شمانیوز

مدیرکل مرکز پیش‌بینی سازمان هواشناسی گفت: با ورود سامانه جدید بارشی از سمت جنوب در برخی استان‌های کشور احتمال وقوع سیلاب وجود دارد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران: صادق ضیاییان مدیر کل مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از ورود سامانه جدید بارشی به کشور خبر داد و گفت: امروز بعدازظهر ورود سامانه بارشی از جنوب کشور، بارش استان های هرمزگان، فارس، بوشهر، جنوب کرمان و سیستان و بلوچستان را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی افزود: با ورود سامانه جدید بارشی احتمال سیلابی شدن و آبگرفتگی معابر استان های غرب هرمزگان، جنوب فارس و جنوب بوشهر وجود دارد.

ضیاییان ادامه داد: روز پنج شنبه با ادامه بارش ها احتمال وقوع سیلاب در استان های سیستان و بلوچستان، جنوب خراسان جنوبی، شمال و غرب هرمزگان، جنوب فارس و جنوب کرمان وجود دارد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه روز پنج شنبه بارش ها به شرق و مرکز کشور می رسد، بیان کرد: به سبب افزایش دما در نوار شمالی کشور احتمال سقوط بهمن در جاده های کوهستانی دور از انتظار نیست.

وی از استمرار بارش باران در برخی مناطق خبر داد و گفت: روز جمعه برای بخش شمال غرب، استان های واقع در حاشیه زاگرس و بخشی از استان شرق کشور بارش پیش بینی می شود، اما شدت بارش ها چندان چشمگیر نیست.

 

آسمان پایتخت بارانی می شود

مدیر کل مرکز پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از افزایش دما برای تهران و سایر نقاط کشور طی روزهای آتی خبر داد.

ضیاییان در پایان درباره آخرین وضعیت آب و هوای تهران گفت: روز جمعه برای آسمان تهران باران انتظار می رود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه