شمانیوز

فال روزانه سه شنبه 15 بهمن 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/11/15

فال روزانه سه شنبه 15 بهمن 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/11/15

 

 

فال روز تولد (98/11/15)

 

 

 

دوست عزیزی که 15 بهمن به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی با اعتماد به نفس، جاه طلب، مستقل، باوقار، معتقد و مذهبی و مثبت اندیش هستید. این صفات مثبت باعث می شوند که مورد تحسین و تشویق دیگران قرار بگیرید، اما باید صفات منفی خود از جمله ولخرجی، حسادت و بی احتیاطی را نیز تحت کنترل در بیاورید تا از عواقبی که می توانند برایتان به همراه داشته باشند در امان باشید. امسال باید سعی کنید به ایده های خلاقانه ای که در سر دارید اهمیت بیشتری داده و انرژی بیشتری را برای عملی کردن آنها صرف کنید. شاید نتایجی که انتظار دارید دیرتر از موعدی که فکر می کرده اید پدیدار شوند، اما آنچه اهمیت دارد این است که بالاخره به نتیجه ی مطلوبتان خواهید رسید. امسال در خرج کردن باید احتیاط بیشتری به خرج دهید چون احتمالا هزینه های غیر مترقبه ای در انتظارتان خواهند بود که باید از الان برای آنها پس انداز کنید. متأهل ها باید امسال مواظب باشند که روابطشان با خانواده ی خود روی رابطه ی زناشویی آنها تأثیر منفی نگذارد. مسائل حقوقی و اختلافاتی که بر سر املاک دارید به نفع شما حل خواهند شد.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

از این که متفاوت باشید هراسی نداشته باشید. این که خودتان را اسیر یک چرخه ی تکراری کرده و مدام همان کارها را انجام دهید خیلی ساده است. بدون این که خودتان متوجه باشید سر یک ساعت معین از خواب بیدار می شوید، سر ساعت به محل کارتان می روید، سر ساعت به خانه باز می گردید، همان کارهای همیشگی را کرده و سر ساعت همیشگی می خوابید. این یعنی رکود و تنها یک راه برای رهایی از آن وجود دارد، آن هم چیزی حز انجام یک کار متفاوت و منحصر به فرد نیست. لازم نیست همه دنیایتان را زیر و رو کنید، کارهایی به کوچکی تغییر دادن مدل موهایتان و یا انتخاب یک مسیر جدید برای بازگشت به خانه هم می توانند کافی باشند!

فال روزانه

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

اگر سبک زندگی تان به طور قابل توجهی با اطرافیانتان فرق می کند خودتان را سرزنش نکنید! هر کسی نیازها و اولویت های خودش را دارد و سبک زندگی خود را بر این اساس انتخاب می کند. شما هم به هیچ عنوان مجبور نیستید خودتان را با اطرافیانتان مقایسه کنید. حتی اگر قصد ایجاد تغییر در زندگی خود را دارید این تغییر فقط باید به خاطر خودتان و به صلاحدید خودتان باشد، نه برای این که خودتان را با دیگران هماهنگ کنید. در محل کارتان اختلاف نظرهایی بین شما و حداقل یکی از همکارانتان پیش خواهد آمد. سعی کنید راه میانه را پیدا کرده و از دعوا راه انداختن برای به کرسی نشاندن حرف خود خودداری کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز شما اراده و قدرت زیادی را در وجود خود احساس می کنید که به شما انگیزه می دهد تا روز خود را با انرژی تمام آغاز کنید. از این فرصت استفاده کرده و کارهای نیمه تمام خود را به سرانجام رسانده و حتی اگر وقت اضافه آوردید برای کارهای دیگرتان هم برنامه ریزی کنید. از دست و پنجه نرم کردن با کارهایی که بزرگ یا پیچیده به نظر می رسند هم هیچ هراسی به دل راه ندهید چون به احتمال زیاد در انجام هر کاری که در حال حاضر به عهده بگیرید موفق خواهید بود و نتایج مطلوبتان را به دست خواهید آورد. سعی کنید ساعات پایانی روز را به استراحت و وقت گذراندن با عشقتان اختصاص دهید و خودتان را بیش از اندازه هم خسته نکنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

آیا انرژی موجود در امروز را احساس می کنید؟ انگار همه چیز را روی دور تند گذاشته اند و این موضوع باعث شده است کمی احساس نگرانی کنید و بترسید که مبادا نتوانید خودتان را با موج این انرژی هماهنگ کرده و با آن پیش بروید. بهترین کاری که در این شرایط از دستتان بر می آید این است که کارهایتان را یکی یکی و قدم به قدم پیش ببرید. اگر هول شوید و بخواهید چند کار را به طور همزمان انجام دهید احتمال این که عملکردتان چندان موفقیت آمیز نباشد زیاد خواهد بود و احتمال خطایتان بالا خواهد رفت. حتما بعد از به پایان رساندن کارهایتان زمانی را به تفریح اختصاص دهید تا تنش ها و استرس های امروز را تخلیه کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز بد نیست برای یک سفر کوتاه چند روزه برنامه ریزی کنید. شما این اواخر به سختی کار کرده اید و حق دارید که بخواهید کمی تفریح و استراحت کنید تا بتوانید پس از آن دوباره روند قبلی را در پیش گرفته و با قدرت تمام به سوی اهدافتان پیش بروید. حتی فکر کردن و برنامه ریزی برای این تعطیلات هم حالتان را بهتر خواهد کرد! اگر امروز برای کارهایی که می خواهید انجام دهید یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید خودتان هم از میزان کارهایی که به انجام می رسانید متعجب خواهید شد. بهتر است از بخش سخت کار آغاز کرده و قسمت های سخت تر را برای پایان روز که خسته تر هستید کنار بگذارید. در پایان روز حتما به خودتان برای این همه تلاش یک جایزه ی خوب بدهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

دیگران را به خاطر آنچه در ظاهر از آنها می بینید مورد قضاوت قرار ندهید. قرار نیست که همه مثل شما زندگی کنند و افکار و نظراتی مشابه شما داشته باشند. شما به طور کلی به عرف و سنت ها اهمیت زیادی می دهید، اما خیلی ها در روابط و کار و زندگی خود به این اصول پایبند نیستند و شما هم نمی توانید آنها را به خاطر این موضوع مورد سرزنش قرار دهید. همان طور که انتظار دارید دیگران به شما و سبک زندگی تان احترام بگذارند، شما هم باید آنها و عقایدشان را محترم بدانید. امروز در برخورد با فرزندانتان احتیاط بیشتری به خرج دهید و به اینکه چه زمانی آنها را تنبیه کرده و کی مورد تشویق قرار دهید دقت کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور :

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز تعداد دوستانی که برای مشورت با شما و یا در میان گذاشتن مشکلات خود و درد دل کردن به سراغتان خواهند آمد خیلی زیاد خواهد بود. شما یکی از بهترین گزینه هایی هستید که آنها برای توجه و حمایتی که نیاز دارند می توانند به آن پناه ببرند و این موضوع برای خودتان هم بسیار خوشایند است. فقط باید مواظب باشید بیش از اندازه برای دیگران وقت نگذارید و کار را به جایی نکشانید که وقت کافی برای رسیدگی به کارها و وظایف خود نداشته باشید. در یک رابطه ی دوستی واقعی طرف مقابلتان نیز باید به اندازه ی لازم برای شما وقت گذاشته و به نیازهایتان توجه داشته باشد. طوری رفتار نکنید که این خوبی های شما به چشم دیگران تبدیل به انجام وظیفه شوند.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر :

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز برای شما مشکل خاصی به همراه نخواهد داشت و بیشتر کارهایتان به خوبی پیش خواهند رفت. خوشبختانه شما انرژی و انگیزه ی زیادی را در وجود خود احساس می کنید که به شما توان لازم برای انجام کارهای خسته کننده ی روزمره را می بخشد. در طول روز با سرعت و تمرکز زیادی کارهایتان را به انجام خواهید رساند و شاید حتی به این فکر بیفتید که ساعات بیشتری را در محل کارتان مانده و کمی اضافه کاری کنید. اما به شما توصیه می شود که به جای این کار برای ساعات پایانی روزتان برنامه ی بهتری در نظر گرفته و پس از یک روز پربار کاری ساعات باقی مانده تان را با افرادی بگذرانید که بودن با آنها به شما انرژی می بخشد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان :

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز این که مجبور باشید محدودیت هایی را رعایت کنید و به قید و بندهای ناخواسته تن بدهید برای شما اصلا خوشایند نخواهد بود. شما روحی آزاد و مستقل دارید و بزرگ ترین موفقیت های خود را در زمان هایی به دست می آورید که آزادی عمل دارید و می توانید کارهایی را که خودتان می خواهید انجام دهید. با این همه، چه خوشتان بیاید و چه خوشتان نیاید همه ی ما مجبور هستیم از برخی قواعد و قوانین پیروی کنیم. پس تمام سعی خود را به کار گرفته و از آزادی خود در چارچوب قوانین و قواعد بهره ببرید. امروز باید سعی کنید صبر و تحمل بیشتری از خود نشان داده و واکنش های تندی نسبت به دیگران و رفتارهایشان نشان ندهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر :

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

امروز شما به احتمال زیاد پر انرژی و سرحال خواهید بود و با نگرش مثبت به دنیای اطرافتان نگاه خواهید کرد. اگر دور و برتان افرادی وجود دارند که خوشحال و راضی به نظر نمی رسند سعی کنید این انرژی مثبت خود را با آنها به اشتراک بگذارید. نگرش شما به مسائل می تواند تأثیر عمیقی روی دوستان و اطرافیانتان گذاشته و نظر آنها را تغییر دهد. حتی همکاران و همسایه هایتان نیز بی آن که خودشان متوجه باشند تحت تأثیر این انرژی مثبت شما قرار خواهند گرفت. اگر چیزی را گم کردید نگران نشوید چون به احتمال زیاد یک جایی همین دور و برهاست و حتی اگر آن را همین امروز پیدا نکنید هم خیلی زود در جایی که فکرش را هم نمی کنید پیدایش خواهید کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی :

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

توانایی فوق العاده ای که در جمع آوری اطلاعات دارید را دست کم نگیرید. اگر تمام وسایل یا اطلاعات مورد نیازتان را در اختیار ندارید خوب فکر کنید و ببینید که برای تأمین این نیازهای خود کجا و به سراغ چه کسی باید بروید. به جای این که نگران شوید و به شکست احتمالی خود فکر کنید لیستی از افرادی که می توانند به شما کمک کنند تهیه کرده و بدون اتلاف وقت یکی یکی به سراغ آنها بروید. کمی بیشتر به خودتان اعتماد داشته باشید، شما از پس انجام این کار بر خواهید آمد. امروز ممکن است بین شما و یکی از دوستان صمیمیتان اختلاف نظرهایی وجود داشته باشند، سعی کنید اگر برایتان امکان دارد بحث درباره ی این موضوع را به روز دیگری موکول کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن :

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

سعی کنید اجازه ندهید جو غم انگیزی که به امروز حاکم شده است باعث افسردگی شما شده و حال و هوایتان را به هم بریزد. درست است که بعضی روزها به طرز فوق العاده ای خسته کننده به نظر می رسند و انگار هرگز نمی خواهند تمام شوند، اما اگر سر خودتان را به اندازه ی کافی گرم نگه دارید گذر زمان را احساس نخواهید کرد. تا جایی که می توانید سر خود را گرم نگه داشته و اصلا بیکار نمانید. هر کار ناتمامی که پشت گوش انداخته بودید را امروز جزء لیست کارهای روزانه ی خود قرار دهید. حتی شبتان را هم خالی نگذارید و با دوستان و خانواده تان قرار بگذارید و فقط وقتی بیکار شوید که می خواهید به تختخوابتان بروید

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند :

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه