شمانیوز

مدیر روابط عمومی سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از آغاز ثبت‌نام خبرنگاران برای حضور در این رویداد فرهنگی خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مهر: سید محمد طباطبایی حسینی گفت: خبرنگاران می‌توانند از روز یکشنبه (۲۷ بهمن ماه) نسبت به ارائه درخواست برای فعالیت در نمایشگاه کتاب ۳۳ اقدام کنند.

وی توضیح داد: لازم است خبرنگاران متقاضی یک قطعه عکس و مشخصات فردی و رسانه‌ای خود را به پست الکترونیکی pr@tibf.ir ارسال کنند.

مدیر کمیته روابط عمومی نمایشگاه کتاب تهران افزود: مشخصات شخصی شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تماس و مشخصات رسانه‌ای نیز شامل عنوان رسانه، گروه و حوزه فعالیت است.

طباطبایی تصریح کرد: اهالی رسانه تا روز یکشنبه (۴ اسفندماه) فرصت دارند نسبت به ارسال موارد یاد شده به پست الکترونیک یاد شده اقدام کنند.

بر اساس این گزارش، کارت خبرنگاری در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بر اساس اطلاعات ارسال شده صادر خواهد شد و هرگونه فعالیت رسانه‌ای بدون داشتن کارت خبرنگاری در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران میسر نیست.

سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «کتاب یعنی زندگی» از ۲۶ فروردین تا ۵ اردیبهشت سال ۹۹ در مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه