شمانیوز

همزمان با سراسر کشور؛

مردم استان سمنان همزمان با سراسر ایران اسلامی در شب پیروزی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ندای الله اکبر سر دادند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مهر : مردم جای جای استان سمنان از هشت شهرستان و ۱۹ شهر و صدها روستا شامگاه دوشنبه همزمان با شب سالگرد چهل و یکمین طلیعه فجر پیروزی انقلاب اسلامی ندای الله اکبر سر دادند.

ندای الله اکبر امشب همزمان با سراسر کشور در حالی بر پهنه وسیع آسمان استان سمنان طنین‌انداز شد که هم اکنون برنامه‌های مختلف ویژه دهه فجر انقلاب و شب پیروزی انقلاب در شهرها و روستاهای استان در حال برگزاری است.

آتش بازی و نور افشانی توسط شهرداری‌ها در میادین و مراکز شهرهای استان سمنان در زمره بخش‌هایی این مراسم باشکوه در شب طلیعه چهل و یکم فجر انقلاب اسلامی است.

مردم استان سمنان امشب بار دیگر با آرمان‌های گرانقدر انقلاب اسلامی، امام انقلاب و همچنین شهیدان انقلاب به ویژه ۳۳ شهید انقلاب استان سمنان تجدید بیعت کردند.

جشن‌های انقلاب همچنین در مساجد، اماکن ورزشی و آمفی تئاترها و همچنین مراکز تجمع مردمی در حال برگزاری است و سرمای شدید این شب‌های استان سمنان مانع حضور پرشور مردم در این مراسم نشده است.

هم اکنون طنین الله اکبر بر پشت بام‌های منازل مسکونی استان سمنان شنیده می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، فردا صبح همزمان با سراسر ایران اسلامی راهپیمایی ۲۲ بهمن در ۷۰ نقطه استان سمنان برگزار می‌شود.

 

کد خبر

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه