شمانیوز

یک مرد انگلیسی در تماسی عجیب با مرکز خدمات بهداشت و درمان بریتانیا مدعی شد توسط یک گروه تبهکار مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته و باردار شده است.

به گزارش اختصاصی شمانیوز به نقل از مترونیوز، "اوریون فونیکس" 32 ساله فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه منچستر است. این جوان انگلیسی چندی پیش با مرکز خدمات بهداشت و درمان (NHS) بریتانیا تماس گرفت و در ادعایی عجیب گفت که پس از تجاوز یک گروه تبهکار باردار شده است.

 

[[[[[[[[[[[[[[[[[[ (1)

 

"فونیکس" به کارشناس پشت خط گفت که یک هرمافرودیسم (دو جنسه) و دارای هر دو عضو تناسلی مرد و زن است این ادعا در حالی مطرح می شد که بر اساس علم پزشکی انسانهای دوجنسیتی معمولاً نابارور هستند و هر دو بافت غدد جنسی نمی توانند عملکرد همزمان داشته باشند.

به این ترتیب مسولان سازمان برای بررسی صحت ادعای این جوان به تحقیق پرداختند و ماجرا را به پلیس اطلاع دادند؛خیلی زود مشخص شد که "فونیکس" پیش از این نیز تماس های مکرر با مراکز مختلف بهداشتی و اجتماعی داشته و به بهانه‌های مختلف آنها را سرکار گذاشته است.

وی بین سالهای 2004 تا 2017 به دلیل 28 تماس سرکاری با سازمانهای خدمات اجتماعی و اورژانس از سوی دادگاه منچستر حکم (CBO) دریافت نمود؛ بر اساس این حکم، داشتن تلفن همراه و تماس جز در موارد اورژانسی برای "فونیکس" ممنوع شد.

به گزارش شمانیوز،‌پس از تماس سرکاری این مرد بیمار با مرکز خدمات بهداشت و درمان و همچنین بررسی سوابق پیشین وی، دادگاه منچستر "فونیکس" را به جرم نقض حکم قبلی خود مجرم شناخت و او را به پرداخت 322 پوند هزینه دادگاه محکوم  و حکم CBO او را برای یک سال دیگر تمدید کرد.

گفتنی است سال 2018 مهندس جوان در یکی از تماسهای خود با "مرکز پشتیبانی از قربانیان تجاوز جنسی" در "کرنوال"، وانمود کرد که توسط صاحبخانه مورد تجاوز قرار گرفته است و آنچنان با کارشناس مرکز صحبت کرد که وی تصور کرد "فونیکس" در شرایط بد روحی قرار گرفته و نیاز به کمک اورژانسی دارد اما چند دقیقه بعد متوجه شد که توسط این جوان سرکار گذاشته شده است.

"دیوید مورگان" دادستان پرونده می گوید "فونیکس" در تماس با مراکز خدمات بهداشت و اجتماعی طوری داستان‌سازی می کند که کارشناس پشت خط مجبور شود توضیح کاملی در مورد موضوع جنسی از او بخواهد  و به نظر می رسد که او از این کار لذت می برد.

در همین حال "لورا بومنیس" وکیل مدافع "فونیکس" به قاضی گفت: موکل من به سندرم آسپرگر (نوع خفیفی از اوتیسم) مبتلاست. متاسفانه مشکل او داروی پزشکی ندارد و توسط تیم بهداشت روان جامعه نیز حمایت نمی شود.

 

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

  آنچه دیگران میخوانند :
   
   روی خط رسانه