شمانیوز

امام جمعه کنگان گفت: متهم کردن مردمانی که به صدق و صفا و کسب روزی حلال شهره هستند و با رنج و زحمت و تحمل مشکلات امرار معاش می‌کنند به قاچاق و مسائلی مانند آن خلاف قاعده انصاف است.

به گزارش شمانیوز و به نقل از فارس: حجت الاسلام محمود محمودی، امام جمعه کنگان پیش از ظهرامروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ساکنان بنادر و ساحل‌ نشینان مردمی نجیب، انقلابی، ولایی و همیشه همراه نظام بوده و هستند، مسؤولان در سخنان خود باید از هرگونه اظهار نظری که موجب رنجش مردم می‌شود پرهیز کنند و مراقب گفتار خود باشد.

امام جمعه کنگان گفت: اظهارات اخیر رئیس بانک مرکزی کشور موجب آزردگی خاطر مردم بندر کنگان شد که دلجویی و عذرخواهی وی از مردم این بندر و دیگر ساحل‌نشینان کشور ضروری است.

وی افزود: مردم این بندر در چند دهه گذشته در عرصه‌های مختلف بویژه دفاع مقدس و دیگر صحنه‌ها همواره وفاداری خود به نظام دینی را به منصه ظهور رساندند و گواه بر این مدعا تقدیم ده‌ها شهید و جانباز به انقلاب و نیز حضور گسترده در عرصه‌های سرنوشت ساز همچون انتخابات در ادوار مختلف است.

حجت الاسلام محمودی گفت: متهم کردن مردمانی که به صدق و صفا و کسب روزی حلال شهره هستند و با رنج و زحمت و تحمل مشکلات امرار معاش می‌کنند به قاچاق و مسائلی مانند آن خلاف قاعده انصاف است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه