شمانیوز

فال روزانه دوشنبه 25 فروردین 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/01/25

فال روزانه دوشنبه 25 فروردین 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/01/25

 

 

فال روز تولد (99/01/25)

 

 

دوست عزیزی که 25 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال در روز تولدتان این فرصت را خواهید داشت که به کسانی که برایتان اهمیت دارند نزدیکتر شوید. حتی اگر در ابتدا برقرار کردن رابطه بیشتر و احساس نزدیکی به آنها برایتان ساده نباشد و به زحمت و زمان گذاشتن نیاز داشته باشد، ولی تا اواسط تیر ماه به نتایج خوبی خواهید رسید که تمام سال مایه خوشحالی شما را فراهم خواهد کرد. این موضوع می تواند شامل رابطه عاطفی تان نیز بشود و این امکان برای شما وجود دارد که دل کسی که دوست دارید را به دست آورده و تا پایان سال رابطه ای پایدار بین شما ایجاد شود. شاید در آغاز این سال از زندگی تان مجبور باشید کمی بیشتر کار کنید، ولی هر چه بیشتر تلاش کنید رسیدن به هدفتان راحتتر خواهد بود. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که کار سخت شما را از میدان به در نکند و فکر نکنید این سختی ها نشانه نرسیدن به هدف هستند. اگر برای دست یافتن به رویاهایتان به اندازه کافی اراده و پشتکار داشته باشید و تلاش کنید تا پاییز خودتان نیز از نتیجه زحمتتان شگفت زده خواهید شد.

divider1

 

♈ فال روزانه متولدین فروردین

با وجود این که به طور کلی فردی اجتماعی هستید و دوست دارید وقتتان را با دوستان و آشنایان بگذرانید، امروز احساس می کنید که نیاز به تنهایی دارید و این احساس در حال حاضر می تواند برای شما مفید باشد. شما فروردینی ها در انجام دادن کارها به صورت انفرادی نیز می توانید موفق باشید، به ویژه اگر صبرتان تمام شده باشد و فکر کنید که دیگران دارند دست و پایتان را می گیرند و سرعتتان را کم می کنند. البته این نیاز فعلی شما به تنهایی بیشتر ناشی از این است که نیاز دارید باتری هایتان را با کمی استراحت و ریلکس کردن شارژ کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد که انرژی تان را به دست آورده و حس کنید برای فتح تمام دنیا هم آماده اید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

خیال روی تو در هر طریق همره ماست***نسیم موی تو پیوند جان آگه ماست

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند***جمال چهره تو حجت موجه ماست

تعبیر:چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

divider1

 

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

امروز تمایل چندانی به اشتراک گذاشتن احساستان با دیگران ندارید زیرا فکر می کنید این کار باعث خواهد شد حس امنیتی که به سختی به دست آورده اید را به خطر بیندازید. متأسفانه مخفی کردن آنچه در دل دارید نیز کار سختی خواهد بود چرا که باید مواظب تمام حرف هایی که می زنید باشید. حتی اگر بتوانید زبانتان را کنترل کنید هم رنگ رخساره خبر می دهد از سر ضمیر! پس زیاد به خودتان فشار نیاورید و با کسی که مورد اعتمادتان است راز دلتان را در میان بگذارید تا با روحی سبک و خیالی راحت روزتان را ادامه دهید. کارهایی که در انتظارتان هستند را فراموش نکنید و به ترتیب اهمیت و اولویت به همه آنها رسیدگی کنید، آخر هفته در راه است.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

چه لطف بود که ناگاه رشحه قلمت***حقوق خدمت ما عرضه کرد بر کرمت

به نوک خامه رقم کرده‌ای سلام مرا***که کارخانه دوران مباد بی رقمت

تعبیر: راه به جایی نداری. همه درها به رویت بسته شده و فکر می کنی دنیا نیز از هر جهت روی خشم به تو نشان می دهد. دیگران هم به جای کمک مسخره ات می کنند و مدام ایراد می گیرند. پس تو هم رازهای درونت ر فاش نکن. امیدوار باش. تو تا روز قیامت با جور زمانه در جنگ و ستیز هستی.

 

divider1

♊ فال امروز متولدین خرداد

به نظرتان می رسد که سرعت پیشرفتتان در زندگی کم شده است و این موضوع ذهنتان را به شدت درگیر خود کرده است و دارید به این فکر می کنید که شاید زمان ایجاد تغییرات فرا رسیده باشد و اهداف و فعالیت های حرفه ای تان را در ذهن خود زیر سوال می برید. بهتر است حواستان را خوب جمع کنید و به محض آن که فرصتی دیدید به نحو احسن از آن استفاده کنید. برای این کار هم لازم است که سرتان به کار خودتان باشد و خودتان را درگیر  مسائل دیگران نکنید. توجه کردن به مشکلات دیگران تنها فکرتان را مشغول و اوضاع را برای خودتان بدتر خواهد کرد. اولویت هایتان را در نظر داشته باشید، خودتان به اندازه کافی کار برای انجام دادن دارید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***که هر چه بر سر ما می‌رود ارادت اوست

نظیر دوست ندیدم اگر چه از مه و مهر***نهادم آینه‌ها در مقابل رخ دوست

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

divider1

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز اطمینان داشتن از احساساتتان برای شما تقریبا غیر ممکن است، زیرا حالتان لحظه به لحظه تغییر می کند و هیچ خبری از ثبات نیست. یک لحظه سفره دلتان را پیش هر کسی که پیشتان است باز می کنید و یک لحظه دیگر سکوت کرده و در غار تنهایی تان فرو می روید. بهتر است فعلا از گرفتن تصمیمات مهمی که آثار پایدار دارند خودداری کنید تا احساساتتان به ثبات برسند، ولی احساسات خودتان را نیز سرکوب نکنید و حتی اگر کمی ضد و نقیض باشند هم به آنها اجازه بروز بدهید. سعی کنید با همه و مهمتر از خودتان با ملایمت رفتار کنید. اگر فکر می کنید به تنهایی نیاز دارید زودتر به خانه بروید و در خلوت خودتان کارهایی که دوست دارید را انجام دهید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

برو به کار خود ای واعظ این چه فریادست***مرا فتاد دل از ره تو را چه افتادست

میان او که خدا آفریده است از هیچ***دقیقه‌ایست که هیچ آفریده نگشادست

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

divider1

 

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

با وجود این که همه دارند شما را می بینند و توجه شان پیش شماست هنوز هم احساس می کنید که انگار هیچ کسی شما را نمی بیند. شما نمی توانید درک کنید که وقتی حضورتان این قدر پررنگ است و حتی با وجود ناراحتی ها و مشکلاتی که شما را احاطه کرده اند دارید تمام کارهایی که به عهده تان است را به بهترین شکل ممکن انجام می دهید، چطور می توانند شما و کارهایتان را نادیده بگیرند. در میان گذاشتن این موضوع با یکی از اطرافیانتان به شما کمک قابل توجهی خواهد کرد تا توجهی که به دنبالش هستید را به دست بیاورید. قبل از این که به کارهایتان ادامه بدهید هر چقدر لازم است برای پرداختن به احساستان وقت بگذارید، این کار روی عملکردتان اثرات قابل توجهی خواهد داشت.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:آنقدر پیشرفت می کنی که نامت بر سر زبان ها می افتد. در علم و تحصیل بکوش که در این راه با تو قیاس نیست. اما هوشیار باش حسد ورزان زیر پایت را خالی نکنند. با خدا باش، نمازت را به موقع بخوان تا او هم کمکت کند

 

divider1

 

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز تصمیم گیری در مورد این که کمک و حمایت همکارانتان را بپذیرید برای شما کاری بسیار دشوار است و فکرتان مدام بین پذیرفتن همکاری آنها و کنار زدن آنها با وحشت می رود و بر می گردد. با وجود این که حمایت آنها برای شما ارزشمند است، ولی انگار می خواهید خود کفایی تان را به دیگران و حتی خودتان ثابت کنید. حتی اگر فکر می کنید این کار نشانگر وابستگی شما به دیگران است سعی کنید در این نگرش خود کمی تجدید نظر کنید. قبول کردن کمک هایی که به شما پیشنهاد می شوند نشان دهنده ذکاوت شما است. اجازه ندهید غرور و تکبر جلوی پیشرفت و موفقیتتان را بگیرد. مطمئن باشید در پایان روز عملکرد خودتان را تحسین خواهید کرد.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

به جان خواجه و حق قدیم و عهد درست***که مونس دم صبحم دعای دولت توست

سرشک من که ز طوفان نوح دست برد***ز لوح سینه نیارست نقش مهر تو شست

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

 

divider1

 

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز اگر دست از تلاش برای کنترل کردن اوضاع برندارید، از لحاظ احساسی درگیری های درونی زیادی را تجربه خواهید کرد. با وجود این که معتقد هستید باید همه چیز و همه کس را در نظر بگیرید، ولی این را باید یاد بگیرید که شما مسئول احساسات هیچ کس به غیر از خودتان نیستید. سعی نکنید برای راحت کردن دیگران خودتان را به مشکل و دردسر بیندازید و روی اولویت های خودتان تمرکز داشته باشید. وقتی نگرش خود را متعادل کنید به دیگران نیز اجازه و جرات این را خواهید داد که آنها هم همین کار را بکنند. در زمینه روابط عاطفی سعی کنید آنچه در اطرافتان می گذرد را فراموش کرده و به خواسته های قلبی تان توجه کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

حسنت به اتفاق ملاحت جهان گرفت***آری به اتفاق جهان می‌توان گرفت

افشای راز خلوتیان خواست کرد شمع***شکر خدا که سر دلش در زبان گرفت

تعبیر:به عهدی که بسته ای وفا کن تا روزگارت مثل عید همیشه خوش و بهاری باشد. غم از دلت بیرون می رود و جای آن را شادی می گیرد. همت داشته باش. طالع تو بسیار روشن است. شکر خدا را بجا بیاور زیرا خزان به زندگی تو راه ندارد. و از این فرصتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را ببر.

divider1

 

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز ترجیح می دهید احساسات خود را در حریم شخصی خودتان حفظ کنید. امنیت احساسی برای شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و حاضر نیستید تحت هیچ شرایطی موقعیت خود را به خطر بیندازید. اگر اینطوری راحتتر هستید هیچ اشکالی ندارد که امروز، ولی فقط همین امروز، کمی در انزوا فرو بروید. ولی این را به یاد داشته باشید که همیشه شریک زندگی تان می تواند شریک رازهایتان نیز باشد و می توانید هر آنچه بخواهید را با او در میان بگذارید. قدرت تخیل شما در حال حاضر از قدرتی فوق العاده برخوردار است، پس به خیالتان اجازه بدهید آزادانه پرواز کند و هیچ محدودیتی برای آن قائل نشوید. خلاقیت خود را به کار بگیرید و تا فرصت هست نهایت استفاده را از آن ببرید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

می‌دمد صبح و کله بست سحا***الصبوح الصبوح یا اصحاب

می‌چکد ژاله بر رخ لاله***المدام المدام یا احباب

تعبیر:از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

divider1

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز خبری از آن شوالیه ماجراجوی درون شما نیست و بیشتر احتیاط می کنید. تسلیم انتظارات دیگران نشوید و بخاطر آنها از نیازهای خود چشم نپوشید. راضی نگاه داشتن دیگران وقتی در درجه اول به نیازهای خودتان رسیدگی نکرده باشید برای شا امکان پذیر نخواهد بود. به خودتان سخت نگیرید و اگر احساس می کنید ترجیح می دهید کمی تنها بمانید به خودتان این فرصت را داده و کمی از جمع فاصله بگیرید. کمی سکوت و آرامش دقیقا آن چیزی است که برای تقویت روحیه تان به آن نیاز دارید. بعد از پایان ساعت کاری سعی کنید مستقیم به خانه بروید و یک دوش آب گرم بگیرید و با موسیقی ملایم و بوهای خوب زمینه آرامش فکری خودتان را فراهم کنید.

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

دی پیر می فروش که ذکرش به خیر باد***گفتا شراب نوش و غم دل ببر ز یاد

گفتم به باد می‌دهدم باده نام و ننگ***گفتا قبول کن سخن و هر چه باد باد

تعبیر: در رویا و خیال پردازی ها غرق شده ای. آرزوهایت تمامی ندارد و دور و دراز است. وقت گران مایه ی خود را تلف می کنی. هیچکس آنقدر عمر نمی کند که به تمام آرزوهایش برسد. پس همین چند صباحی را که زنده هستی از زندگیت لذت ببر. آنچه از زندگی که باید قسمتت باشد حما" به تو خواهد رسید.

divider1

 

♑ فال روز متولدین دی

شاید فکر کنید امروز حوصله و صبوری کافی برای همراهی کردن دیگران برای پشت سر گذاشتن بحران های عاطفی شان را ندارید، ولی این دقیقا همان کاری است که امروز از شما انتظار می رود انجام دهید. این احتمال نیز وجود دارد که خودتان در چنین موقعیتی قرار گرفته باشید و با کمال تعجب نسبت به خودتان حتی از دیگران نیز کم حوصله تر هستید. در هر صورت بهتر است یاد بگیرید کمی صبوری به خرج دهید و اولین چیزی که به ذهنتان می رسد را به زبان نیاورید و سعی کنید شرایط را درک کنید. فکر نکنید کسی که دوست دارید موظف است از تمام آن چیزهایی که شما دوست دارید لذت ببرد و او را به پذیرفتن آنچه دوست ندارد مجبور نکنید .

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

ساقیا برخیز و درده جام را***خاک بر سر کن غم ایام را

ساغر می بر کفم نه تا ز بر***برکشم این دلق ازرق فام را

تعبیر:از روزگار انتظار بی اندازه داری و مرتب گله می کنی. زیاد شکایت نکن. حوادثی برایت اتفاق می افتد تا امتحان شوی. غم دنیا را نخور اینها همه خواست خداوند است پس از روزهای خوش زندگیت نهایت استفاده را بکن و از آنلذت ببر و قدر نعمت های خدا را بدان

divider1

♒ فال متولدین بهمن

امروز تکلیفتان با خودتان مشخص نیست و نمی دانید دقیقا چه می خواهید. نمی توانید نیازهای خودتان و تفاوت هایی که بین نیازهای شما و اطرافیانتان هست را تشخیص دهید. تلاشی که برای درست کردن اوضاع دارید می کنید هم امروز شما را به هیچ نتیجه ای نخواهد رساند. با این وجود نادیده گرفتن وضعیت موجود بهترین گزینه ممکن نیست و اگر کمی خودتان را کنار کشیده و در فضای به وجود آمده احساسات خود را مورد توجه و بررسی قرار دهید به نتایج بهتری خواهید رسید. وقتی بتوانید درک بهتری از احساس خود داشته باشید خواهید توانست نگرش خودتان را بهبود ببخشید و با دیدی مثبت و باز به شرایط موجود نگاه کنید.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

زاهد ظاهرپرست از حال ما آگاه نیست***در حق ما هر چه گوید جای هیچ اکراه نیست

در طریقت هر چه پیش سالک آید خیر اوست***در صراط مستقیم ای دل کسی گمراه نیست

تعبیر: شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

divider1

 

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز در ساعات اولیه روز نسبت به بیان احساسات خود بی میل هستید و فکر می کنید بهتر است در این مورد سکوت اختیار کنید، ولی تا بعد از ظهر این احساس شما تا حدود زیادی برطرف خواهد شد. جنبه خجالتی وجودتان بروز پیدا کرده و دوست دارید فرار کرده و یک گوشه از نظر دیگران مخفی شوید. ولی اجازه نخواهید داد که قربانی احساس خود شوید و کنترل آن را دوباره به دست خواهید آورد. به رویاهایتان اهمیت بدهید چرا که اگر یاد بگیرید چگونه به آنها زندگی ببخشید بزرگ ترین منبع الهام برای شما خواهند بود. اجازه ندهید ریزه کاری های اخلاقی طرف مقابلتان روی احساسی که به او دارید اثر بگذارد، همه ما ایرادهایی داریم و هیچکس کامل نیست.

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

روی تو کس ندید و هزارت رقیب هست***در غنچه‌ای هنوز و صدت عندلیب هست

گر آمدم به کوی تو چندان غریب نیست***چون من در آن دیار هزاران غریب هست

تعبیر: اینقدر ظاهربین نباش. ظواهر تو را فریب داده اند و بابت این مسئله از تو سوئ استفاده می کنند. فکر می کنی اگر جواب رد بشنوی میمیری و شفای دردت را فقط رسیدن به یار میدانی. هر چند که او کوچکترین توجهی به تو ندارد. خودت را خسته نکن.

divider1

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه