شمانیوز

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از فعالیت ۲۰ تیم بازرسی در گشت ویژه ماه رمضان در قم خبر داد و گفت: نظارت‌ها بیشتر مربوط به توزیع اقلام پروتئینی، برنج و زولبیا و بامیه است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از مهر : محمود سیجانی اظهار کرد: برای جلوگیری از کمبود و نوسان نامتعارف قیمت‌ها به ویژه در زمینه مواد لبنی، پروتئینی، برنج، روغن، قند و شکر، خرما، میوه، سبزیجات و شیرینی‌های پرمصرف و مرسوم در ماه رمضان پیش بینی‌های لازم و تمهیدات ضروری و هماهنگی‌های مورد نیاز جهت استفاده حداکثر از ظرفیت‌های موجود به منظور تشدید اقدامات نظارتی و بازرسی مشتمل بر مراقبت و پایش مستمر بازار و توزیع به موقع محصولات مورد نیاز انجام گرفته است.

وی ادامه داد: این اقدامات به منظور تسهیل در دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب، نظارت بر عملکرد واحدهای توزیعی و تولیدی و خدماتی و برخورد با تخلفات احتمالی با همکاری با اتاق اصناف انجام گرفته است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم بیان کرد: گشت‌های مشترک ویژه ماه مبارک رمضان با اتاق اصناف، دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات و نیروی انتظامی اجرا می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت ۲۰ تیم بازرسی در گشت ویژه ماه مبارک رمضان، افزود: نظارت‌ها بیشتر مربوط به اقلام پروتئینی، برنج و زولبیا و بامیه و همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌شود.

سیجانی بیان کرد: نظارت بر حسن اجرا، تأمین و توزیع به موقع کالاهای مورد نیاز اعم از سهمیه‌های اختصاص یافته استانی در قالب اقلام تنظیم بازاری و دیگر کالاهای پرمصرف و حصول اطمینان از صحت جذب و عرضه سهمیه‌های تخصیص یافته در شبکه تعریف شده با قیمت مصوب و حسب مورد برخورد مؤثر و بازدارنده با تخلفات احرازی، نظارت بر فروش‌های فوق العاده اعم از اصناف و فروشگاه‌های زنجیره، کنترل و پایش وضعیت عرضه و قیمت اقلام اولویت دار از جمله فعالیت‌های نظارتی است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه