شمانیوز

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: فرودگاه رشت برای پذیرش پروازها آماده است و از روز گذشته دو پرواز به مقصد مشهد و اصفهان از این فرودگاه انجام شده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری  با بیان اینکه هم اکنون وضعیت جوی و پروازی در استان گیلان در حالت عادی قرار دارد، گفت: با توجه به آن که بخشی از مسیرهای جاده‌ای در این استان مسدود است اما خوشبختانه با هماهنگی نیروهای فرودگاهی هم اکنون پروازهای مسافری و امدادی در این مسیر برقرار است.

او با اشاره به اینکه در فرودگاه رشت بیشترین میزان بارش برف و سرما را شاهد بودیم، بیان کرد: خوشبختانه هم اکنون باند فرودگاه آماده شده و هیچ مشکلی برای پذیرش پروازها به ویژه پروازهای امدادی وجود ندارد.

جعفرزاده گفت: از روز گذشته پروازهای مسافری و امدادی در این فرودگاه انجام می‌شود و تاکنون چندین هلی‌کوپتر و هواپیماهای مسافری در این فرودگاه نشسته است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تأکید کرد: روز گذشته پرواز مشهد به رشت انجام شد و امروز هم پرواز اصفهان به رشت از این فرودگاه انجام شده است و هیچ مشکلی از لحاظ تأخیر و یا لغو پروازها در این فرودگاه وجود ندارد.

او اظهار کرد: همچنین باند این فرودگاه برای نشستن و برخواستن هلی‌کوپتر آماده شده و پروازهای امدادی هم برای خدمات‌رسانی انجام می‌شود.

جعفرزاده ادامه داد: با توجه به بارش برف در چندین استان کشور خوشبختانه هیچ مشکلی از لحاظ پروازها برای فرودگاه‌های شهرهای مختلف وجود ندارد و تاکنون خبری مبنی بر تأخیر و یا لغو پروازها اعلام نشده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری تأکید کرد: مسافران حتما باید قبل از عزیمت به فرودگاه‌ها از وضعیت پروازهای خودشان مطلع شوند تا در صورت بروز تأخیرات احتمالی با مشکلی مواجه نشوند.

او بیان کرد: شرکت‌های هواپیمایی هم موظف هستند در صورت وجود تأخیر حتما از قبل به مسافران اطلاع‌رسانی کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه