شمانیوز

رئیس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: دستوری مبنی بر مسدود کردن جاده‌ها از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا به ما ابلاغ نشده است.

به گزارش شمانیوز باشگاه خبرنگاران جوان ، علی اکبر آشوری رئیس سازمان مرکز مدیریت راه‌های کشور  با بیان اینکه هیچ دستوری مبنی بسته شدن و یا مسدود کردن راه‌های کشور از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا به ما ابلاغ نشده است، گفت: تمامی دستورات برای بسته شدن راه‌های کشور از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا به ما ابلاغ می‌شود و در این زمینه باید وزارت کشور و یا وزارت راه وشهرسازی همکاری کنند و در صورتی که دستوری در این حوزه به ما ارائه شود همکاری‌های لازم را با تمامی بخش‌ها برای قطع زنجیره کرونا انجام خواهیم داد.

 

رئیس مرکز مدیریت راه‌های کشور بیان کرد: میزان تردد‌ها در جاده‌های کشور نسبت به سال گذشته  بسیار زیاد کاهش یافته است، اما برای قطع این زنجیره باید میزان تردد‌ها کاهش بیشتری یابد.

 

آشوری درباره آمار تردد‌های بین شهری هم گفت: طبق دستورات ستاد ملی مبارزه با کرونا تمامی آمار‌ها برای تردد خودرو‌ها به این ستاد ارائه می‌شود.

 

آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۳۲۰ ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، ۱۱.۵ درصد افزایش تردد را نسبت به روز قبل نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۲.۵ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ الی ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صورت پذیرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه