شمانیوز

اطلاعیه لزوم ثبت نام همه ‌سازمان‌ها، ارگان‌ها و واحدهای غیردانشگاهی متقاضی اقلام حفاظت فردی شامل دستکش و ماسک‌های پزشکی، جهت صدور حواله اقلام مذکور در سامانه ttac.ir اعلام شد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تسنیم :  محمد مهدی علاالدین رئیس اداره نظارت بر تامین و نگهداشت اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اعلام کرد: همه سازمان‌ها، ارگان‌ها و واحدهای غیردانشگاهی متقاضی اقلام حفاظت فردی (دستکش و ماسک‌های پزشکی) برای  صدور حواله اقلام مذکور ملزم به ثبت اطلاعات سازمان و واحد خود در سامانه سازمان غذا و دارو به آدرس www.ttac.ir در قسمت زنجیره تامین در منوی گزارشات عمومی هستند.

در متن اطلاعیه آمده است:

قابل توجه همه سازمان‌ها، ارگان‌ها و واحدهای غیردانشگاهی متقاضی اقلام حفاظت فردی (دستکش و ماسک‌های پزشکی)

نظر به اهمیت شفاف سازی نحوه توزیع و مصرف اقلام حفاظتی و لزوم تامین این اقلام برای همه متقاضیان غیردانشگاهی از قبیل موسسات درمانی، دستگاه‌های دولتی، ارگان‌ها، نهادها، کارخانجات تولیدی و غیره ؛ بدین وسیله به اطلاع می‌رساند، متقاضیان مذکور از روز شنبه 1399/01/30 ملزم به ثبت اطلاعات درخواست خود به صورت الکترونیکی در سامانه سازمان غذا و دارو به آدرس www.ttac.ir در قسمت زنجیره تامین در منوی گزارشات عمومی به آدرس https://statisticsreports.ttac.ir/PublicDashboard  هستند.

یادآور می‌شود هرگونه درخواست حواله اقلام حفاظتی از تاریخ 1399/02/02 صرفاً به صورت الکترونیکی امکان پذیر خواهد بود و هرگونه درخواست کتبی غیر قابل رسیدگی است.

متقاضیان می‌توانند جهت پاسخگویی به سوالات و ابهامات خود می‌توانند با پشتیبان سامانه با شماره تلفن 09050491093 تماس حاصل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه