شمانیوز

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور خواستار ممانعت از ورود گردشکران به استان‌های کشور به ویژه استان‌هایی که مرکز گردشگری هستند، شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از ایسنا: احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندر خمیر و ابوموسی در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور با اشاره به شیوع ویروس کرونا خواستار جلوگیری از ورود مسافرین و گردشگران به استان هرمزگان در این ایام شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

باسلام و احترام
باتوجه به سرعت انتشار ویروس کرونا در کشور و ضرورت اتخاذ تدابیر شدید بهداشتی و درمانی به استحضار می‌رساند، در وهله اول انتظار است که مدیریت ستاد مقابله با بحران ویروس کرونا را جنابعالی شخصا به عهده گرفته و از طرفی نیز از ورود مسافرین و گردشگران به استان‌های کشور، بالاخص استان‌هایی که مرکز گردشگری هستند اکیدا جلوگیری گردد.

مردم استان هرمزگان به شدت نگران هستند که اگر جلوی مسافرین تحت هر عنوان گرفته نشود به بلای استان‌هایی مانند قم، تهران، مازندران، گیلان و ... گرفتار شوند و به همین دلیل از مسئولین و دست اندرکاران گلایه‌مند هستند؛ لذا باعنایت به اهمیت موضوع اعلام می‌گردد تا دیر نشده دستور فرمایید استاندار هرمزگان به عنوان رئیس شورای تامین استان با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود از ورود هرگونه خودرو تحت عنوان مسافر و گردشگر به استان هرمزگان جلوگیری نمایید.»

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه