شمانیوز

سخنگوی شورای سلامت انزلی با اعلام وضعیت قرمز ویروس کرونا در این شهرساحلی گفت: با توجه به افزایش آمار مبتلایان و فوتی های ویروس کرونا در انزلی ، شهروندان در جهت کمک به مهار این ویروس خطرناک به هیچ عنوان از منازل خارج نشوند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از ایرنا :  دکتر سید عارف عابدین نجفی روز دوشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران با اشاره به افزایش آمار مبتلایان و فوتی های ویروس کرونا در انزلی اظهار کرد: با هماهنگی دادستان وضعیت انزلی در خصوص شیوع ویروس کرونا قرمز اعلام می شود .

وی افزود:متاسفانه در روزهای گذشته میزان افراد مبتلا به ویروس کرونا و تعداد آمار فوتی های مبتلا به این ویروس خطرناک افزایش یافته و اگر شهروندان ،  همراه شبکه بهداشت و درمان نباشند ممکن است کنترل این ویروس از دست ما خارج شود.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان انزلی تصریح کرد: شهروندان فهیم بندر انزلی به هیچ عنوان از منازل خود خارج نشوند و کادر پزشکی و درمانی شهرستان بندر انزلی را در مهار این ویروس کشنده تنها با خانه ماندن خود یاری رسانند.

دکتر نجفی تاکید کرد:هرگونه خروج بی مورد از منزل می تواند یک ویروس به خانه منتقل کند و کلیه شهروندان با رعایت اصول بهداشتی و بهداشت فردی مراقب سلامت خود و خانواده های خود باشند.

بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان از کانون های گردشگری شمال کشور است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه