شمانیوز

علی‌رغم بارش شدید برف در محورهای خراسان شمالی از نخستین ساعات شب جمعه، راه‌های استان توسط عوامل اجرایی مسدود نشد و این موضوع مشکلاتی را برای مسافران ایجاد کرد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تابناک: بارش شدید برف از نخستین ساعت شب جمعه در خراسان شمالی و کولاک شدید در محورهای استان، باعث بروز مشکلاتی در روند رفت و آمد مسافران شد.

جواد نظری مدیرکل مدیریت بحران خراسان شمالی با اشاره به بسته بودن محور بجنورد به شمال، اظهار داشت: به علت کولاک شدید برف در محور بجنورد به سمت جنگل گلستان، تردد کلیه وسایل نقلیه در این مسیر ممنوع شده و مسیر مسدود است.

وی افزود: برای خدمات رسانی به مسافران و خودروهای در راه مانده، مکان‌هایی در نظر گرفته شده است و سه مسجد در سطح شهر بجنورد برلی اسکان مسافران در نظر گرفته شده است.

مدیرکل مدیریت بحران خراسان شمالی تصریح کرد: مسجد شهرک شاهد، مسجد شهرک امام خمینی و مسجد امام رضا در ابتدای ورودی محور مشهد، برای اسکان مسافران آماده است.

علی رغم این اظهارات، گزارش خبرنگار تسنیم از محور بجنورد به جنگل گلستان هم حاکی است، 6 اتوبوس مسافربری در گردنه امین‌الله بجنورد متوقف شده و وسایل اسکان در راهدارخانه امین‌الله برای افراد تا ساعت 1 بامداد اماده نشده است.

یکی از مسافران این مسیر هم که از مشهد به سمت ساری در حال حرکت بود و در گردنه امین‌الله محصور شده‌اند، گفت: هیچ خبری از اسکان اضطراری و پذیرایی از مسافران نیست. تا کنون 6 ساعت است در کولاک گرفتار شده‌ایم و خبری از رسیدگی مسئولان نیست.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied