شمانیوز

فراهانی گفت: شهرداری تهران هر روز وسایل حمل و نقل عمومی مانند تاکسی و اتوبوس را ضد عفونی می‌کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران  با اشاره به شیوع ویروس کرونا و خطر ابتلای شهروندان به این بیماری گفت: شهرداری تهران برای مقابله با ویروس کرونا در چارچوب ریل گذاری وزارت بهداشت اقدام می‌کند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه تمام اختیارات مقابله با ویروس کرونا و حتی تعطیلی شهر تهران از طرف شورای عالی امنیت ملی به وزارت بهداشت واگذار شده است، تصریح کرد: در حال حاضر تعامل خوبی بین وزارت بهداشت و شهرداری تهران برقرار شده است.

او با بیان اینکه شهرداری اعلام کرده با همه امکانات در خدمت وزارت بهداشت است، گفت: بر همین اساس تقریبا هر روز جلسات اضطراری و هماهنگی در شهرداری برقرار است.

او در خصوص امکانات بودجه‌ای شهرداری تهران برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: بخشی از این امکانات جاری هستند که از طریق واگذاری و پرسنل انجام می‌شود و بخش دیگر هم بودجه پیش بینی شده‌ای است که شهرداری تهران می‌تواند از ۴ درصد بودجه در اختیار برای مواقع بحران استفاده کند.

عضو شورای شهر تهران گفت: تمامی سازمان‌ها، شرکت‌ها و مناطق شهرداری موظف به تهیه چک لیست مقابله با ویروس کرونا شده‌اند و این چک لیست برای کارکنان و فرهنگ سازی عمومی مردمی که به آن‌ها مراجعه می‌کنند، وجود خواهد داشت.

فراهانی با بیان اینکه شهرداری تهران هر روز وسایل حمل و نقل عمومی مانند تاکسی و اتوبوس را ضد عفونی می‌کند، گفت: اماکنی مانند ساختمان‌های شهرداری و ایستگاه‌های بانک شهر که در اختیار شهر هستند نیز بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت ضد عفونی می‌شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه