شمانیوز

فال روزانه چهارشنبه 13 فروردین 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/01/13

فال روزانه چهارشنبه 13 فروردین 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/01/13

 

 

فال روز تولد (99/01/13)

 

 

 

دوست عزیزی که 13 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

اگر در روز تولدتان فرصتی برای فرار از شهر و پناه بردن به دل طبیعت داشتید حتما این کار را بکنید و ماجراجویی و تفریح را در برنامه روزانه تان جای دهید. شاید حتی بتوانید در فضای باز یک جشن تولد به یاد ماندنی برای خودتان به راه بیندازید. امروز همچنین می تواند برای شما نوید بخش پیدا کردن عشقی تازه باشد که شاید مدت ها در انتظار آن بوده اید. تا می توانید با هم حرف بزنید و همدیگر را بشناسید، به احتمال زیاد خیلی زود این رابطه عمیق تر و جدی تر از آنچه که انتظارش را دارید خواهد شد. دانه هایی که در تمام سال گذشته مشغول کاشتن آنها بوده اید امسال کم کم به بار خواهند نشست و پیش از پایان تابستان تغییرات قابل ملاحظه ای را در زندگی شخصی و حرفه ایتان مشاهده خواهید کرد. در برنامه امسالتان حتما جایی را برای حمایت از افرادی که امکانات و فرصت های شما را ندارند در نظر بگیرید و هر کمکی که از دستتان برمی آید به آنها بکنید

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

هجوم اطلاعات جدید از جهت های مختلف امروز باعث می شود که نتوانید تصمیم گیری کنید و هر لحظه ممکن است تصمیمتان عوض شود. درس های بسیار مهمی که اکنون و با قرار گرفتن در این وضعیت فرا خواهید گرفت چیزی نیستند که به سادگی به دست بیایند و باید این مرحله را پشت سر بگذارید تا به آنها برسید. شاید فکر کنید آنچه در اطرافتان می گذرد فرصت های خوبی را برایتان فراهم خواهد کرد، ولی در واقع همه چیز به خودتان و آن چه در درونتان می گذرد بستگی دارد. پس به درونتان رجوع کنید، زیرا دانه های لازم برای رشد شما در آنجا کاشته شده اند. امروز حتما برای تفریح همراه با دوستان و عزیزانتان وقت بگذارید و بیش از اندازه به ذهن خودتان فشار نیاورید.

 

 

فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

تصوراتی که قبلا داشته اید امروز با آنچه از یکی از دوستانتان می شنوید کاملا از هم پاشیده خواهند شد و ذهنتان برای پذیرفتن نگرشی تازه آماده خواهد شد. شما معمولا نسبت به پذیرفتن این تغییرات ناگهانی مقاومت نشان می دهید، ولی در حال حاضر ذهنتان با سرعت و اشتیاق بسیاری پیش می رود و این ایده های جالب را می پذیرد. تا وقت هست و این شور و هیجان درونتان از بین نرفته است، بیشترین استفاده ممکن را از آزادی ذهنی تازه ای که به دست آورده اید ببرید. رها کردن گذشته به شما کمک خواهد کرد که راه را برای آینده باز کنید؛ پس اگر ذهنتان درگیر پرونده های نا تمام گذشته است خودتان را یک بار برای همیشه از همه آنها نجات دهید.

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر:راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.

 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

تغییراتی پیش بینی نشده در زمینه حرفه ایتان در انتظار شما هستند که تغییرات بسیار شدیدی در وضعیت اقتصادی تان ایجاد خواهند کرد و خرج هایی پیش بینی نشده در برنامه تان به وجود خواهند آورد. این تغییرات می توانند در آینده اثراتی مثبت روی زندگی تان داشته باشند، ولی شاید اکنون از لحاظ مالی به شما فشار وارد کنند. قبل از این که برای خرید چیزهای گران قیمت برنامه ریزی کنید و فکر نکنید که برنامه ها و فکرهایتان بی نقص هستند. اگر چیزی را واقعا نیاز ندارید آن را نخرید و منابع مالی تان را با احتیاط مدیریت کنید تا در نهایت به نتایجی برسید که ارزش سختی هایی که دارید بر خودتان هموار می کنید را داشته باشند.

 

فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر:حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز به نظر می رسد اطرافیانتان در تلاش برای وادار کردن شما به انجام کارها به روشی هستند که خودشان می خواهند، ولی شما که ایده هایی کاملا متفاوت با آنها دارید و می خواهید کارها را به روش خودتان انجام دهید خیلی سریع گارد دفاعی به خودتان می گیرید. با این حال بیان آنچه در ذهنتان می گذرد و قانع کردن آنها به این که آنچه خودتان در سر دارید بهتر و صحیح تر است امروز برایتان چندان ساده نیست و خیلی در انجام این کار موفق نخواهید بود. شاید حتی آنها فکر کنند که دارید چیزی را از آنها مخفی می کنید و نمی خواهید دلیل مخالفتتان با آنچه که می گویند را به زبان بیاورید. با این همه نباید تسلیم شوید و باید تحت هر شرایطی پای حرفتان بایستید.

 

فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز افکار غیر معمول و عجیب و غریبی در سرتان می چرخند و ذهن شما را به جاهایی می کشانند که چندان برایتان آشنا نیست. شما باید این افکار را به تنهایی پشت سر بگذرانید و در خلوت خودتان به آنچه ذهنتان را درگیر کرده است بپردازید. شاید پیدا کردن راه حل برای یکی از مشکلاتتان دغدغه اصلیتان باشد، ولی ناگهان فکری فوق العاده به ذهنتان می رسد که می تواند همه چیز را تغییر دهد. فعلا این افکار را با هیچ کسی در میان نگذارید و بدون دخالت دیگران روی برنامه ها و اهدافتان متمرکز شوید و تصمیم هایتان را بگیرید. بعد از آن که همه برنامه هایتان را چیده و نقشه تان را مشخص کردید خواهید توانست آن را به دیگران هم نشان دهید.

 

فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

محدود کردن مکالماتتان به اتفاقات روزمره و چیزهای پیش پا افتاده به شما کمک نخواهد کرد که جلوی پیش رفتن مکالمه تان به سوی محدوده هایی که از آنها فراری هستید را بگیرید، پس اگر طرف مقابلتان صد در صد مورد اطمینان است با خیال راحت در مورد افکار رو رویاهایتان با آنها صحبت کنید. داشتن انعطاف پذیری در نگرش خود را تقویت کنید؛ اشتیاق و آمادگی برای پذیرش تغییرات به شما این فرصت را خواهد داد که در مورد خودتان و جهان اطرافتان چیزهای بسیاری را فرا بگیرید. ذهن شما مثل یک چتر نجات است، باید باز شود تا کار کند! هم دلتان می خواهد بیرون بروید و بازی و تفریح کنید، هم دوست دارید در خانه بمانید و استراحت کنید. از خانه بزنید بیرون، تمام شب را برای استراحت وقت خواهید داشت.

 

فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر:به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز از صبح که بیدار می شوید احساس می کنید حال و حوصله این که بخواهید به دیگران و انتظاراتی که از شما دارند بپردازید را ندارید و حتی حاضر نیستید به خودتان در این زمینه هیچ زحمتی بدهید. خوب راستش را بخواهید بهترین کار این است که همان طوری که دلتان می خواهد رفتار کنید و به انتظارات دیگران فکر نکنید. در واقع سرپیچی کردن از الگوهای تکراری همیشگی می تواند به رشد شما کمک کند، پس به دنبال تجربه های تازه و حتی کمی یاغی باشید و پایتان را از منطقه امنتان بیرون بگذارید. خوشبختانه تعادل درونی تان شما کمک خواهد کرد که خودتان را به خطر نیندازید و حد و حدودتان را رعایت کنید.

 

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر:خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

راه هایی که می توانید برای آینده تان در پیش بگیرید امروز همچون صحنه های یک فیلم مدام در ذهنتان تکرار می شوند، ولی در کمال تعجب این صحنه هایی که در جلوی چشمتان می بینید آن چیزی نیستند که برای سال های آینده تان در نظر داشته اید و این موضوع باعث هراس و نگرانی شما شده است. هیچ نیازی به هول شدن نیست، شما خیلی راحت می توانید در مقابل شرایط فعل قیام کرده و کنترل زندگی و آینده تان را همان طوری که خودتان دوست دارید در دست بگیرید. ایده های خلاقانه بسیاری در ذهنتان دارند می چرخند که اگر آنها را یک جا یادداشت نکنید ممکن است آنها را فراموش کرده و فرصت های فوق العاده ای که می توانند برایتان ایجاد کنند را از دست بدهید.

 

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

اولین عکس العمل شما نسبت به فرصت های تازه ای که در افق دیده می شوند نشان دهنده احساس نیاز شما به کنترل چیزهایی است که خارج از محدوده اثرگذاری تان قرار دارند. خوشبختانه شرایط موجود در زندگی و روابطتان دارند به سوی رشد و بهبود تغییر جهت می دهند، با این حال احساس می کنید که برای ماجراهای تازه ای که در انتظارتان هستند آمادگی لازم را ندارید. ولی این تنش به محض این که شما جهت تازه ای که زندگی تان در پیش گرفته است را بپذیرید و لطفی که شامل حالتان شده است را درک کنید برطرف خواهد شد. تنها چیزی که بین وحشت و هیجان زدگی تمایز ایجاد می کند طرز نگاه کردن خود شما است.

 

فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

شما واقعیت زندگی تان را بر اساس حقایق قابل لمس و پایدار می سازید، ولی اگر تردید نسبت به توانایی هایتان و احساس دودلی باعث شود که سرسختی به خرج دهید به مشکل بر خواهید خورد. درس هایی که امروز می گیرید به شما کمک خواهند کرد که درک کنید در زندگی چه وقت هایی باید سرسختی به خرج ندهید و آسان بگیرید و به خصوص چه وقتی باید نسبت به احساسات و عواطف دیگران اهمیت بدهید. ترس از تغییرات در حال حاضر بزرگترین دشمن شماست، پس سعی کنید انعطاف پذیر باشید و خودتان را با شرایط موجود تطبیق دهید. در برخورد با دیگران تا جای ممکن رفتاری مسالمت آمیز داشته باشید و از هر نوع بحث و درگیری خودداری کنید تا روز خوبی داشته باشید.

 

فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر:دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

شما در حال حاضر در محیط و شرایطی قرار گرفته اید که سرشار از اطلاعات است، پس بیشترین بهره ای که می توانید را از موقعیتی که برایتان پیش آمده ببرید و یاد بگیرید و فکر کنید و برای ذهن خودتان هیچ محدودیتی قائل نشوید. قدرت و توانایی شما اکنون بیش از هر وقت دیگری است و با عملی کردن ایده های عجیب و غریبی که در سر دارید هم الهام بخش دیگران برای باور کردن افکار و ایده هایشان خواهید بود و هم به نتایج رضایت بخشی خواهید رسید. هرچقدر وقت با دوستانتان گذرانده اید کافی است! بعد از ظهر امروز دیگر وقت آن فرا رسیده است که در آرامش کامل استراحت کنید و کمی هم به خودتان برسید.

 

فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر: هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز قدرتی جادویی در اختیار شما قرار گرفته است، ولی خود شما هستید که باید اولین قدم را برداشته و از این قدرتی که در دست دارید نهایت استفاده را ببرید. اگر احساساتی که در قلبتان دارید را به زبان بیاورید نتیجه مورد نظرتان را به دست خواهید آورد، ولی نباید برای بیان احساستان بیش از اندازه به دنبال کلمات مناسب بگردید همه چیز را خراب خواهید کرد، پس همان چیزی را بگویید که حس می کنید صحیح است، نیازی نیست به دنبال منطقی جلوه دادن حرف هایتان باشید. سعی کنید ساعات پایانی روز را تنها به استراحت کردن اختصاص دهید و تا جای ممکن سرتان را شلوغ نکنید تا برای هفته ای شلوغ و پر کار آماده شوید.

 

فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

divider1

 

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

* *منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه