شمانیوز

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی گفت: اکنون ترافیک در برخی محور‌های کشور پرحجم یا نیمه سنگین است و ۶ محور مواصلاتی به دلیل بارش‌های اخیر و طغیان رودخانه مسدود شده است.

به گزارش شمانیوز و به نقل از ایرنا: سرهنگ نادر رحمانی افزود: اکنون اکثر محور‌های خراسان رضوی، شمال استان فارس، البرز، قزوین، گیلان، ارتفاعات هراز و فیروزکوه بارش باران گزارش شده است.

وی ادامه داد: همچنین در استان‌های اردبیل، قروین، زنجان، مرکزی و برخی محور‌های سمنان، قم و خراسان شمالی مه گرفتگی همراه با کاهش دید مشاهده می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی گفت: ترافیک در کلانشهر تهران به صورت نیمه سنگین مشاهده می‌شود، همچنین در آزاد راه قزوین - کرج، کرج - تهران، از محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل کلاک نیمه سنگین و از پل کلاک به سمت گرمدره پر حجم گزارش شده است.

سرهنگ رحمانی افزود: ترافیک در جاده مخصوص کرج - تهران نیز پر حجم گزارش شده و در آزادراه ساوه - تهران پرحجم و روان است.

وی ادامه داد: بارش‌های اخیز منجر به مسدود شدن محور فشم - دربند به علت ریزش کوه شده است.

رحمانی گفت: در استان قزوین لاین جنوبی محور قزوین - همدان در کیلومتر ۹۰ به علت آب گرفتگی مسدود شده است و یک لاین بسته و تردد به صورت دو طرفه صورت می‌گیرد.

وی افزود: محور بیژن آباد - قلعه گنج در جنوب استان کرمان به علت جاری سد جیرفت، زابل، هیرمند و سیستان و بلوچستان به دلیل طغیان رودخانه اکنون مسدود است. آزادراه چالوس به مرزن آباد و بالعکس هر شب از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد تا اطلاع ثانوی مسدود است.

به گفته رحمانی، برخی محور‌های ایلام، دهلران، موسیان - زرین آباد نیز به علت طغیانن رودخانه مسدود است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل راهور نیروی انتظامی به هموطنان توصیه کرد در صورت تردد در محور‌های بارانی با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و از سبقت غیرمجاز اجتناب کنند.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن ۱۲۰و ۸۸۲۵۵۵۵۵ (۱۰ خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است.
در سایت www.rahvar ۱۲۰.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه