شمانیوز

عامل ضرب و شتم دانش آمو تبریزی، به دستور مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی اخراج و توبیخ شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایلنا: عامل ضرب و شتم دانش آمو تبریزی، به دستور مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی اخراج و توبیخ شد.

در پی انتشار فیلم و عکس ضرب و شتم یک پسر بچه در برخی رسانه‌ها خاصه در فضای مجازی استان، آموزش و پرورش آذربایجان شرقی وارد عمل شد.

به تازگی خبری مبنی بر ضرب و شتم یک دانش آموز نوجوان توسط معاون آموزشی در یکی از مدارس تبریز منتشر شد که حساسیت رسانه‌ها و افکار عمومی را برانگیخت و خوشبختانه با واکنش سریع مسئولان آموزش و پرورش استان مواجه شد که جای تشکر دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، از عزل و اخراج دائم معاون آموزشی مدرسه خاطی و تعلیق و ارسال پرونده مدرسه مزبور به هیات تخلفات خبر داد.

جعفر پاشایی با بیان اینکه این اداره کل، نسبت به اینگونه تخلفات و رفتارها حساسیت ویژه ای دارد، افزود: در کمتر از ۲۴ ساعت این موضوع بررسی و با قاطعیت برخورد شد که ساعتی پیش طی نامه‌ای مستقیماً با امضای بنده این نامه ابلاغ شد.

وی تاکید کرد: موضوع ضرب و شتم یا هرگونه تنبیه بدنی به هر دلیل و به انحاء مختلف تخلف بوده و این بحث بارها در جلسات مختلف تاکید و طی بخشنامه‌های مکرر به مراکز آموزشی و پرورشی استان ابلاغ شده است و به هیچ وجه این قبیل مسائل قابل قبول نیست.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه