شمانیوز

فال روزانه یکشنبه 11 اسفند98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/12/11

فال روزانه یکشنبه 11 اسفند 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/12/11

 

 

 

فال روز تولد (98/12/11)

 

 

 

دوست عزیزی که 11 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

 

شما ویژگی های مثبت بسیاری دارید، از جمله این که جسور، متعهد، باهوش و مسئولیت پذیر هستید، اما باید سعی کنید ویژگی های منفی مانند خودخواهی، منفی نگری و وابستگی به دیگران را کنار بگذارید. اگر قصد سرمایه گذاری در بازار سهام را دارید امسال فرصت بسیار خوبی برای انجام این کار خواهد بود و منافع زیادی را از این راه به دست خواهید آورد. امسال تمام تصمیم گیری هایتان در زمینه ی مسائل مالی با موفقیت همراه خواهند بود و سود فراوان برایتان به همراه خواهند داشت. شما امسال تمام پروژه های کاری ناتمام خود را با موفقیت به پایان خواهید رساند و اعتبار زیادی در محیط کار خود کسب خواهید کرد. امسال باید سعی کنید به ویژه در ماه های میانی سال نسبت به همیشه توجه بیشتری به سلامتی خود داشته باشید. اگر اهل ورزش هستید باید در رژیم غذایی خود تجدید نظر کنید تا بتوانید عملکرد بهتری داشته باشید. امسال متأهل ها روابط بهتری را در زندگی زناشویی خود تجربه خواهند کرد، اگر هم مجرد هستید امسال زمان ایده آلی برای ازدواج خواهد بود. اردیبهشت، تیر و آذر بهترین ماه های سال خواهند بود.

divider1

 

 فال روزانه متولدین فروردین

 

امروز خودتان را برای تحقق یافتن یکی از رویاهایی که ذهنتان را برای مدت ها به خود مشغول کرده بوده است آماده کنید. شاید در ابتدا باور نکنید که این اتفاق برایتان افتاده است و برای این تغییرات آمادگی کافی نداشته باشید. اما انگار این موقعیت تنها باعث ایجاد انرژی منفی خواهد شد. خودتان را در این دام اسیر نکنید. شما برای رسیدن به این نتیجه راهی طولانی را آمده اید و پیشرفتتان نیز همچنان ادامه خواهد داشت. اگر از اتفاقات خوب با روی باز استقبال نکنید دیگر به سراغتان نخواهند آمد! امروز حتما زمانی را برای دیدار با دوستی که به تازگی عزیزی را از دست داده است کنار بگذارید، او به همدردی شما نیاز دارد.

 

 فال حافظ متولدین فروردین

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

divider1

 

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

شما همیشه بدترین منتقد خودتان هستید و امروز این کار را بیرحمانه تر از هر زمان دیگری انجام می دهید. عدم موفقیت در بخش هایی از کارهایتان و رویارویی با برخی موانع غیر منتظره شما را به این فکر انداخته اند که حتما اشتباه از خودتان است و عملکردتان به اندازه ی کافی خوب نبوده است. کمی مهربان تر باشید و در حق خودتان بی انصافی نکنید. شما هر کاری که از دستتان برمی آمده است را انجام داده اید و این وضعیت که موقتی هم هست چیزی نیست که توانایی کنترل آن در دستان شما باشد. اجازه ندهید عوامل خارجی اعتماد به نفستان را از بین برده و شما را نسبت به خود بدبین کنند. همه چیز خیلی زود روبراه خواهد شد.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

 

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

divider1

 

فال روزانه متولدین خرداد

 

امروز ممکن است وقتی پای مسائل مادی به میان می آید اوضاع کمی عجیب و غریب به نظر برسد. شما نمی دانید که دقیقا در چه موقعیتی قرار دارید و همین باعث می شود احساس سردرگمی کنید. بد نیست پیش از هر کاری سر و سامانی به حساب و کتاب هایتان بدهید و ببینید در پایان کار چقدر ته حسابتان باقی خواهد ماند. امروز به هیچ عنوان روز خوبی برای سرمایه گذاری و یا شرط بندی از هر نوعی که فکرش را بکنید نخواهد بود. به جای این کار بهتر است اگر قصد سرمایه گذاری در کاری را دارید امروز را به مطالعه و بررسی در ارتباط با آن بپردازید و تصمیم گیری را به روز دیگری موکول کنید. سر زدن به پدر و مادرتان در روز تعطیل را فراموش نکنید!

 

فال حافظ متولدین خرداد

 

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

 

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

divider1

 

فال روزانه متولدین تیر

 

برخی چیزها در خانه تان هستند که به رسیدگی و ایمن سازی هر چه سریعتر نیاز دارند و در غیر این صورت ممکن است به خود شما و یا بقیه ی اهل خانه آسیب وارد کنند. هشدارهای لازم را به اهل خانه داده و هر چه سریعتر نسبت به تعمیر و یا خارج کردن وسایل خطرناک از منزل خود اقدام کنید. امروز کارهای بسیار زیادی در خانه باید انجام شوند، پس از تمام اهل خانه مک بگیرید تا این کارها را هر چه سریعتر به انجام رسانده و بتوانید از ساعات باقی مانده ی روز استفاده کنید و استراحتی به خودتان بدهید. اگر یکی از دوستانتان خودش را به صرف یک فنجان چای و یا حتی ام یا ناهار به خانه تان دعوت کرد با وجود کارهای زیادی که دارید با روی باز از او پذیرایی کنید.

 

فال حافظ متولدین تیر

 

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

 

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

divider1

 

فال روزانه متولدین مرداد

 

امروز یکی دو نفر از اهل خانه و یا دوستانتان ناراحت و افسرده به نظر می رسند و دیدن این حال و هوای آنها باعث می شود حال شما هم خراب شود و چیز زیادی از انرژی مثبتی که در آغاز روز احساس می کردید برایتان باقی نماند. این افراد به احتمال زیاد تمایل چندانی به صحبت کردن در مورد دلیل ناراحتی خود نشان نمی دهند و تلاش های شما برای بهتر کردن حال آنها بی نتیجه خواهند بود، پس به جای این که حال خودتان را هم خراب کرده و روز تعطیلتان را نابود کنید از آنها فاصله گرفته و اجازه بدهید خودشان با مشکلاتشان کنار بیایند. شاید انجام کارهایی که دوست دارید در چنین شرایطی خیلی هم لذت بخش به نظر نرسد، اما غیر ممکن هم نیست.

 

فال حافظ متولدین مرداد

 

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

 

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

divider1

 

فال روزانه متولدین شهریور

 

عواقب ولخرجی هایی که پیش از این کرده اید امروز به سراغتان خواهند آمد و شما به خاطر این بی احتیاطی خود به شدت احساس پشیمانی خواهید کرد. شاید پولی که قرار بوده تا امروز به دستتان برسد با موانعی روبرو شده باشد و مجبور باشید فعلا با همان پولی که دارید سر کنید، شاید هم هزینه های پیش بینی نشده ای پیش بیایند که ضروری هستند و باعث می شوند مبلغ چندانی در حساب بانکی تان باقی نماند. شما باید تمام استعدادها و توانایی های خود را به کار بگیرید تا با یک برنامه ریزی دقیق باقی مانده ی پولتان را مدیریت کنید. زیاد هم نگران نباشید، این وضع به احتمال زیاد خیلی زودتر از آنچه انتظارش را دارید روبراه خواهد شد.

 

فال حافظ متولدین شهریور

 

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

 

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

divider1

 

فال روزانه متولدین مهر

 

امروز احساس کسالت و بیقراری شما را در برگرفته است. شما نیاز شدیدی به فرار از کارهای تکراری و روزمره احساس می کنید و دلتان می خواهد کمی ماجراجویی کنید؛ هر چند خودتان هم خوب نمی دانید که وقتی می گویید ماجراجویی دقیقا چه منظوری دارید. در هر صورت ماندن در خانه و رسیدگی به کارهای منزل اصلا به شما توصیه نمی شود، چون هر لحظه که می گذرد حس می کنید دیوارها به شما نزدیک تر می شوند و انگار می خواهند شما را در خود فرو ببرند. هیچ اشکالی ندارد اگر کارهای خانه را برای روز دیگری بگذارید. امروز یک برنامه ی تفریحی شاد بچینید و با دوستانتان از خانه بیرون بروید و از هوای زیبای اسفند لذت ببرید.

 

فال حافظ متولدین مهر

 

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

 

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

divider1

 

فال روزانه متولدین آبان

 

امروز قدرت تمرکز شما در سطح بسیار بالایی قرار گرفته و حواستان از هر زمان دیگری بیشتر جمع است. اگر دیدید که با دقت و توجه بیشتری اطرافیان خود را زیر نظر دارید و افکار و احساسات آنها را به سادگی و حتی بی آن که خودشان چیزی گفته باشند درک می کنید متعجب نشوید. امروز با توجه به این وضعیت شما می تواند روز بسیار خوبی برای مطالعه، درس خواندن، تحقیق و به دست آوردن اطلاعات جدید خواهد بود. شما این امکان را خواهید داشت که در زمینه ای که برایتان خیلی جالب است اطلاعات جدیدی را کسب کنید. بهره بردن از این وضعیت که بدون شک تا ابد ادامه نخواهد یافت اهمیت زیادی دارد، اما اهمیت لذت بردن از روز تعطیلتان را هم نباید فراموش کنید.

 

فال حافظ متولدین آبان

 

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

 

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

divider1

 

فال روزانه متولدین آذر

 

امروز نگرانی در مورد مسائل مالی ذهن شما را به خود مشغول کرده است. شما این اواخر با برخی مشکلات مالی مواجه بوده اید و حالا به این فکر هستید که چطور می توانید پول کافی برای رهایی از این وضعیت نه چندان خوشایند فراهم کنید، مخصوصا این که سال نو هم در راه است و می دانید هزینه های زیادی در انتظارتان هستند. نگران نباشید، کمک در راه است! به صورتی کاملا غیر منتظره نیازهای شما از طریق یک منبع خارجی برآورده خواهند شد و یک نفر از دوستان و اطرافیانتان مبلغی که لازم دارید را در اختیارتان قرار خواهد داد. این مشکل که حل شود دیگر مشکلاتی که دارید هم کم کم رفع خواهند شد و خواهید توانست با خیالی راحت وارد سال جدید شوید.

 

فال حافظ متولدین آذر

 

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

 

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

divider1

 

فال روزانه متولدین دی

 

موانعی که سر راهتان قرار گرفته اند باعث شده اند کمی احساس ناراحتی و نگرانی کرده و انگیزه ی اولیه ی خود را از دست دهید. نگران نباشید، چون همه چیز خیلی زود روبراه خواهد شد! به این وضعیت به چشم چالشی برای سنجیدن خودتان و توانایی هایتان نگاه کنید. عمل گرایی و انتخاب های درست و به موقع شما کمک خواهند کرد تا به راحتی این مرحله را پشت سر بگذارید. یک نفر از اطرافیانتان با شما صداقت مورد انتظارتان را ندارد، اما هیچ کس جز خودتان را نمی توانید به خاطر این وضعیت محاکمه کنید. رفتارهای خودتان باعث شده طرف مقابلتان نتواند با خیال راحت افکار و احساساتش را با شما در میان بگذارد!

 

فال حافظ متولدین دی

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

divider1

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

اخبار ناگهانی که امروز از طریق تلویزیون، اینترنت و شبکه های اجتماعی به گوشتان می رسند برخی از افکار و باورهای شما را زیر سؤال برده و باعث می شوند در فکر فرو بروید. شاید این موضوع باعث شود به طور موقت هم که شده عصبی و آشفته باشید، اما در عین حال، این اطلاعات جدید به شما کمک خواهند کرد تا درهای جدیدی را پیش روی خود ببینید. کنجکاوی ذاتی شما باعث خواهد شد که به سراغ جمع آوری اطلاعات بیشتر در این زمینه بروید و دنیای جدیدی را کشف کنید. امروز به قفسه کتاب هایتان سر و سامانی داده و آن کتاب هایی که می دانید بار دیگر به سراغشان نخواهید رفت را به دیگران بدهید و یا به یک کتابخانه اهدا کند.

 

فال حافظ متولدین بهمن

 

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

 

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

divider1

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

کاری که برای مدتی طولانی درگیر انجامش بوده اید و فکر می کرده اید دیگر چیز زیادی تا رسیدن به نتیجه ی مورد نظرتان باقی نمانده است امروز به طور کاملا غیر منتظره و به دلیل شرایطی که از کنترل شما خارج هستند متوقف شده و یا حداقل روند پیشرفت آن به شدت کاهش خواهد یافت. شما فکر می کنید هیچ کاری برای بازگرداندن اوضاع به حالت عادی از دستتان ساخته نیست و همین باعث می شود که دچار آشفتگی شوید. زیاد خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت نکنید، چون به احتمال زیاد تا فردا شرایط به حالت عادی باز خواهد گشت. در این فاصله سعی کنید از روز تعطیل خود بیشترین بهره ی ممکن را ببرید.

 

فال حافظ متولدین اسفند

 

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

 

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه