شمانیوز

فال روزانه پنجشنبه 14 فروردین 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/01/14

فال روزانه پنجشنبه 14 فروردین 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/01/14

 

 

 

فال روز تولد (99/01/14)

 

 

 

دوست عزیزی که 14 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امروز اتفاق خوشایندی برایتان رخ می دهد که انتظارش را نداشته اید، همین موضوع باعث می شود که دیدتان نسبت به مسائل تغییر کند. در روز میلادتان افراد مختلفی را ملاقات می کنید. اگر چه ممکن است میان آنها اختلاف نظرهایی باشد اما این اختلاف ها در جمع های دوستانه طبیعی است و نباید شما را نگران کند. انرژی که در چنین روزی در فضا پراکنده است، بسیار زیاد است به همین دلیل هر کاری را که بخواهید می توانید به خوبی به نتیجه برسانید. ماههای آتی زمان پیشرفت و موفقیت است و آنقدر می درخشید که هیچ کس نمی تواند چشم از شما بردارد.در ماه خرداد روزهای خوبی را در کنار خانواده و دوستان، به خصوص عشق زندگی تان، سپری خواهید کرد، از آن نهایت لذت را ببرید.رک بودن خوب است اما مراقب باشید اعمال شما موجب ناراحتی کسی نشود، اگر چه دیگران نیز به حسن نیت شما آگاهند.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز ذهن تان حسابی درگیر است و به دنبال راه حلی برای خود می گردید. در همین حین حجم عظیمی از اطلاعاتی که می خواهید، به دست می آورید که برای ادامه مسیر و پیشرفت کارتان به کمک تان می آیند. اما سعی کنید که تعادل خود را برقرار سازید و از افراط دوری کنید. اگر بتوانید با برنامه ریزی پیش روید، همه چیز به صلاح تان خواهد بود. گذشته و اتفاقات تلخ را دور بریزید و تمرکز خود را بر حال و آینده قرار دهید تا بهترین اتفاق ها در زندگی برایتان رخ دهند.انرژی مثبتی که امروز در هوا پراکنده است، شما را ودار می کند تا احساسات خود را با فردی که به او علاقه دارید، در میان بگذارید که نتیجه آن بسیار خوشایند خواهد بود.

 

 فال حافظ متولدین فروردین

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: اگر در عشق شکست خورده ای تقصیرکسی نیست و افسوس خوردن بی فایده است و از دست کسی کاری بر نمی آید. همت کن، از جای برخیز و کارهای گذشته را جبران کن انشاالله که موفق می شوی. دنیا به آخر نرسیده است باز هم وقت برای پیمان بستن و دولت زیاد داری.

 

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

موضوعی حواس شما را پرت کرده و موجب شده که از مسیری که در حال رفتن بوده اید، منحرف شوید. اخیرا کمی یک دنده شده اید و با خودتان کل کل دارید. اما یادتان نرود که اعتدال کلید موفقیت شماست. سعی کنید در مسیری که حرکت می کنید به خود و اطراف تان دقت بیشتری داشته باشید و از پیرامون تان درس بگیرید. اگر بتوانید از زاویه دید های گوناگون به موضوعات نگاه کنید، پیشرفت شما سریع تر خواهد بود. تجربیات گذشته تان نیز می توانند به کارتان آیند. برای چیزی که به آن ایمان دارید مقاومت کنید. اگر مجرد هستید و برای اولین بار با فردی قرار می گذارید، ملاقات شما عاشقانه و رمانتیک پیش خواهد رفت

 

فال حافظ متولدین اردیبهشت

صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را***که سر به کوه و بیابان تو داده‌ای ما را

شکرفروش که عمرش دراز باد چرا***تفقدی نکند طوطی شکرخا را

تعبیر: راهی را که می روید درست است از تدبیر و اندیشه ی خودتان استفاده کنید. به زیارت کعبه مشرف می شوید. به زودی در جمعی حاضر می شوید که تقدیر و اینده ی شما در آنجا رقم زده می شود و به نشانه هایی دست پیدا می کنید که بسیار خوب است. پرهیزگار باشید تا از تیر بلا در امان بمانید.


 

divider1

 

♊ فال امروز متولدین خرداد

برایتان کمی سخت است که تمرکز کنید و فکر خود را متمرکز یک چیز سازید. ذهن شما به طور موقت تنبل شده و این موضوع شما را نگران کرده است. سعی کنید خودتان را از مشکلات و ناراحتی های اطراف تان دور نگه دارید و حواس تان را پرت پیرامون تان نکنید. اگر چیزی را متوجه نشدید، تظاهر به دانستن و فهمیدن نکنید که اشتباه است. در مورد هر آنچه برایتان عجیب است، سوال کنید و تا رسیدن به جواب از پا ننشینید. دوستی انتظار تماس شما را می کشد، هر چه سریع تر با او ارتباط برقرار کنید.حال زمان آن است که به دیگران هم به اندازه خودتان اهمیت دهید و احترام و عشق و علاقه به آنها را فراموش نکنید. امروز می فهمید که فردی به شما علاقه دارد. بد نیست به او فرصتی برای آشنایی بیشتر دهید.

 

فال حافظ متولدین خرداد

زلفت هزار دل به یکی تار مو ببست***راه هزار چاره گر از چار سو ببست

تا عاشقان به بوی نسیمش دهند جان***بگشود نافه‌ای و در آرزو ببست

تعبیر: حالا که همه چیز دارد درست می شود پشتپا به آنه نزنو کارها را خراب نن زیرا به زودی پشیمان شده وبعد می فهمی که چه گوهری را از کف داده ای. از دشمن دیرین خود کمک نخواه چون تیشه به ریشه ات می زند. هر چند که همه چیز بهم ریخته است ولی سر و سامان گرفته و مشکلاتت حل می شود.

 

divider1

 

♋ فال روزانه متولدین تیر

آزادی یکی از مهمترین چیزهایی است که در زندگی باید به آن بها دهید. با محدود کردن خود به نتیجه دلخواه تان نخواهید رسید. گاهی باید پایتان را فراتر از مرزها بگذارید و ریسک کنید. حال که آمادگی لازم را دارید و دلتان می خواهد مستقل تر از قبل باشید، قدم اول را بردارید. اگر ذهن تان شما را به جاهای ناآشنایی که تا به حال تجربه نکرده اید برد، نگرانی و ترس به دلتان راه ندهید. شاید این راه همانی است که شما باید به سوی آن بروید. به زودی هم شما و هم اطرافیان تان از پیشرفت تان غافلگیر خواهند شد.فردی در انتظار پاسخی از جانب شماست، هر چه سریع تر با او تماس بگیرید وگرنه فرصتی که داشته اید را از دست می دهید.

 

فال حافظ متولدین تیر

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

 

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

افرادی را که امروز ملاقات می کنید، به نظرتان کمی خودخواه و لجباز به نظر می رسند. اگر مراقب رفتارتان با آنها نباشید، ممکن است برایتان دردسر ساز شوند. سعی کنید کمی انعطاف پذیری خود را بالا ببرید و درهای مهربانی را بگشایید و نسبت به ایده های اطرافیان تان خوش بین تر باشید. فکر نکنید که همیشه دیگران باید با شما هم عقیده باشند. گاهی اختلاف نظرها هم می تواند موجب پیشرفت شوند. سعی کنید از این فرصت ها برای گرفتن ایده های جدید استفاده کنید. اگر امروز تمایل به ریسک کردن دارید، درنگ نکنید. جسارت کلید موفقیت شما در چنین روزی ست.

 

فال حافظ متولدین مرداد

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر: شکست تو در این راه پله ی صعودی است در راهی و هرگونه نقصان حکمتی دارد. چه بسا سلامتی تو در فقر باشد. امیدت را از دست نده. فعلاصلاح در این است که روزگار را اینطور طی کنی و یقین بدان راز بودن تو در این است که با روزگار صلح کنی.

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز در حالی که در خیابان راه می روید، غریبه ای نظر شما را به خود جلب می کند طوری که دوست دارید به سمت اش بروید و با او ارتباط برقرار کنید. شاید که او بتواند یک شریک کاری یا حتی یکی از بهترین دوستان تان شود. طبیعی است زیرا اخیرا به چیزهای نامتعارف و ناآشنا تمایل پیدا کرده اید و ذهن تان نسبت به قبل کمی دگرگون شده است. از این تغییر نگران نباشید و به راه خود ادامه دهید. اگر در طول مسیر چیزی برایتان مبهم است، سوال کنید.خبری در محیط کار یا بیرون از خانه می شنوید که خوشحال تان خواهد کرد. اما فعلا برای هر اقدامی دست نگه دارید. به خودتان فرصت بیشتری برای فکر کردن بدهید.

 

فال حافظ متولدین شهریور

به دام زلف تو دل مبتلای خویشتن است***بکش به غمزه که اینش سزای خویشتن است

گرت ز دست برآید مراد خاطر ما***به دست باش که خیری به جای خویشتن است

تعبیر: به آرزوهای دست یافتنی فکر کن. فکر آینده باش. همت کن بنیاد زندگیت را بر مبنای رنگ و ریا مگذار که همه چیز از بین رفتنی است. صید خوبی نصیبت می شود که تو را از رنج نجات می دهد. مراقب دام هایی که برایت پهن کرده اند باش.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

از شرکت در کارهایی که به آنها علاقه دارید، غافل نشوید. اگر به نقاشی علاقه دارید، در کلاس های آن ثبت نام کنید یا اگر عاشق ورزش هستید، به باشگاه بروید. پس از گذراندن تعطیلات امروز زمان خوبی برای برداشتن اولین قدم هاست و شما شانس آن را دارید تا در هر بازی که شرکت می کنید، برنده باشید پس با اعتماد به نفس کافی در فعالیت های گروهی شرکت کنید و از توانایی های خود لذت ببرید. در چنین روزی شادی سهم شماست، آن را با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. اخیرا فردی نظر شما را به خود جلب کرده است، از بیان احساسات تان نهراسید و قدم جلو بگذارید.

 

فال حافظ متولدین مهر

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست***صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود***ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

شاید از بیان ایده ها و احساسات تان به دیگران هراس داشته باشید اما این را هم به یاد داشته باشید که تا خودتان را بیان نکنید، دیگران شما را آنطور که هستید، نخواهند دید یا حتی ممکن است در برخی مواقع دچار سو تفاهم شوند. حال زمان آن است که درونگرایی را به کناری بگذارید و برون گراتر شوید. امروز توسط فردی غافلگیر خواهید شد. برای قدردانی از او عکس العمل واقعی خود را نشان دهید. برای رسیدن به سوال هایی که در ذهن دارید، تنها عقل کافی نیست، به دلتان نیز اعتماد کنید. راههای زیادی برای شادی وجود دارد، برای رسیدن به آنها تلاش کنید. لازم نیست زیاد درباره قرار ملاقات تان با فردی نگران باشید زیرا امروز شانس با شما است

 

فال حافظ متولدین آبان

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر:  در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

 

divider1

 

♐ فال روزانه متولدین آذر

خودتان را آماده اتفاقات غیر منتظره کنید زیرا ممکن است همین طوری که در مسیر خود پیش می روید ناگهان از جاده منحرف شوید و چیزهای جدیدی را تجربه کنید. البته بهتر است مراقب پیچ های شدید جاده باشید. اگر احتیاط نکنید ممکن است به خود آسیب برسانید. اگر برای رسیدن به مقصدتان نگران هستید، باید بگوییم که در نهایت به آن می رسید فقط کافی است کمی صبر کنید. تا آن زمان از مناظر زیبای اطراف جاده لذت ببرید. اگر رابطه شما با شریک زندگی تان شکرآب شده است، عقب نشینی و سکوت راه حل نیست. بهتر است هر چه زودتر با او تماس بگیرید

 

فال حافظ متولدین آذر

به کوی میکده هر سالکی که ره دانست***دری دگر زدن اندیشه تبه دانست

زمانه افسر رندی نداد جز به کسی***که سرفرازی عالم در این کله دانست

تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

افکار شما بهم ریخته و تمرکز کافی را ندارید. این حالت طبیعی است. شما مدتی از کار خود دور بوده اید و در تعطیلات به سر می بردید. این حالت تا چند روز دیگر از بین خواهد رفت. در انتظار تغییرات بزرگ در زندگی تان باشید. به زودی تمام تلاش هایی که در چند وقت اخیر برای رسیدن به هدف هایتان کرده اید، نتیجه می دهد.تغییری در روند زندگی تان ایجاد می شود که در ابتدا برایتان سخت است اما خیلی سریع می توانید خودتان را با آن وفق دهید. حال شرایط روحی شما برای یک رابطه عاطفی مساعد است بنابراین زمان بیشتری را با شریک زندگی خود بگذرانید. به عنوان مثال برای یک دیدار عاشقانه برنامه ریزی کنید.

 

فال حافظ متولدین دی

گر ز دست زلف مشکینت خطایی رفت رفت***ور ز هندوی شما بر ما جفایی رفت رفت

برق عشق ار خرمن پشمینه پوشی سوخت سوخت***جور شاه کامران گر بر گدایی رفت رفت

تعبیر: دست به هر چه بزنی طلا می شود. کسب و کارت رونق می گیرد. عجله کن وقت دارد می گذرد، دقیقه ها و ثانیه ها هم باید برایت مهم باشند. از دو دلی خلاصی خواهی یافت و راه درست برایت روشن می شود. از جور زمانه ناله نکن که از این به بعد همه چیز نصیبت می شود.

 

divider1

 

♒ فال متولدین بهمن

خبر تازه ای از یکی از مهمترین افراد زندگی تان خواهید شنید طوری که رابطه شما به بهترین شکل خود تغییر خواهد کرد. با این تغییر احساس می کنید که به خوبی و کاملا او را می شناسید و مرزهایی که بین خود با او ساخته بودید، از بین می رود. این رابطه ممکن است در مسائل مالی شما نیز تغییراتی ایجاد کند و وضع شما را بهتر از قبل سازد. موضوعات زیادی ذهن تان را درگیر کرده است اما امروز یکی از آنها  مهمتر از بقیه به نظر می رسد. این موضوع با گذشته شما در ارتباط است. بهتر است درباره آن با اعضای خانواده خود صحبت کنید.دوستی به شما پیشنهادی می دهد اما به دلیل عدم اعتماد کافی، در پذیرفتن آن دودل هستید. عجله نکنید، به خودتان زمان دهید و تمام جوانب را به خوبی بررسی کنید.

 

فال حافظ متولدین بهمن

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:  هر چیزی را که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند. خود را گرفتار مسئله ای کرده ای که نجات از آن بسیار سخت است. آنقدر خود را غرق در این کار کرده ای که اطرافیان را از یاد برده ای. مقاومت کن حتی اگر مجبور شوی التماس کنی. خود را رهایی ده.

 

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

احساس می کنید که چیزی اطرافتان اشتباه است اما این احساس شما بی مورد است پس نگرانی به دل راه ندهید. شاید زمان آن است به زاویه دید خود کمی تغییر دهید. سعی کنید امروز نسبت به اتفاقات اطراف تان خوش بین تر باشید و با اعتماد به نفس کافی به هر آنچه در ذهن تان می گذرد جامع عمل بپوشانید. اگر هدف خاصی را دنبال می کنید، امروز منتظر اتفاقی باشید که شما را به هدف تان نزدیک تر می کند. بنابراین از همین حالا برای قدم های بعدی خود برنامه ریزی کنید.دوستی با شما تماس می گیرد و درخواستی از شما دارد، بهتر است که سریع به او جواب ندهید و تمام جوانب را بسنجید. پیشنهاد او می تواند برای اطرافیان تان سوتفاهم هایی ایجاد کند که به نفع تان نیست.

 

فال حافظ متولدین اسفند

آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است***یا رب این تاثیر دولت در کدامین کوکب است

تا به گیسوی تو دست ناسزایان کم رسد***هر دلی از حلقه‌ای در ذکر یارب یارب است

تعبیر:  سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

 

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

* *منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه