شمانیوز

فال روزانه شنبه 9 فروردین 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/01/09

فال روزانه شنبه 9 فروردین 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/01/09

 

فال روز تولد (99/01/09)

 

دوست عزیزی که 9 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

درست است که چند سالی آنچه بر میل مرادتان بود را به دست نیاوردید اما امسال همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. از نظر شعلی در موقعیت بهتری قرار می گیرید و از نظر عاطفی عشق به معنای واقعی را تجربه می کنید. شما فرد ایده آلیستی هستید اما سعی کنید زندگی را ساده تر بگیرید. هر چه دقت بیشتری به خرج دهید و حساس تر باشید، به ضررتان تمام خواهد شد. ماه اردیبهشت یکی از بزرگ ترین گره های زندگی تان باز خواهد شد و آرامش توصیف ناپذیری را تجربه خواهید کرد. منطق در زندگی شما نقش مهمی دارد اما احساسات خود را تحت هیچ شرایطی نادیده نگیرید. ماههای مرداد، شهریور و مهر نیز از بهترین ماههای سالتان خواهد بود. از لحظه لحظه های سالی که در پیش رو دارید، نهایت لذت را ببرید.

 

divider1

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز دوست دارید که وقت را برای خوشحال کردن فردی که دوستش دارید، صرف کنید. هر کاری که خودتان فکر می کنید درست است را انجام دهید و به حرف های دیگران نیز توجهی نداشته باشید. او قدر کاری که شما برای او انجام می دهید را به خوبی می داند و با این کار رابطه شما عمیق تر از قبل خواهد شد. اگر دوست دارید که در جمع مرکز توجه باشید، بیشتر حرف بزنید. با این کار نه تنها دیگران با طرز فکر شما آشنا خواهند شد، بلکه ارتباطات تان نیز گسترش خواهد یافت و در همین رفت و آمدها پیشنهادهای جذابی چه در زمینه کاری و چه عاطفی دریافت خواهید کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

جمالت آفتاب هر نظر باد***ز خوبی روی خوبت خوبتر باد

همای زلف شاهین شهپرت را***دل شاهان عالم زیر پر باد

تعبیر:مسئله به این کوچکی را بزرگ نکن. چند صباحی را که زنده ای خوش باش و به اطر مسائل کوچک خود را آزار نده. می خواهی همه چیز را بدون هیچ سعی و تلاشی به راحتی به دست بیاوری. در راه خدا قدم نمی گذاری ولی انتظار بهشت داری. نامت نیکوست به عاقبت کاری که می کنی فکر کن.

divider1

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز احساسات مثبت در درون تان موج می زند بنابراین اجازه ندهید هیچ چیز مانع آنها شود. در ارتباط بودن با دیگران در چنین روزی به نفع تان خواهد بود زیرا به خوبی می توانید خود و توانایی هایتان را به دیگران ثابت کنید. بعدازظهر خوبی در انتظار شما است زیرا آنجا که انتظارش را ندارید، فرد ایده آل تان ناگهان جلوی پاهای شما ظاهر می شود و شما را غافلگیر می کند. اگر به فکر سرمایه گذاری در کاری هستید، بهتر است که اندکی دیگر صبر کنید، سپس قدم اول را بردارید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است***سلطان جهانم به چنین روز غلام است

گو شمع میارید در این جمع که امشب***در مجلس ما ماه رخ دوست تمام است

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

divider1

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز کمی دور و برتان شلوغ است اما با اینهمه خبر خوبی را می شنوید که خستگی تان را در خواهد کرد. این خبر می تواند تغییرات مثبتی را به زندگی و روابط عاطفی شما وارد کند. شما توانایی این را دارید که در چشم های طرف مقابل تان خیره شوید و دل او را به دست آورید. بنابراین اگر فردی توجه شما را به خود جلب کرده است، با اعتماد به نفس کافی وارد عمل شوید. یک میهمانی در راه دارید. بهتر است که بهترین تیپ خود را بزنید و در آنجا حاضر شوید زیرا چشمهای زیادی به روی شما خواهد بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

 

برو به کار خود ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست

میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

divider1

♋ فال روزانه متولدین تیر

موضوعی ذهن تان را درگیر کرده بود اما با شنیدن خبری، حال نفسی آرام خواهید کشید. به زودی پولی به دست تان می رسد، حتما برنامه ای برای خرج کردن آن دارید. اگر چه از روابط عاطفی خود در گذشته احساس شکست می کنید و در بیان احساسات تان موفق نبوده اید اما با انرژی مثبتی که امروز در فضا پخش است، بد نیست بار دیگر شانس خود را امتحان کنید، شاید این بار نیمه گمشده خود را پیدا کنید. اگر چه شما آدم مغروری نیستید اما در عشق تان غرور دارید، با ترک این عادت روابط بهتری را تجربه خواهید کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها***که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

به بوی نافه‌ای کاخر صبا زان طره بگشاید***ز تاب جعد مشکینش چه خون افتاد در دل‌ها

تعبیر:گم کرده ی خود را پیدا می کنی. وعده ی دیدار نزدیک است. هوشیار باش. خبر خوبی به تو خواهند داد. با مشکلات بجنگ و از بخت خود گله نداشته باش بعد از هر تاریکی روشنایی هست . سعی کن عقلت بر قلبت غلبه داشته باشد. با این حال فکر نکن همه ی خوبی ها در تو جمع شده و عاری از هرگونه بدی هستی.

divider1

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز افراد غریبه ای را ملاقات می کنید که در آینده ای نزدیک از صمیمی ترین دوستان تان خواهند شد. بنابراین قبل از بیرون رفتن از خانه، به خودتان حسابی برسید و با ظاهری آراسته مقابل آنها قرار بگیرید. با انرژی مثبت و شور و شوقی که دارید می توانید امروز در هر کاری موفق شوید. به زودی پیشنهادی در زمینه کاری به شما می شود که آینده مالی تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. بهتر است که تنبلی را کنار بگذارید و آن را قبول کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

یا رب سببی ساز که یارم به سلامت***بازآید و برهاندم از بند ملامت

خاک ره آن یار سفرکرده بیارید***تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

divider1

♍ فال امروز متولدین شهریور

اکنون که ذهن تان باز است، می توانید با خلاقیت خود تغییراتی مثبتی را در زندگی تان ایجاد کنید. ایده هایی که امروز به ذهن تان می رسد می تواند در روزهای آتی به کمک تان آیند. آنها را جایی یادداشت کنید تا فراموش نشوند. اگر مدتی است شخصی ذهن شما را درگیر خود کرده است، امروز زمان خوبی است تا برای برقراری رابطه با او قدم بردارید. اگر در مورد کاری پشیمان شده اید، بهتر است خجالت را کنار بگذارید و حرف دلتان را بزنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته‌ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است

تعبیر: یاد ایام قدیم دلت را شاد می کند. به یاد روزهایی می افتی که صبح و شام آزاد بودی. درد دل زیادی داری و به دنبال یک هم راز و هم سخن می گردی. خود را ضعیف می پنداری اما دلت قوی است. حالا می فهمی که نصیحت بزرگان چقدر باعث موفقیتت شده. تمام خاطرات با قید تاریخ روی قلبت حک شده است و تو تا آخر عمرت به نیک نامی و کامروایی زندگی می کنی.

divider1

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز با فردی قرار ملاقات خواهید داشت. اگر چه نگران هستید اما مکالمات شما به خوبی پیش خواهد رفت. او نه تنها فردی مهربان و دلسوز است بلکه گذشته ای همانند شما دارد که برایتان بسیار جالب است. اگر متاهل اید، بهتر است از ترفندهای جدیدی برای بهبود و پیشرفت رابطه عاطفی خود کمک بگیرید. سعی کنید به دنبال فعالیت هایی که برای هر دویتان جذابیت دارد باشید. به عنوان مثال با هم فیلم ببینید و آن را نقد کنید یا این که به سفرهای کوتاه بروید. شما می توانید بار دیگر عاشق هم شوید طوری که هیچ چیز مانع نزدیکی شما به هم نشود. مجردها هم امروز نشانه هایی از عشق را در زندگی شان مشاهده خواهند کرد.

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر:هر چقدر کوشش کنی همانقدر نتیجه می گیری. به امی این نباش که از غیب برایت کاری انجام شود. همه چیز برای موفقیت مهیاشت کمی همت لازم است. کوچکترین خلافی باعث می شود هر چه را به دست آورده ای از دست بدهی. پایت را از گلیم خویش درازتر نکن. خداوند گواه بر اعمال توست. تلاشت را بیشتر کن، عمر زودگذر است. شما ذکرت سلامتی برای دیگران و خود باشد.

divider1

♏ فال روزانه متولدین آبان

با فردی وارد رابطه شده اید اما در ابتدا همه چیز برایتان کمی غیر عادی و عجیب است، اما نگران نشوید. اگر در بیان احساسات تان جسورانه تر عمل کنید، آینده خوشی در انتظارتان خواهد بود. اگر در مورد مسئله ای دچار سردرگمی شده و بین دو راهی قرار گرفته اید، برای رسیدن به حقیقت عجله نکنید و از پیش داوری بپرهیزید. دوستی شما را به یک شام دعوت می کند، بهتر است که آن را رد نکنید. لحظات خوشی در انتظارتان خواهد بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب

می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

divider1

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز حس ششم شما خیلی خوب می تواند شما را در مسیر درست پیش ببرد، مگر آن که سعی کنید از زیر کارهای مهمی که در انتظارتان هستند شانه خالی کنید. اگر به آنچه در اطرافتان می گذرد توجه نداشته باشید، یک نفر که حواسش از شما جمع تر است درسی به شما خواهد داد که هیچ گاه از یادتان نرود. اگر توانستید سری به خانه سالمندان و یا مراکز نگهداری افراد کم توان و یا معلول بزنید و با این کار خود هم آنها را خوشحال کنید و هم به خودتان یادآوری کنید که خیلی ها هستند که به اندازه شما خوش شانس نیستند و مشکلاتی بزرگتر از مشکلات شما دارند. این کار احساس رضایت شدیدی را در شما به وجود خواهد آورد که تا مدت ها با شما همراه خواهد بود.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

ای نسیم سحر آرامگه یار کجاست***منزل آن مه عاشق کش عیار کجاست

شب تار است و ره وادی ایمن در پیش***آتش طور کجا موعد دیدار کجاست

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

divider1

♑ فال روز متولدین دی

اطلاعات جدیدی به دست تان می رسد که شما را در فکر فرو می برد. شاید امروز به آنچه می خواهید نرسید اما فردا همه چیز تغییر خواهد کرد. امروز روز خوبی برای دیدار با دوستان تان است. پس از خانه بیرون بزنید و کمی خوش بگذرانید. در ارتباط با دیگران، محبت بیش از اندازه می تواند به شما و حتی طرف مقابل تان آسیب بزند. پس تعادل را در هر کاری رعایت کنید. برای کارهای باقی مانده ای که هنوز انجام نداده اید باید به شما یادآوری کنیم که چند روز بیشتر وقت ندارید، پس به فکر باشید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست***که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق***چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

divider1

♒ فال متولدین بهمن

اگر مجرد هستید، امروز روز فوق العاده ای برایتان خواهد بود، از این رو که با فرد جدیدی آشنا می شوید که در ماههای آتی آتش عشق درون شما را شعله ور می کند.. اگر هم متاهل اید، بهتر است امروز بیشتر به فرزندان خود بیاندیشید و وقت تان را با آنها سپری کنید. کاری را آغاز کرده اید اما می ترسید که به نتیجه نرسد، بهتر است که افکار منفی را از خود دور کنید و تمرکزتان را بر کارهایی که باید در حال حاضر برای عملی شدن آن انجام دهید، بگذارید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

روز وصل دوستداران یاد باد***یاد باد آن روزگاران یاد باد

کامم از تلخی غم چون زهر گشت***بانگ نوش شادخواران یاد باد

تعبیر:دل خویش را به سراب و چیزهای زودگذر خوش نکن. عشق تو را جوان نگه می دارد از آینده نترس چون مثل آب روشن و پاک است. غصه نخور به وصال یار خواهی رسید. به زیارت می روید و به زودی غرق در نعمت می شوید.

divider1

♓ فال روزانه متولدین اسفند

اگر مدتی است که حرفی در دلتان مانده اما تا به حال جرات بیان آن را نداشته اید، می توانید با کمک توانایی هایی که امروز در خود دارید، آن را به زبان آورید. شما فردی هستید که به ظاهر دیگران بسیار اهمیت می دهید، اما بدانید که ظاهر همه چیز نیست. آنچه روابط سالمی برای شما می سازد باطن دیگران است. بنابراین اطرافیان تان را تنها از روی ظاهرشان قضاوت نکنید. منطق آن چیزی ست که این روزها باید در اولویت زندگی تان قرار دهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

روشن از پرتو رویت نظری نیست که نیست***منت خاک درت بر بصری نیست که نیست

ناظر روی تو صاحب نظرانند آری***سر گیسوی تو در هیچ سری نیست که نیست

تعبیر:حوادث زیادی در آینده برایت اتفاق می افتد پس بیدار و هوشیار باش. برای رسیدن به خوشی آینده، روزگار امروزت را خراب نکن. از اینکه بعضی ها همه چیز دارند و تو نداری ناراحت نباش زیرا تو گوهری داری که بقیه از داشتن آن محرومند. دنیا سرابی بیش نیست حتی سبزه و گل و دشت چند صباحی می مانند. تکیه بر این عالم فانی نکن.

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

* *منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه