شمانیوز

مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی بارندگی، وزش بادهای شدید، تندباد لحظه‌ای و گرد و خاک خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایسنا: محمد سبزه‌زاری  اظهار کرد: امروز، چهارم اسفند احتمال بارش پراکنده در مناطق شمال شرق و شرق خوزستان وجود دارد و در دیگر مناطق استان پدیده غالب، مه رقیق یا غبار صبحگاهی خواهد بود.

وی افزود: از فردا دوشنبه (۵ اسفندماه) تا اواخر روز چهارشنبه، سامانه بارشی به تدریج سبب افزایش ابر، رگبار شدید باران و رعد و برق، وزش بادهای شدید، گاهی تندباد لحظه‌ای، احتمال بارش تگرگ و بارش برف در ارتفاعات خواهد شد.

سبزه‌زاری بیان کرد: شدت بارش‌ها در اهواز از اواخر دوشنبه تا ظهر روز سه‌شنبه خواهد بود و ۲۵ تا ۵۰ میلی‌متر بارندگی در اهواز خواهیم داشت.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: بارش در ارتفاعات و مناطق شمال و شرق خوزستان از شدت بالایی برخوردار است. در این ایام، شمال خلیج فارس مواج و طوفانی همراه با رگبار و رعد و برق است.

سبزه‌زاری ادامه داد: برای فردا، کاهش دید افقی ناشی از گرد و خاک همرفتی و موقتی در برخی ساعات در مناطق غرب، جنوب غرب، جنوب و مرکز استان خوزستان پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: در شبانه‌روز گذشته آبادان با ۲۵.۶ و دهدز با ۶.۹ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط خوزستان بودند. تغییرات دمای اهواز در این مدت بین ۱۳.۶ تا ۲۵.۷ درجه سانتیگراد در نوسان بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه