شمانیوز

استاندار مرکزی استعفای روغنی گلپایگانی مدیرعامل جدید هپکو را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: سید علی آقازاده، استاندار مرکزی با تکذیب شایعه استعفا و انصراف ابوالفضل روغنی گلپایگانی، مدیرعامل جدید هپکو گفت: خبر انصراف روغنی در روز‌های اخیر از سمت مدیرعاملی هپکو و رها کردن این شرکت به حال خود، به هیچ‌وجه صحت ندارد.

آقازاده افزود: روغنی حدود یک ماه و نیم پیش از سمت مدیرعاملی شرکت هپکو استعفا کرد، اما استعفای او از سوی سازمان خصوصی‌سازی موردپذیرش واقع نشد و در واقع ما به سازمان خصوصی‌سازی اعلام کردیم که استعفای روغنی را قبول نکند، زیرا در حال حاضر انتخاب فرد دیگر به‌جای او برای سمت مدیرعامل شدن هپکو مقداری دشوار هست.

او اضافه کرد: ممکن است در آینده افراد لایقی برای این سمت باشند، اما ازآنجایی‌که سازمان خصوصی‌سازی در حال تحویل دادن شرکت هپکو است بر اساس شرایط موجود به صلاح نبود که استعفای روغنی موردپذیرش قرار گیرد و اراک به دنبال تعیین مورد عامل جدید هپکو باشدو روغنی فعلاً مدیرعامل شرکت هپکو است و اوضاع این شرکت همچنان طبق روال گذشته است.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه همچنان در پرداخت حقوق کارگران هپکو با مشکل مواجه هستیم، گفت: اینکه چه زمانی حقوق کارگران این شرکت پرداخت شود با سازمان خصوصی‌سازی است.

او تصریح کرد: قطعاً این حقوق معوقه پرداخت خواهد شد، اما در پرداخت نشدن حقوق کارگران هپکو سازمان خصوصی‌سازی باید پاسخگو باشد.

آقازاده با بیان اینکه قبلاً کسی درباره مشکلات به وجود آمده این شرکت پاسخگو نبود ادامه داد: ما ازاین‌جهت تلاش کردیم هپکو در اختیار دولت قرار بگیرد تا یک نفر پاسخگوی مشکلات این شرکت و پرداخت نشدن حقوق کارگران باشد.

او با اشاره به انتقال هپو به سازمان گسترش و نوسازی صنایع اظهار کرد: انتقال شرکت هپکو از سازمان خصوصی‌سازی به ایدریو (سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران) مقداری طول خواهد کشید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه