شمانیوز

نمایشگاه مشاغل خانگی بانوان، مدلباس و لوازم آرایشی و بهداشتی با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری مازندران در قائم‌شهر گشایش یافت.

به گزارش خبرنگارشمانیوز و به نقل از مهر : حسین حسن‌نژاد دوشنبه شب در مراسم افتتاح این نمایشگاه به خبرنگاران گفت: ما در سطح استان مازندران، ظرفیت‌های زیادی داریم که بخشی از آن برای خود ما و کسانی که خدمات کارآفرینی انجام می‌دهند، مغفول مانده‌است.

وی تصریح کرد: در شرایط موجود برخی از مشاغل جزو مشاغلی هستند که برای همیشه می‌مانند و علاوه بر آن، فرصتی هستند برای برخی از نیازها و کالاهایی که در گذشته وجود داشتند.

حسن‌نژاد برگزاری نمایشگاه‌های اینچنینی را برای قرار گرفتن این مشاغل و کالاها در چرخه مصرف، مهم دانست و افزود: این نمایشگاه می‌تواند یک فرصت طلایی برای مجموعه بانوان باشد که بیش از وضع موجود برخی از مشاغلی که در گذشته بوده‌اند را زنده کنند و یا برخی از مشاغل جدیدی که جز نیازمندی‌های شهروندان محسوب می‌شود را کشف کنند.

معاون استاندار، به استفاده از ظرفیت‌های اقتصادی نمایشگاه‌ها برای بانوان اشاره کرد و گفت: بانوان در این نمایشگاه می‌توانند با فروش تولیدات خود به اقتصاد خانواده کمک کنند و یا با ارتباط با برندهای مختلف می‌توانند برای اجناس خود ارزش افزوده ایجاد کنند.

خاطرنشان می‌شود، نمایشگاه مشاغل خانگی بانوان و مد و لباس در ۱۳۰ غرفه از ۲۱ لغایت ۲۵ بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مازندران واقع در قائم‌شهر در حال برگزاری است.

 
کد خبر 4850107
  •  
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه