شمانیوز

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تاکنون هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا در اصفهان مشاهده نشده و تنها مرجع انتشار اخبار سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از برترین ها: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تاکنون هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا در اصفهان مشاهده نشده و تنها مرجع انتشار اخبار سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی است.

منصور شیشه فروش با اعلام اینکه در روز گذشته یکی از پرسنل فرودگاه به علت تماس با گردشگران چینی با بروز علایم مشابه ویروس خانواده کرونا و به جهت محکم کاری در بیمارستان فارابی بستری شد که با بهبود حال عمومی در کمتر از ۲۴ ساعت ترخیص شد، اظهار داشت: ستاد مدیریت بحران درباره ویروس کورنا در استانداری اصفهان تشکیل شد و مقرر شد این ستاد هفته ای یک بار جلسه برگزار کند. دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و کاشان موظف شدند تا پیگیر مراقبتها، پایش ها و پیشگیری و کنترل این بیماری باشند.

وی افزود: برای پرهیز از دامن زدن به شایعات، تنها مرجع موثق اخبار مربوط به ویروس کرونا، از طریق سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اعلام می شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اطمینان خاطر داد: تمام بیمارستان های استان اصفهان درخصوص مقابله با ویروس کرونا در حالت آماده باش هستند و دو بیمارستان فارابی و امین با در نظر گرفتن بخش قرنطینه به صورت ویژه ظرفیت بستری مبتلایان احتمالی به ویروس کرونا را دارند.

شیشه فروش با تاکید بر پیشگیری از این بیماری گفت: تاکنون هیچ واکسنی برای جلوگیری از عفونت ویروس کرونا وجود ندارد و بهترین راه پیشگیری از ابتلا به این بیماری قرار نگرفتن در معرض ویروس کرونا است که بهداشت دست و رعایت فاصله اولین و مهمترین اقدام پیشگیرانه برای ابتلا به بیماری های ویروسی از جمله «کرونا» خواهد بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه