شمانیوز

ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از پنجشنبه ۲۴ بهمن آغاز می‌شود و تا ۶ اسفند ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی دانشگاه‌ها از امروز، پنجشنبه ۲۴ بهمن آغاز می‌شود.

برای این مرحله از جذب اعضای هیات علمی اعلام نیاز دانشگاه‌ها از ۲۱ دی ۹۸ به مرکز نظارت ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم شروع شده و ۳۰ دی ۹۸ به پایان رسید.

بررسی اعلام نیاز دانشگاه و تخصیص ظرفیت توسط مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم از ۱ بهمن آغاز شد و تا ۱۵ بهمن ادامه داشت. همچنین مرحله تطبیق نیاز با تائیدیه مرکز نظارت دانشگاه از ۱۶ بهمن آغاز و تا ۲۰ بهمن به مدت ۴ روز کاری ادامه داشت.

فراخوان جذب اعضای هیئت علمی از امروز، پنجشنبه ۲۴ بهمن آغاز می‌شود و ثبت نام در این فراخوان تا ۶ اسفند ادامه دارد.

بیشتر بخوانید: برگزاری جلسه ۲۴۴ هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها

دانشگاه‌ها همچنین از ۴ اسفند ۹۸ تا ۳ خرداد ۹۹ برای بررسی اولیه پرونده متقاضیان با نظر هیات اجرایی جذب دانشگاه به مدت ۵ روز، ارسال پرونده‌های متقاضیان دارای شرایط اولیه به کمیته‌های بررسی توانایی‌های علمی و صلاحیت عمومی به مدت ۷ روز، نتیجه بررسی صلاحیت علمی و عمومی در دانشگاه به مدت ۴۵ روز، ارسال پرونده متقاضیان مورد تایید هیات اجرایی جذب دانشگاه به دبیرخانه هیات مرکزی جذب به مدت ۷ روز فرصت وجود دارد.

مرکز جذب اعضای هیات علمی از تاریخ ۴ خرداد ۹۹ تا تاریخ ۲۱ تیر ۹۹ اقدام به بررسی مدارک متقاضیان جذب و طرح در هیات مرکزی خواهد کرد.

نتیجه نهایی جذب اعضای هیات علمی توسط دانشگاه به متقاضیان تا تاریخ ۱ مرداد ۹۹ اعلام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه