شمانیوز

سرهنگ موسوی پور درباره نحوه رانندگی شهروندان در معابر درون شهری و برون شهری در روزهای بارانی توضیحاتی داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: در حال حاضر شاهد بارش باران در سطح شهر تهران هستیم، به همین جهت در برخی از نقاط آبگرفتگی‌هایی ایجاد شده است.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: امروز صبح شدت بارش‌ها در محور آزادگان بسیار زیاد بود، به همین جهت در حدود ۱۷ نقطه شاهد آبگرفتگی معابر بودیم.

او بیان کرد: از آنجایی که محور آزادگان کمربندی شهر تهران محسوب می‌شود و شاهد تردد انواع وسیله نقلیه سنگین در آنجا هستیم،  چاله‌ها و و حفر‌هایی به جهت تردد خودرو‌ها در این مسیر ایجاد شده که حادثه ساز است.

سرهنگ موسوی‌پور گفت: از صبح امروز همکاران ما در تمامی نقاط مستقر شدند و نسبت به آرام سازی عبور و مرور اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بیان کرد: با هماهنگی‌های انجام شده، شهرداری تهران نیز نسبت به رفع آبگرفتگی معابر اقدامات لازم را انجام داد، البته نقاطی که اختلاف سطح پیدا کرده را به طور موقت با آسفالت پر کردند، اما قرار شد پس از قطع شدن بارش باران نسبت به آسفالت و روکش نقاط مذکور اقدام کنند که در این خصوص پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد.

توصیه پلیس راهور به رانندگان در شرایط بارانی

سرهنگ موسوی‌پور افزود: نیاز است شهروندان به هنگام رانندگی دقت بیشتری داشته باشند و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: شهروندان به هنگام رانندگی و بارش باران فاصله طولی را با خودرو جلویی رعایت کنند تا در زمان برخورد با اختلاف سطح‌ها و آبگرفتگی‌ها بتوانند سرعت وسیله نقلیه خود را کنترل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه