شمانیوز

تجاوز به خبرنگار زن بدست دو مرد جوان رکورد طولانی ترین تجاوز جنسی جهان را زد. کلیپ طولانی ترین تجاوز جنسی 8 ساعته به خبرنگار زن معروف را در ادامه این پست برای شما به نمایش درآورده ایم.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از سماتک: منی الطحاوی گزارشگر آمریکایی مصری و فعال دستمزد بشر که در جریانات اعتراضات مردمی توسط پلیس دستگیر و چندین ساعت مورد اذیت و اذیت و تجاوز جنسی قرار گرفت.

 

 

تجاوز به دختر جوان , این روزنامه نگار آزاد میگوید ماموران امنیتی در قاهره وی را مورد ضرب و جرح و آزار و اذیت و تجاوز جنسی قرار داده اند. وی می‌گوید در حال عکس گرفتن از درگیری ماموران و معترضان بود که پنج مامور پلیس ضد قیام با باتوم به او حمله کردند.

 

عکس هایی از دستان کبود و بازوی کچ گرفته شده این شهروند ایالات امریکا در اینترنت منتشر شده است. منا الطحاوى می‌گوید که طی 8 ساعتی که در ساختمان وزارت کشور بازداشت بوده، توسط چند مرد مورد آزار و اذیت و تجاوز جنسی هم قرار گرفته است. مقام های مصری تا کنون به این اتهام واکنش نشان نداده اند.

 

این خبر در حالی اعلام می‌شود که شورای نظامی مصر از مردم این کشور به خاطر کشته شدن حداقل 35 نفر از معترضان عذرخواهی کرده است.

 

بانو الطحاوی یکی از منتقدان سرسخت حکومت حسنی مبارک، رهبر سابق مصر است و از فعالان لیبرال عرب به شمار میرود. منا الطحاوى در طول پوشش خبری اعتراضات سال جاری در کشور های عرب به مخصوصاً مصر بسیار فعال بوده، به خصوص با اخبار لحظه به لحظه ای که با استفاده از شبکه اجتماعی توییتر ارسال میکند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه