شمانیوز

در شبکه های اجتماعی شایعه شده است با توجه به وزش باد شدید در تهران و بارش برف و باران در استان ها مدارس دوشنبه 14 بهمن تعطیل می باشد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز: در شبکه های اجتماعی شایعه شده است با توجه به وزش باد شدید در تهران و بارش برف و باران در استان ها مدارس دوشنبه 14 بهمن تعطیل می باشد./ هنوز صحت و سقم این خبر تائید نشده است.

 

 • در صورتی که آموزش و پرورش مدارس را شهری را تعطیل اعلام نماید در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

 

تکمیلی1//

با توجه به بارش برف و برودت هوا، فردا دوشنبه ۱۴ بهمن ماه کلیه مدارس مقطع ابتدایی در شهرستان قوچان در نوبت صبح تعطیل است.

ضمناً کلیه مراکز پیش دبستانی و مدارس استثنایی (در تمام مقاطع) نیز در این شهرستان تعطیل خواهد بود.

 
تکمیلی2//

بر اساس اطلاعیه آموزش و پرورش استان، به علت سرما و یخ زدگی معابر، در شهرستان جاجرم همه مدارس بخش شوقان در سه مقطع در شیفت صبح تعطیل است.

در شهرستان_فاروج همه روستاهای دهستان سنگر و روستاهای باغ محله دالنجان، مهدیکانلو، زینکانلو، قره گل، طبریان، استاد، خسرویه، دربند، ترقی، اسفجیر، قلعه صفا، رشوانلو، کواکی، ریزه، گزکوه در مقطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه یک در نوبت صبح تعطیل است.

در شهرستان_مانه_وسملقان مدارس ابتدایی و متوسطه یک روستاهای چمن بید، باش کلاته. واسپاخو در نوبت صبح تعطیل اند.

در اسفراین هم مدارس ابتدایی و پیش دبستانی شهر و روستا با یک ساعت تاخیر شروع می شود و مدارس مسیر اردغان از نوشیروان تا کریم اباد و روستاهای روئین محمودی عراقی و کلات و باغی در نوبت صبح تعطیل هستند.

در منطقه بام و صفی آباد، همه مدارس ابتدایی و پیش دبستانی روستاهای مسیر بام و اسپید و عباس آباد و راوخ و عنبر آباد تعطیل و مدارس متوسطه یک و دوی منطقه بام با یک ساعت تاخیر از ساعت 8: 30 شروع به کار خواهند کرد.

 

 

در حال بروزرسانی...

 

 

جهت مشاهده جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

 • H

  همیشه همینو میگن بعد تعطیل نی

 • ناشناس

  لطفا فردا دوشنبه تعطیل کنید حداقل بگید تعطیل است یانه

 • ناشناس

  🙂🙂

آنچه دیگران میخوانند :
  تبلیغات متنی
  
  روی خط رسانه