شمانیوز

مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: تاکنون حدود ۷ نفر مشکوک به بیماری کرونا در کشور شناسایی شدند که خوشبختانه آزمایش تمام آن‌ها منفی گزارش شده است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از برترین ها: مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: تاکنون حدود 7 نفر مشکوک به بیماری کرونا در کشور شناسایی شدند که خوشبختانه آزمایش تمام آنها منفی گزارش شده است.

کیانوش جهانپور مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت با بیان اینکه پرواز اختصاصی برای انتقال 70 دانشجوی ایرانی مقیم چین حدود 2 روز است که آماده شده گفت: انتقال این دانشجویان نیازمند هماهنگی با کشور چین بود که این کشور زمان حرکت را بامداد سه‌شنبه تعیین کرده است.

جهانپور گفت: تیم پزشکی برای انتقال این دانشجویان اعزام خواهد شد و این دانشجویان پس از ورود به کشور تحت کنترل و قرنطینه قرار خواهند گرفت.

مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت افزود: تاکنون حدود 7 نفر مشکوک به بیماری کرونا در کشور شناسایی شدند که خوشبختانه آزمایش تمام آنها منفی گزارش شده است.

وی در پایان افزود: تمام موارد مشکوک طی 14 روز اخیر سابقه سفر به چین و مراودات با شهروندان این کشور را داشته‌اند و دارای علایم شبه آنفولانزا بوده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه