شمانیوز

فال روزانه یکشنبه 25 اسفند 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/12/25

فال روزانه یکشنبه 25 اسفند 98 + فال حافظ و فال روز تولد 98/12/25

 

 

 

 

فال روز تولد (98/12/25)

 

 

 

 

 

 

دوست عزیزی که 25 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

 

شما شخصی مثبت اندیش، متواضع، وقت شناس، قابل اعتماد، دارای قدرت تمرکز بالا و به شدت به عزیزانتان وابسته هستید. شرکت در فعالیت های خیریه و کمک به همنوعانتان برای شما از ارزش و اهمیت ویژه ای برخوردار است و در حاشیه ی انجام این کارها دوستی هایی را آغاز خواهید کرد که چه از لحاظ مادی و چه معنوی منافع زیادی را برایتان به همراه خواهند داشت. امسال از لحاظ مادی برای شما سال خوبی خواهد بود. شاید بخواهید تجارت و کسب و کار جدیدی را آغاز کنید و یا در همین زمینه ای که فعال هستید فعالیت های خود را گسترش دهید، فقط در نظر داشته باشید که تا جای ممکن هیچ شراکت جدیدی را شروع نکنید. امسال از لحاظ حرفه ای نیز بسیار موفق و تأثیرگذار خواهید بود، فقط باید در نظر داشته باشید که در کوتاهترین زمان ممکن بهترین تصمیمات را بگیرید و بهترین عملکرد ممکن را از خود به نمایش بگذارید. از لحاظ عاطفی، چه متأهل باشید و چه هنوز زدواج نکرده باشید، امسال همراه با عشقتان روزهای خوبی را خواهید گذراند. شاید حتی مجردها تحت تأثیر این وضعیت خوشایندی که در روابطشان وجود دارد تصمیم بگیرند ازدواج کنند. بهترین ماه های امسال فروردین، اردیبهشت، مرداد و آبان ماه خواهند بود.

 

divider1

 

فال روزانه متولدین فروردین

 

امروز ممکن است که در ارتباط برقرار کردن با دیگران با مشکلاتی مواجه باشید که اصلا برایتان خوشایند نیستند. این طور به نظرتان می رسد که همه نسبت به همیشه خیلی بداخلاق تر شده اند و با هر حرفی که می زنید و هر نظری که می دهید مخالفت می کنند. این اوضاع می تواند بسیار آزاردهنده باشد، اما چیزی نیست که نتوانید از پس آن بربیایید. شما هر وقتی که خودتان بخواهید می توانید با حرف هایتان سنگ راهم نرم کنید. تا بعدازظهر هیچ خبری از تماس عشقتان نیست و شاید ناراحت شده و فکر کنید که قرار امروزتان کنسل شده است، اما اصلا خودتان را به خاطر این موضوع نگران نکنید، همه چیز به وقتش درست خواهد شد.

 

 فال حافظ متولدین فروردین

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

divider1

 

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

پروژه ای که برای مدتی طولانی درگیر آن بوده اید در این واپسین روزهای سال به ثمر خواهد نشست و مبلغی هرچند کمتر از انتظارتان را برای شما به همراه خواهد داشت. اگر همین امروز نتوانستید این پول را بگیرید زیاد خودتان را ناراحت نکنید. شاید تأخیری کوتاه در گرفتن این پول پیش بیاید، اما در نهایت قطعا آن را به دست خواهید آورد، بهر حال در روزهای پایانی سال از این قبیل مشکل ها برای همه پیش می آیند. شاید حالا وقت آن رسیده باشد که به فکر آغاز پروژه های جدید و البته بزرگتری باشید که منافع مالی بیشتری را برای شما به همراه خواهند داشت. تمام تعطیلات را برای برنامه ریزی در این مورد وقت خواهید داشت.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

 

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

 

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

divider1

 

 فال روزانه متولدین خرداد

 

روابطی که با دیگران دارید برای شما از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هستند و به همین دلیل هم همیشه سعی دارید مؤدب باشید و خودتان را با سلیقه ی جمع هماهنگ کنید. ان مهارت هایی که در ارتباط برقرار کردن با دیگران دارید امروز در فعالیت های اجتماعی که دارید حسابی به کارتان خواهند آمد و دوستی های جدیدی را آغاز خواهید کرد که در میان آنها افراد بسیار مفید و ارزشمندی قرار دارند. این فعالیت های اجتماعی ممکن است شما را از خانه و خانواده تان دور نگه دارند و به شما اجازه ندهند آن طوری که دلتان می خواهد در کنار عزیزانتان باشید، اما در پایان روز احساس خوشایندی که خواهید داشت به شما اجازه نخواهد داد زیاد ذهنتان را درگیر این موضوع کنید.

 

فال حافظ متولدین خرداد

 

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

 

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

divider1

 

 فال روزانه متولدین تیر

 

امروز خلاقیت شما بسیار زیاد شده است و نیرویی جادویی ازدرونتان الهام بخش شما شده و میل زیادی به نوشتن، نقاشی و انواع کارهای مختلف هنری احساس می کنید. با این حال مسئولیت هایی که به عهده دارید یا مهمانی هایی که باید بروید و مهمان هایی که به خانه تان می آیند، به احتمال زیاد فرصت چندانی برای شما باقی نخواهند گذاشت که افکارتان را عملی کرده و به این میل درونی خود توجه کنید. خوب، در چنین شرایطی تنها کاری که از دستتان برمی آید این است که ایده هایتان را خیلی سریع یک گوشه یادداشت کنید تا بعدا سر فرصت به آنها بپردازید. امروز شما خیلی خوب می توانید فکر و احساس دیگران را درک کنید، از این فرصت بهره ببرید!

 

فال حافظ متولدین تیر

 

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

 

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

divider1

 

 فال روزانه متولدین مرداد

 

امروز کارهای گروهی وقت و انرژی زیادی از شما خواهند گرفت، در واقع بهتر است بگوییم که بیش از اندازه وقتتان را خواهند گرفت. از طرفی هم مسائل و درگیری های کاری ذهنتان را به خود مشغول کرده اند و دوست دارید حداقل بخشی از وقتتان را صرف پرداختن به این موضوع و یا حداقل فکر کردن به آن بکنید. از همه ی اینها که بگذریم خانواده تان هم از شما انتظار دارند که در این روز تعطیل وقتتان را به آنها اختصاص دهید و این مسئله هم برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است. شما با مهارت فوق العاده ای که دارید قطعا خواهید توانست هر چند با دشواری زیاد به همه ی این مسائل رسیدگی کنید، اما یادتان باشد که به خودتان بیش از اندازه فشار وارد نکنید.

 

فال حافظ متولدین مرداد

 

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

 

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

divider1

 

 فال روزانه متولدین شهریور

 

امروز کار کردن چه در منزل و چه در صورتی که مجبور باشید، در محل کار برایتان بسیار دشوار و غیر قابل تحمل خواهد بود. با این حال به احتمال زیاد مجبور خواهید شد زمانی بیشتر از همیشه صرف این کارها کنید. تمرکز روی کارها برایتان تقریبا غیر ممکن است و ترجیح می دادید این روزهای زیبای پایان سال را در کنار خانواده و عزیزانتان و با انجام کارهایی که دوست دارید بگذرانید. به جای این فکرها بهتر است هر چه سریعتر کارهایی که از انجام آنها هیچ راه فراری نیست را به انجام رسانده و پس از آن با دوستانتان قرار گذاشته و بیرون از خانه همدیگر را ببینید. کارهایی که ضروری نیستند را از لیست کارهای امروزتان خط بزنید تا وقتتان زودتر آزاد شود.

 

فال حافظ متولدین شهریور

 

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

 

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

divider1

 

فال روزانه متولدین مهر

 

امروز به نظر می رسد که نمی توانید بین مادیات و معنویات یک تعادل منطقی برقرار کنید. از یک طرف دلتان می خواهد از دیگران فاصله گرفته و به به روش خودتان به فعالیت های معنوی بپردازید، از یک طرف دیگر هم مسئولیت هایی در دنیای مادیات در انتظارتان هستند که نمی توانید نسبت به آنها بی تفاوت باشید. بدون شک شما نخواهید توانست یک شبه بین این دو دنیای کاملا متفاوت تعادل برقرار کنید و باید به خودتان برای این کار به اندازه ی کافی وقت بدهید و تا زمانی که اوضاع بدون هیچ اجباری روبراه شود دست نگه دارید. فعلا به شما توصیه می کنیم که مسئولیت ها و وظایفی که به عهده دارید را در اولویت قرار داده و بعدا سر فرصت به معنویات هم بپردازید.

 

فال حافظ متولدین مهر

 

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

 

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

divider1

 

 فال روزانه متولدین آبان

 

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید ذهنتان به شدت درگیر رویاهای واضحی است که شب گذشته دیده اید. زیاد به آنها فکر نکنید، چون به احتمال زیاد هیچ معنای خاصی در ورای آنها نهفته نیست! تنش و درگیری هایی که امروز بین دوستان، اعضای خانواده و یا همکارانتان پیش می آیند به احتمال زیاد با مسائل مالی در ارتباط هستند. شاید محدودیت بودجه مشکلاتی را ایجاد کرده باشد و یا بدحسابی یک نفر این دلخوری ها را به وجود آورده باشد. در هر صورت به شما توصیه می کنیم که تا جای ممکن خودتان را از این ماجرا دور نگه دارید. دخالت در این موضوع تنها باعث به هم ریختن اعصابتان خواهد شد و هیچ کار خاصی هم برای حل آن از دستتان بر نخواهد آمد.

 

فال حافظ متولدین آبان

 

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

 

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

divider1

 

 فال روزانه متولدین آذر

 

امروز ممکن است به صورت کاملا غیر منتظره فرصتی برای کسب پولی هر چند اندک برایتان فراهم شود. بدون شک شما از به دست آوردن چنین فرصتی خوشحال خواهید شد، اما ممکن است اگر بخواهید به آن بپردازید مجبور شوید برخی از برنامه های دیگری که برای امروز خود داشته اید را ابطال کنید و یا با حضور نیافتن در جمعی که در انتظارتان هستند باعث دلخوری و ناراحتی آنها شوید. همچنین ممکن است رفتن به دنبال این موقعیت بین شما و شریک زندگیتان مشکلی ایجاد کند. اگر واقعا به این پول نیاز دارید اجازه ندهید فکر کردن به این چیزها شما را از تلاش برای به دست آوردن آن منصرف کند. این دلخوری ها همه موقت خواهند بود و بعدا می توانید این وضع را جبران کنید.

 

فال حافظ متولدین آذر

 

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

 

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

divider1

 

فال روزانه متولدین دی

با وجود این که به نظر می رسد هفته ها و ماه هایی که در پیش رویتان هستند خیلی بهتر از زمان حال خواهند بود، امروز روز چندان خوبی به نظر نمی رسد و حتی شرایط فعلی باعث نا امیدی شما شده است. کارهای تکراری و روزمره ای که هیچ علاقه ای به انجام آنها ندارید و نتیجه ای هم برایتان به دنبال نخواهند داشت بخض عمده ای از وقتتان را خواهند گرفت و این اصلا برایتان خوشایند نیست. با این حال نباید اجازه دهید که وضعیت فعلی نگرشی که نسبت به آینده دارید را تحت الشعاع قرار دهد و انگیزه تان برای تلاش و ساختن آینده ای بهتر را از بین ببرد. مطمئن باشید که پیشرفت و روزهایی بهتر خیلی زود به سراغتان خواهند آمد.

 

فال حافظ متولدین دی

 

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

 

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

divider1

 

 فال روزانه متولدین بهمن

 

امروز شما بی صبرانه در انتظار یک قرار عاشقانه با شخصی که دوستش دارید هستید و طرف مقابلتان نیز به اندازه ی شما برای این دیدار لحظه شماری می کند. با این حال شرایطی که کنترل آن از دست شما خارج است پیش خواهند آمد و برنامه هایتان را به هم خواهند ریخت. شاید به خاطر بروز این مشکلات پیش بینی نشده نتوانید همدیگر را ببینید و یا حتی با هم حرف بزنید، اما نباید اجازه بدهید که این موضوع اعصابتان را به هم ریخته و تمام روزتان را خراب کند. سعی کنید از مقصر دانستن همدیگر خودداری کرده و در آرامش تا حل این مشکل صبر کنید. قطعا شما کارهای دیگری هم دارید که بتوانید سر خود را با انجام آنها گرم نگه دارید.

 

فال حافظ متولدین بهمن

 

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

 

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

divider1

 

 فال روزانه متولدین اسفند

 

امروز ممکن است که با وجود تعطیلی و علیرغم میل باطنیتان مجبور باشید زمانی را به کار و حرفه ی خود اختصاص دهید و این موضوع به خاطر تقابل با مسئوایت هایی که در خانه دارید و انتظاراتی که از شما می روند برایتان دردسرساز خواهد شد. البته که این مشکل غیر قابل حل نیست، اما شاید مجبور باشید زمان نسبتا زیادی راصرف حل آن کنید. اگر می خواهید این مسئله در کوتاهترین زمان ممکن حل شود به شما توصیه می کنیم که خیلی صادقانه با هر دو طرف ماجرا صحبت کرده و بین مسئولیت هایتان در هر دو زمینه تعادل برقرار کنید. شاید انجام این کار به نظرتان سخت باشد، اما اگر امروز را بگذرانید تا فردا اوضاع بار دیگر روبرو خواهد شد.

 

فال حافظ متولدین اسفند

 

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

 

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه