شمانیوز

فرماندار زابل گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ۸۹۵ طرح که عمده آن ها طرح های اشتغالزایی است با اعتباری بالغ بر ۳۶۰ میلیارد ریال در شهرستان زابل به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مهر : غلامرضا گنجی اظهار داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در دهه مبارک فجر امسال ۸۹۵ طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر ۳۶۰ میلیارد ریال در شهرستان زابل مورد افتتاح و بهره بردای قرار گرفت.

فرماندار زابل افزود: این طرح‌ها در قالب طرح‌ها و پروژه‌های اشتغالزایی، کشاورزی، دامپروری، شیلاتی، خدماتی، عمرانی، فرهنگی و آموزشی بوده است.

وی با بیان‌اینکه باید اقدامات دولت و نظام به خوبی برای مردم بیان و تشریح شود، گفت: با افتتاح این طرح‌ها بیش از ۱۰۰۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد و قریب به ۱۰ هزار و ۶۰۰ نفر خانوار از نعمات آنها بهره مند می‌شوند.

گنجی با اشاره به اینکه هزینه این طرح‌ها از محل اعتبارات دولتی، استانی، بخش خصوصی، بنیاد برکت و منابع داخلی دستگاه‌های اجرایی هزینه شده است، تصریح کرد: بهره برداری از ۶۴ واحد مسکونی فاز ۳ مسکن مهر که احداث آن از سال ۹۳ آغاز شده و اعتبار آن بالغ بر ۲۹ میلیارد ریال است که یکی از پروژه شاخص شهرستان زابل بوده است.

 

کد خبر

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه