شمانیوز
کد خبر : 937034

در البرز نیز چهار نفر از دبیران سرشناس احزاب و تعدادی از اعضا برای نمایندگی مجلس ثبت‌نام کردند که همگی توسط هیات نظارت رد صلاحیت شدند.

به گزارش شما نیوز به نقل از فرارو : "رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان استان البرز" اعلام کرد که در انتخاباتِ پیش رو اگر لیستی از نامزد‌های منتسب به اصلاح‌طلبی در این استان منتشر شود؛ جعلی است.


به گزارش عصرایران، نشست شورای اصلاح‌طلبان استان البرز روز چهارشنبه (دیروز) با حضور خبرنگاران در شهر کرج برگزار شد.


در این نشست "محمدعلی پورکریمی"، رئیس شورای اصلاح‌طلبان استان البرز و دبیر حزب اعتمادملی، با بیان اینکه "اصلاح‌طلبان با نیت ایجاد یک رقابت انتخاباتی پرشور و نشاط با مشارکت حداکثری پا به عرصه گذاشتند"، گفت: "بسیاری از چهره‌های پیشکسوت اصلاحات در این دوره با توجه به تجربیاتِ پیشین و رد صلاحیت‌ها رغبتی برای ثبت‌نام در انتخابات نشان ندادند و امسال اغلب جوان‌تر‌ها پا به میدان گذاشتند.
 
 
در البرز نیز چهار نفر از دبیران سرشناس احزاب و تعدادی از اعضا برای نمایندگی مجلس ثبت‌نام کردند که همگی توسط هیات نظارت رد صلاحیت شدند.


او افزود:" متاسفانه به دلیل ردصلاحیت گسترده، اصلاح‌طلبان عملا امکان ارائه یک لیست وجود ندارد و ما هیچ کاندیدا یا لیستی برای ارائه نداریم و هر لیستی به اسم اصلاح‌طلبان منتشر شود، جعلی است.


او در پایان گفت: انتخابات را تحریم نمی‌کنیم، اما اینکه مردم چه کسی را انتخاب کنند به تشخیص خودشان خواهد بود.


گفتنی است دبیران استانی احزاب اصلاح طلبی چون" حزب جوانان ایران اسلامی". " اتحاد ملت". "اراده ملت" و "انجمن اسلامی مهندسان کرج" در انتخابات ثبت نام کرده بودند که دو کاندیدای حزب جوانان ایران اسلامی و اراده ملت در مرحله دوم توسط هیات نظارت رد صلاحیت شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه