شمانیوز

با توجه به همه گیر شدن ویروس کرونا در تهران و سایر استان ها و پیشگیری از شیوع این ویروس احتمال می رود مدارس برخی استان ها شنبه 17 اسفند تعطیل اعلام شد.

به گزارش شمانیوز: با توجه به همه گیر شدن ویروس کرونا در تهران و سایر استان ها و پیشگیری از شیوع این ویروس احتمال می رود مدارس برخی استان ها شنبه 17 اسفند تعطیل اعلام شد./ هنوز صحت و سقم این خبر تائید نشده است.

 


  • در صورتی که مدارس هر شهری تعطیل اعلام شود در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 

تکمیلی1//

تمامی دستگاه های اجرایی استان قم روز شنبه تعطیل شد.

در اطلاعیه اداره کل مدیریت بحران استانداری قم آمده‌است: با تصویب ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی پاسخ به عملیات بحران استان تمامی دانشگاهها، مدارس، مهدکودکها و دستگاههای اجرایی استان و بانک ها به غیر از نهادهای امدادی، اورژانسی و واحدهای عملیاتی دستگاههای خدمات رسان استان در روز شنبه ۱۷ اسفندماه تعطیل خواهند بود.

همچنین دانشگاه علوم پزشکی استان قم اعلام کرد: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تمامی ادارات، مدارس، دانشگاه ها و بانک های استان تعطیل است و در روزهای شنبه و یکشنبه، همه معابر شهر ضدعفونی می شوند. مردم در این روزها از منازل خارج نشوند‌.

 

تکمیلی2//مهم

 

مدارس و دانشگاه ها تا پایان سال تعطیل شدند.

دکتر سعید نمکی با اشاره به مصوبات اخیر ششمین جلسه ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا گفت که مدارس و دانشگاه‌ها تا پایان سال تعطیل شده‌اند.

وزیر بهداشت با هشدار نسبت به احتمال ابتلا به بیماری کرونا به خانواده‌ها گفت : این تعطیلی نباید مساوی با به راه‌افتادن سفرهای مکرر باشد.

وی خاطرنشان کرد: زمان کنکور کارشناسی ارشد نیز به تعویق افتاد.

 

 

در حال تکمیل...

 

 

جهت اطلاع آنی از اخبار تعطیلی مدارس شنبه 17 اسفند اینجا کلیک کنید

 

 
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه