شمانیوز

مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران: خدمات مترو از ابتدای صبح روز ۲۲ بهمن تا پایان مراسم راهپیمایی رایگان است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما: فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه درباره تمهیدات این شرکت برای مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در پایتخت اظهار داشت: با توجه به برنامه‌های پیش‌بینی شده، جابه‌جایی شهروندان و مسافران برای حضور در این مراسم به صورت رایگان از طریق شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه انجام می‌شود.
وی با اشاره به اینکه خدمات مترو از ابتدای صبح روز سه‌شنبه ۲۲ بهمن ۹۸ تا پایان مراسم راهپیمایی رایگان است، افزود: بعد از پایان مراسم نیز پذیرش مسافر در ایستگاه‌هایی که در مسیر راهپیمایی قرار دارند، برای بازگشت راهپیمایان به مقاصد اولیه خود به صورت رایگان انجام می‌شود.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه ادامه داد: فعالیت خطوط هفت‌گانه مترو بامداد روز سه‌شنبه از ساعت شش صبح آغاز می‌شود و تا پایان مراسم ادامه خواهد داشت.
نوبخت با بیان اینکه در این روز خدمات‌رسانی در خطوط هفت‌گانه متروی تهران و حومه افزایش می‌یابد، تصریح کرد: با توجه به قرارگیری تعدادی از ایستگاه‌های خطوط ۲، ۳، ۴ و ۷ در مسیر راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن، استفاده از این ناوگان حمل و نقل ریلی درون‌شهری بهترین انتخاب برای شهروندان است، به همین خاطر شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه اقدام‌های ویژه‌ای را برای خدمات‌رسانی در این روز در نظر گرفته که کاهش فاصله حرکت قطار‌ها یکی از آن‌هاست.
وی افزود: در این روز با افزایش اعزام قطار‌ها در خطوط هفت‌گانه متروی تهران و حومه خدمات رسانی در تمامی خطوط با حداقل سرفاصله حرکت قطار‌ها انجام می‌شود، علاوه بر اینکه در صورت ازدحام جمعیت در ایستگاه‌ها آمادگی لازم برای اعزام قطار‌های فوق العاده نیز وجود دارد.
مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: طبق روال هر سال و به‌منظور حفظ نظم و امنیت در برگزاری مراسم روز ۲۲ بهمن، ایستگاه مترو میدان آزادی واقع در خط چهار مترو تا پایان مراسم تعطیل است و مسافرگیری انجام نخواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه