید. در هر صورت در پایان امروز اوضاع با وقتی که از خواب بیدار شدید کاملا متفاوت خواهد بود و اهداف و رویاهایتان تا حدود زیادی تغییر پیدا خواهند کرد.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

صوفی از پرتو می راز نهانی دانست***گوهر هر کس از این لعل توانی دانست

قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس***که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست

تعبیر:به درگاه خداوند دست نیاز بلند کرده ای و عاجزانه طلب مراد می کنی. دنبال طبیبی برای درمان دل بیمار خود هستی. حاضری برای رسیدن به مقصود جان خود را هم فدا کنی. بالاخره فیض رحمت خداوندی شامل حالت می شود. روزگار تلخ برایت شیرین شده، نسیم بهاری هم دل سرد و بی روح تو را به گلزاری مصفا مبدل خواهد ساخت.

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز شرایط غیر منتظره ای برایتان پیش خواهند آمد که ممکن است جهت تمام افکار و تخیلات شما را تغییر داده و شما را در مسیری کاملا متفاوت قرار دهند. شاید با استفاده از تکنولوژی مدرن راه های جدیدی برای جمع آوری و اشتراک گذاری اطلاعات پیدا کنید. در نتیجه ی این وضعیت ناگهان به خودتان آمده و می بینید که به فکر ایجاد تغییر در زندگی حرفه ای خود و یا عوامل دیگری هستید که نقش مهمی در زندگیتان ایفا می کنند. در هر صورت بهتر است قبل از عملی کردن چنین تصمیم بزرگی به همه چیز خوب فکر کرده و همه ی جوانب را در نظر بگیرید. امشب کمی با عشقتان خلوت کرده و در مورد رؤیاهایی که برای آینده ی خود دارید صحبت کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

 

 

 
 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز شاید تصمیم بگیرید که در یک کلاس، کارگاه و یا سمینار شرکت کنید. بحث هایی که در این جمع ها در مورد مسائل علمی، معنوی و یا مذهبی خواهید داشت افراد زیادی را در بر گرفته و نکات بسیار جالبی را به همراه خواهند داشت. صحبت هایی که امروز با اطرافیانتان می کنید چیزهای تازه ای را در مورد خودتان به شما خواهند آموخت و طی چند روز آینده ذهنتان درگیر ایده هایی خواهد بود که امروز به ذهنتان می رسند. شما امروز می توانید بهترین پرستار دنیا باشید و در نگهداری و مراقبت از عزیزانتان هیچ چیزی کم نخواهید گذاشت. فقط مواظب باشید اگر بیماری آنها مسری است خودتان هم گرفتار آن نشوید!

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین ابان:

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر: اتفاقی افتاده که باعث شده به خود بیایی و از خواب غفلت بیدار شوی. کارهای گذشته را جبران کن. در گذشته تجربه های زیادی به دست آورده ای که در آینده همگی به دردت خواهند خورد. کدورت های قدیمی را فراموش کن. با ابطنی خوب و خوش زندگی کن و این اتفاق را به فال نیک بگیر.

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز اطلاعات جدید و جالبی از هر طرف به دستتان می رسند. کتاب ها و مجلات، اینترنت، تلویزیون و مکالماتی که با دوستان و اطرافیان خود دارید اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار خواهند داد. این اطلاعات باعث خواهند شد نسبت به برخی از حدس و گمان های قبلی خود اطمینان کامل پیدا کنید و در نتیجه ی ترکیب این دانش جدید و احساسات درونی تان ایده های تازه ای به سرتان خواهند زد. افکار و ایده هایتان را یک جا یادداشت کنید، چون نخواهید توانست همین امروز از همه ی آنها استفاده کنید و شاید بعدا فراموششان کنید. نجات دیگران را برای وقت دیگران گذاشته و امروز فقط روی کارهای شخصیتان تمرکز کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما***چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما

ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون***روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

تعبیر: اگر کار را برای رضای خداوند انجام داده ای پس چرا دیگر شکایت می کنی. خداوند مزد تو را می دهد. پیر دانایی راه تاریک تو را با علم خودش روشن می کند ولی راه بسیار طولانی و مقصد دور است. تو از عاقبت گناه باخبری پس چرا گناه می کنی. با توسل به قرآن آبروی ریخته ات بر می گردد.

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

خبرهای غافلگیر کننده ای که امروز در مورد اقتصاد دنیا و یا وضعیت مالی خودتان به گوشتان می رسند باعث خواهند شد که نسبت به آینده ی اقتصادی خود اعتماد بیشتری پیدا کرده و تا حدودی احساس امنیت کنید. به علت تغییراتی که در محل کارتان ایجاد شده اند احتمالا به زودی حقوقتان افزایش خواهد یافت. برخی از اطلاعاتی که امروز دریافت می کنید در ابتدا گنگ و مبهم به نظر می رسند، اما اخبار و اطلاعات بعدی که به دستتان می رسند این ابهام را از بین برده و تکلیف همه چیز را مشخص خواهند کرد. امروز در کل برای شما روز خوبی خواهد بود، شاید لازم باشد برای این همه موفقیت و خبرهای خوب یک جشن کوچک راه بیندازید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

ای هدهد صبا به سبا می‌فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می‌فرستمت

حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می‌فرستمت

تعبیر:به قولی که داده ای عمل کن. کار ناتمامت را تمام کن ولی پایت را از گلیمت درازتر نکن چون باعث رسوایی ات می شود. در حق کسی بدی نکن چون نتیجه اش دامنت را می گیرد. نصیحت این پیر دانا را گوش کن تا سعادتمند شوی و گره ی کار تو باز شود. اقبال و ستاره ی تو چون خوشه ی پروین است.

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

امروز با خواندن کتب و مجلات مختلف، تماشای تلویزیون و یا گردش در اینترنت اطلاعات جالب و جدیدی به دست خواهید آورد که شما را به مطالعه در یک زمینه ی جدید و متفاوت تشویق خواهند کرد. شاید حتی به این فکر بیفتید که در این زمینه به تحصیلات دانشگاهی بپردازید. در هر صورت افکار و احساسات درونی تان در این مورد کمک قابل توجهی به شما خواهند کرد و نباید نسبت به آنها بی تفاوت باشید. پیش از آنکه امروز به پایان برسد تماس و یا پیامی از جانب شخصی دریافت خواهید کرد که برای مدتی طولانی از او بیخبر بوده اید. حتی اگر از دست این شخص ناراحت هستید هم پیش از هر قضاوتی به حرف هایش خوب گوش کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

دوش از مسجد سوی میخانه آمد پیر ما***چیست یاران طریقت بعد از این تدبیر ما

ما مریدان روی سوی قبله چون آریم چون***روی سوی خانه خمار دارد پیر ما

تعبیر:به مراد دل خود می رسی و این از برای دعاهای سحریت می باشد. فکر نکن همه کارها را تنها انجام داده ای بلکه بقیه نیز سبب ساز بوده اند تا بتوانی به مقصود برسی. بر عهد خود وفادار بمان. روزگار بر وفق مراد توست پس رضای خداوند را هم در نظر بگیر و تو هم برای دیگران سبب ساز باش.

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

خواب های شب گذشته و یا خیالات و رویاپردازی های امروزتان ممکن است ایده های جالبی را در مورد این که چطور به وضعیت اقتصادی خود سر و سامان بخشیده و در این زمینه پیشرفت کنید در اختیار شما قرار دهند! شاید هم ایده های جالب و غافلگیر کننده ای از طریق روزنامه ها، تلویزیون و یا اینترنت دریافت کنید. در هر صورت این ایده هایی که به ذهنتان می رسند را هر قدر هم که عجیب و دیوانه وار به نظر برسند، نباید نادیده بگیرید. به آنها خوب فکر کنید و برای خودتان یک برنامه ی دقیق و حساب شده در نظر گرفته و در نهایت تصمیم گیری کنید. داشتن یک برنامه ی دقیق کمک قابل توجهی در رسیدن به اهدافتان به شما خواهد کرد.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت****و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست***گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت

تعبیر:دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه