شمانیوز

افرادناشناس با در دست داشتن سلاح کلاشینکف 2 خانه را در منطقه فیه آبادان به رگبار بستند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از رکنا :  در پی وقوع دو فقره تیراندازی به در خانه هایی در منطقه فیه لاله آبادان در روز گذشته موضوع جهت شناسایی و دستگیری عاملین این تیراندازی ها به صورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

در همین راستا صاحب یکی از خانه ها که  به رگبار بسته شده بود ضمن تماس اظهار داشت : که ساعت  3بامداد بود که افرادی ناشناس خانه ام را به دلیل نامعلومی به رگبار بستند و در این رابطه خودرویم که در حیاط خانه بود مورد اصابت گلوله قرار گرفت.حدود13عدد پوکه کلاشینکف در نزدیک خانه پیدا کردیم .

وی گفت:  به دلیل اینکه با هیچکس خصومت نداریم  نمی دانیم چه کسی اقدام به تیراندازی به سمت خانه ام کرده است. در حال حاضر به هیچکس مظنون نیستیم.

گفتنی است تیراندازی مشابه نیز در لاله ۴ هم صورت گرفته است که ساکنین این 2 خانه مسکونی که مورد تهاجم قرار گرفته اند هیچگونه ارتباطی با یکدیگر ندارند و ممکن است تیراندازی ها توسط یک نفر صورت گرفته باشد و احتمال می رود که تیراندازی ها جهت رد گم کردن بوده است و پلیس می تواند با ثبت نوع پوکه ها در سامانه کاشف ۳ اینکه سلاح مورد استفاده توسط مهاجمین یک سلاح بوده یاخیر این موضوع نیز مشخص خواهد شد و تا آن زمان مشخص شدن تمامی احتمالات وجود دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه