شمانیوز

فال روزانه شنبه 2 فروردین 99+ فال حافظ و فال روز تولد 99/01/02

فال روزانه شنبه 2 فروردین 99+ فال حافظ و فال روز تولد 99/01/02

 

 

 

فال روز تولد (99/01/02)

 

 

دوست عزیزی که 2 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما شخصی جاه طلب، با وقار، اجتماعی، بشاش و بسیار مثبت اندیش هستید. رفتار دوستانه ی شما باعث می شود مورد احترام دیگران قرار داشته باشید اما غرور و خودخواهی تان باعث می شود برخی از آشنایی هایی که پتانسیل تبدیل شدن به دوستی های صمیمی را دارند از حد آشنایی فراتر نروند. امسال فرصت های جدیدی برای شما فراهم خواهند شد تا وضع مالی خود را از طریق پیدا کردن یک منبع درآمد جدید بهتر کنید و بتوانید پول بیشتری را صرف خرید اشیای لوکس و گران قیمت کرده و سطح ظاهر زندگی خود را بالا ببرید. اعتماد به نفس بالایی که امسال دارید شما را تبدیل به یک برنده خواهد کرد و خواهید توانست از پس هر چالشی که سر راهتان قرار بگیرد به راحتی بربیایید. شما شانس زیادی برای یافتن یک موقعیت کاری بهتر خواهید داشت و حداقل یک پله بالاتر خواهید رفت. امسال از لحاظ عاطفی برای شما سال خوبی خواهد بود و حمایت عاطفی قابل توجهی را از جانب طرف مقابلتان دریافت خواهید کرد. مجردها شانس بالایی برای ازدواج خواهند داشت. تیر، شهریور و آبان بهترین ماه های امسال خواهند بود.

divider1

  فال روزانه متولدین فروردین

شما به طور کلی شخصی اجتماعی و برونگرا هستید و امروز هم دلتان می خواهد وقتتان را همراه با دوستان و آشنایانتان بگذرانید و از وقتتان لذت ببرید. شما خیلی بیشتر از همیشه نسبت به ظاهر خودتان حساسیت نشان می دهید و در واقع این حساسیت از تلاش برای جلب توجه یک نفر که برایتان از اهمیت زیادی برخوردار است سرچشمه می گیرد. نگران نباشید، حتی اگر تا این حد به خودتان فشار نیاورید هم در چشم شخص مورد نظرتان از جذابیت کافی برخوردار خواهید بود. در واقع امروز بعدازظهر شما نه تنها مورد توجه این شخص قرار خواهید داشت، بلکه همه را به راحتی به خود جذب خواهید کرد.

 

 

 

 فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

divider1

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید نسبت به آنچه در اطرافتان در جریان است احساس چندان خوبی ندارید. فشارهای زیادی که به شما وارد شده اند باعث شده اند رفتارتان نسبت به همیشه کمی عصبی باشد. با این حال عشق و محبت زیادی که از جانب اعضای خانواده، همسر و فرزندانتان دریافت می کنید باعث خواهد شد که خیلی زود از این همه احساسات منفی نجات پیدا کنید. چرا امروز بعدازظهر به مهمانی های پشت سر همی که این چند روز رفته اید وقفه ای نمی دهید تا زمانی را با خانواده سپری کنید. رفتن به سینما و تماشای یک فیلم خوب می تواند ایده ی فوق العاده ای باشد و ذهنتان را حسابی آرام کند.

 

 

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر: راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

divider1

فال روزانه متولدین خرداد

امروز به صورت کاملا غیر منتظره مبلغ قابل توجهی به دستتان خواهد رسید که می تواند یک هدیه ی نقدی، پاداش و یا جایزه باشد، در هر صورت از دریافت این پول لذت خواهید برد. این اتفاق باعث شده است از لحاظ روانی حال بهتری داشته باشید و در نتیجه رفتار و روابطتان با دیگران بهتر باشند و نسبت به همیشه خیلی گرم و صمیمی تر باشید. امروز تقلا کردن بی فایده است و هر چقدر هم تلاش کنید همه چیز عالی و بدون نقص باشد نمی توانید همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. نبردهایتان را عاقلانه انتخاب کنید و روی جزئیات بی اهمیت بیهوده تمرکز نکنید، این طوری هم خودتان و هم دیگران خوشحال تر خواهید بود.

 

 

 

 

فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر: حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

divider1

فال روزانه متولدین تیر

امشب شاید در یک مهمانی و یا فعالیت گروهی شرکت کنید که هر چند افراد حاضر در آن برایتان عزیز هستند ترجیح می دهید هر چه زودتر این جمع را ترک کنید تا بقیه وقتتان را به عشقتان اختصاص داده و کمی با او خلوت کنید. شما نسبت به آینده ی خودتان و آینده ی این رابطه ی عاطفی بسیار خوشبین هستید و همین باعث شده است حال خیلی خوبی داشته باشید. خبر خوبی برایتان داریم و آن هم این است که پول زیادی در انتظارتان است! این پول می تواند یک هدیه و یا طلبی باشد که مدت هاست از کسی دارید و امیدی نداشته اید که به این زودی به شما بازگردانده شود؛ این اتفاق حال و هوایتان را حسابی خوب خواهد کرد.

 

 

 

فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

divider1

فال روزانه متولدین مرداد

شما امروز سرشار از شور و هیجان هستید و انرژی بسیار زیادی را در وجود خودتان احساس می کنید. شاید بخواهید بخشی از این انرژی را صرف رسیدگی به خانه تان بکنید. این چند روز مهمان های زیادی به خانه تان رفت و آمد کرده اند و احساس می کنید که یک بار دیگر باید همه جا را تمیز و مرتب کرده و برای ورود مهمان های جدید آماده شوید. خبر خوبی که برایتان داریم این است که امروز مهمان های عزیزی به خانه تان خواهند آمد که از مصاحبت و همراهی آنها لذت خواهید برد. اگر به فعالیت های هنری علاقه دارید امروز روز خوبی برای انجام کارهای هنری و خلاقانه می تواند باشد و ذهنتان در این زمینه خیلی خوب کار می کند.

 

 

 

فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

divider1

فال روزانه متولدین شهریور

امروز مکالمات گرم و دوستانه ای خواهید داشت. این مکالمات ممکن است به شکل تماس تلفنی، پیامک و یا ایمیل هایی از طرف دوستان و اعضای خانواده تان باشند که در دوردست ها زندگی می کنند و برای مدتی طولانی از شما بی خبر بوده اند و حالا می خواهند فرا رسیدن سال نو را به شما تبریک بگویند. خوشبختانه روابطتان با شخصی که دوست دارید هم دارند خیلی خوب پیش می روند و بیش از هر زمانی دیگری نسبت به او احساس نزدیکی می کنید. امروز ممکن است تحت تاثیر شرایط کیهانی موجود وسوسه شوید مسئولیت های بیشتری را بپذیرید. بهتر است پایتان را از گلیمتان درازتر نکنید و بی آن که نگران کمبود وقت باشید تمرکز خودتان را روی وظایف فعلیتان بگذارید.

 

 

 

فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر: به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

divider1

فال روزانه متولدین مهر

خبرهای خوبی برای شما داریم! امروز برای شما روز بسیار خوبی خواهد بود. اینطور به نظر می رسد که قرار است به طور غیر منتظره ای مبلغی پول به دستتان برسد. شاید یک نفر که به شما بدهکار بوده بخواهد پیش از موعد بدهی اش را پس بدهد و یا والدینتان تصمیم گرفته باشند مبلغ نسبتا قابل توجهی را به عنوان عیدی به شما هدیه بدهند. در هر صورت به دست آوردن این مبلغ برای شما خیلی مهم و خوشحال کننده خواهد بود. در نتیجه ی گرفتن این خبرهای خوب حال شما هم حسابی خوب خواهد شد و با اطرافیان خود نیز مهربان تر از همیشه خواهید بود. از واکنش های غافل گیر کننده ی آنها لذت ببرید.

 

 

 

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

divider1

فال روزانه متولدین آبان

امروز حس هنرمندانه ی شما فعال شده است و اگر قصد انجام هرگونه کار هنری، از کشیدن یک نقاشی گرفته تا ساختن یک هدیه ی منحصر بفرد برای دوستتان را دارید، مطمئن باشید که در انجام آن موفق خواهید بود و از نتیجه ی نهایی لذت خواهید برد. اگر در مسیرتان به دیواری بر بخورید شاید اولین کاری که به ذهنتان برسد این باشد که آنقدر به این دیوار بکوبید تا فرو بریزد، ولی شاید اگر خوب فکر کنید ببینید آنچه خودتان را با آن درگیر کرده اید آنقدر اهمیت ندارد که بخواهید خودتان را با آن این گونه درگیر کنید. برای خودتان از کاه کوه نسازید و مشکلی که به وجود آمده است را برای خودتان بزرگ نکنید تا ببینید که خود بخود برطرف خواهد شد.

 

 

 

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر:  در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

divider1

فال روزانه متولدین آذر

امروز کمی فکرتان مشغول مسائل کاری شده و به فکر کارهایی هستید که باید انجام شوند. فعلا ذهنتان را از مسائل حرفه ای خالی کنید و به مسائل شخصی و خانوادگی تان بپردازید. برای رسیدن به شادی به دنبال احساس رضایت قلبی و روانی باشید، فعلا وقت پرداختن به مسائل مادی نیست، از بودن در کنار خانواده تان لذت ببرید. امروز شما بسیار رمانتیک شده اید و با بی صبری تمام در انتظار این هستید که با عشقتان تنها شده و او را در عشق و محبت خود غرق کنید. شاید حتی به این فکر بیفتید که یک هدیه ی نسبتا گران قیمت برای او خریداری کنید. مطمئنا او از دریافت این هدیه ی غافلگیر کننده بسیار خوشحال خواهد شد.

 

 

 

فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

divider1

فال روزانه متولدین دی

امروز شما علاقه و محبت شدیدی نسبت به اطرافیان خود احساس می کنید، حتی آنهایی که معمولا زیاد حال و حوصله شان را ندارید و کارهایشان برایتان آزاردهنده هستند! خانواده، دوستان و از همه مهمتر عشقتان، از این که آنها را غرق در محبت خود می کنید لذت خواهند برد و به احتمال زیاد در مقابل رفتار مشابهی با شما خواهند داشت. شما امروز خیلی سخاوتمندتر از همیشه شده اید و شاید به این فکر بیفتید که عشقتان را با هدیه های گران قیمت خوشحال کنید، اما به شما توصیه می شود که مواظب جیبتان باشید و در این مورد زیاده روی نکنید. فراموش نکنید که با خودتان هم به اندازه دیگران مهربان باشید.

 

 

 

فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

divider1

فال روزانه متولدین بهمن

کارهایی که برای امروزتان در نظر گرفته اید دارند خیلی کندتر از همیشه پیش می روند و این اصلا برایتان خوشایند نیست، چون ترجیح می دهید هر چه سریعتر وقتان آزاد شود تا بتوانید همراه با خانواده،دوستان و عزیزانتان خوش بگذرانید. همین باعث خواهد شد که نتوانید روی کارهایی که باید انجام دهید تمرکز کافی نداشته باشید و دائم به دنبال راه فراری برای رها کردن خودتان از بند وظایف و مسئولیت ها هستید. نگران نباشید، تا فردا اوضاع خیلی بهتر خواهد شد. شما امروز عشق زیادی نسبت به شریک زندگی تان احساس می کنید و می توانید برای نشان دادن احساستان به او هدیه ای خریده و دلش را به دست بیاورید.

 

 

 

فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:  هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

divider1

فال روزانه متولدین اسفند

حساسیت و مهربانی ذاتی شما امروز با دیدن عشق و محبت اطرافیانتان شکوفا شده و قدرتی خیلی بیشتر از همیشه پیدا کرده است. به همین دلیل هم تمام روز مشغول ابراز محبت به اطرافیانتان، چه به طور مستقیم و چه غیر مستقیم خواهید بود. در این بین شریک عاطفی تان خیلی بیشتر از بقیه به شما اهمیت می دهد و شما را غرق در عشق و محبت خود خواهد کرد، از این باران محبت و توجه لذت ببرید. امروز حتی نسبت به کسانی که در حالت عادی مورد علاقه تان نیستند هم حس بدی ندارید، پس از فرصت استفاده کرده و به دیدارشان بروید، این می تواند فرصت بسیار خوبی برای از بین بردن کدورت ها باشد.

 

 

 

فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر:  سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

* *منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه