شمانیوز

فال روزانه سه شنبه 2 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/02

فال روزانه سه شنبه 2 اردیبهشت 99 + فال حافظ و فال روز تولد 99/02/02

 

فال روز تولد (99/02/02)

 

دوست عزیزی که 2 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

در ابتدای روز تولدتان حس چندان خوبی ندارید و شاید دوست داشته باشید کمی از دیگران فاصله بگیرید، ولی با گذشت ساعات اولیه روز از گارد دفاعی تان بیرون خواهید آمد. هر کاری که خودتان دوست دارید در روز تولدتان انجام بدهید را برنامه ریزی کنید، در غیر این صورت دیگران برای روزتان برنامه ریزی خواهند کرد. این شامل زندگی تان در روزهایی که پیش رو دارید نیز می شود. شما باید تا پیش از به پایان رسیدن تابستان تکلیفتان را با خودتان معلوم کنید و تصمیم بگیرید چه می خواهید بکنید، وگرنه مجبور خواهید بود مسیری را دنبال کنید که دیگران برایتان در نظر می گیرند. امسال به دست آوردن قدرت و اعتماد به نفس برای شما بیش از هر چیز دیگری اهمیت دارد و روز تولدتان بهترین روز برای تمرین این کار است. پاییز امسال یک دوستی ساده و قدیمی ممکن است به عشق زندگی تان تبدیل شود، فکر نکنید که این آشنایی طولانی مدت مانع لذت بردن از روزهای شروع عشقتان خواهد شد.

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv♈ فال روزانه متولدین فروردین

امروز به دنبال پیدا کردن راه چاره ای برای مشکلات حل نشده تان هستید، ولی حرف زدن در این مورد به آن خوبی که انتظار دارید پیش نخواهد رفت. در هر صورت سرکوب کردن احساساتتان در دراز مدت راه حل خوبی نخواهد بود. باید سعی کنید برای رسیدن به توافق با طرف مقابل تان کنار بیایید و احساسات او را نیز درک کنید و به او هم حق بدهید. این کار زمینه لازم برای رسیدن به نقاط مشترک و تفاهم را فراهم خواهد کرد. در زمینه روابط عاطفی امروز برای شما روز رهایی و پیش رفتن است. اگر به فکر بهبود رابطه تان هستید باید خیلی زود خودتان را از آنچه دست و پایتان را می گیرد رها کرده و آغوشتان را به سوی آنچه پیش رویتان است باز کنید.

 

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین فروردین:

مطلب طاعت و پیمان و صلاح از من مست***که به پیمانه کشی شهره شدم روز الست

من همان دم که وضو ساختم از چشمه عشق***چارتکبیر زدم یک سره بر هر چه که هست

تعبیر: سخن کوتاه می کنیم و می گوییم که مرادت خیلی زود برآورده می شود. دلت دوباره جوان می شود. دشمنان شکست خوردند و این از لطف خدا بود. خستگی از تنت بیرون می رود و در کاری که مراد توست جز پیروزی و ثروت چیزی دیگری نیست و این همان اجابت دعاهایت می باشد.

z1og_fefdjnd3y7qv

♉ فال روز متولدین اردیبهشت

راه های همیشگی که از صحت آنها برای به انجام رساندن کارهایتان به بهترین شکل ممکن اطمینان دارید امروز برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان برای شما کافی نخواهد بود، زیرا شما امروز به دنبال کمال و یافتن بهترین ها هستید. کنار گذاشتن انتظارات غیر منطقی برای به پایان رساندن برنامه ها و کارهایتان همراه با موفقیت ضروری است. کمی از خود گذشتگی خیلی زودتر از آنچه فکرش را بکنید و به صورتی که اصلا انتظارش را ندارید به کمکتان خواهد آمد. در شرایط فعلی شاید ریلکس کردن به نظرتان سخت بیاید، اما حداقل کمی دراز بکشید تا باتری هایتان شارژ شوند. با شرکت در کلاس یوگا، پیاده روی طولانی مدت در طبیعت و یا گفتگو با کسی که به او اعتماد دارید خودتان را آرام کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اردیبهشت:

ساقی بیار باده که ماه صیام رفت***درده قدح که موسم ناموس و نام رفت

وقت عزیز رفت بیا تا قضا کنیم***عمری که بی حضور صراحی و جام رفت

تعبیر:دارید خودتان را خسته می کنید و کاری از پیش نمی برید. هر چه شما در فکر وصل یار هستید او در حال فرار است پس خودتان را آزار ندهید و پافشاری تان بی مورد است.قسمت اینطور بوده.فقط دست به دعا بردارید و متوسل به قرآن شوید و مرادتان را از حق تعالی بخواهید. انشاالله که خیر است.

z1og_fefdjnd3y7qv

♊ فال امروز متولدین خرداد

امروز اگر فرصتی برای وقت گذراندن با بچه هایتان برایتان پیش آمد قدر این فرصت را بدانید و برنامه مخصوصی برای امروزتان بچینید. کودک درونتان را آزاد کنید و شما هم مثل آنها رفتار کنید. تفریحات برنامه ریزی نشده می توانند روزتان را به خاطره ای خوشایند برای خودتان و اطرافیانتان تبدیل کنند، حتی اگر این کار به قیمت کنار گذاشتن برنامه قبلی تان تمام شود. شادی انرژی منفی را از بین می برد، پس هر چقدر که می توانید آن را به اطراف منتقل کنید. ما وقت بسیاری را هدر می کنیم تا کاری کنیم که اطرافیان دوستمان داشته باشند، و خودمان را در قالب هایی می گنجانیم که مناسب ما نیستند؛ خودتان را همانگونه که هستید بپذیرید و نگذارید هیچکس مانع درخشش شما بشود.

 

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین خرداد:

ساقی به نور باده برافروز جام ما***مطرب بگو که کار جهان شد به کام ما

ما در پیاله عکس رخ یار دیده‌ایم***ای بی‌خبر ز لذت شرب مدام ما

تعبیر:افسوس ایام گذشته سودی ندارد. به آینده فکر کن. معامله ای می کنی که بسیار سودمند است. ولی طمع نکن. صداقت داشته باش و حقیقت را بگو. کار امروز را به فردا نینداز. از یار خود رنجیده خاطر نباش. دروغ و بدی ها را فراموش کن تا خورشید عشق به رویت لبخند بزند.

z1og_fefdjnd3y7qv

♋ فال روزانه متولدین تیر

امروز نسبت به وقت گذراندن با دوستان و نزدیکانتان احساساتی دوگانه دارید. از طرفی دلتان می خواهد که با آنها همراه شوید و از بودن در کنار آنها لذت ببرید، از طرفی دیگر هم نگران این هستید که مبادا مجبور شوید بخاطر آنها وارد بحثی شوید که به شما هیچ ارتباطی ندارد و از آن فراری هستید. انتخاب کردن تنهایی هرچند به اندازه بودن با دیگران لذت بخش نیست، امروز می تواند بهترین گزینه شما باشد، زیرا وقتی تنها هستید نیازی ندارید که در مورد چیزی به کسی توضیح بدهید. فردا برای فعالیت های اجتماعی روز بهتری خواهد بود. آیا حرف مهمی در ذهنتان است که باید با عشقتان در میان بگذارید؟ اکنون زمان خوبی برای مخفی کردن نیست، حرف دلتان و حقیقت را بگویید.

 

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین تیر:

در این زمانه رفیقی که خالی از خلل است***صراحی می ناب و سفینه غزل است

جریده رو که گذرگاه عافیت تنگ است***پیاله گیر که عمر عزیز بی‌بدل است

تعبیر:با یک عذرخواهی همه چیز درست می شود و انشاالله از بند غم رهایی خواهی یافت. خداوند از تو حرکت می خواهد و خود برکت عطامی فرماید. روی به آستان حق بیاور تا به مقام عالی برسی. نذری کرده ای که اگر از این ورطه ی غم نجات پیدا کنی تا دم مرگ از راه راست برنمی گردی.

z1og_fefdjnd3y7qv

♌ فال و طالع بینی متولدین مرداد

شما می خواهید کنترل خودتان را روی برنامه هایی که دارید حفظ کنید، ولی مانع غیر منتظره ای که امروز ناگهان بر سر راهتان قرار خواهد گرفت ممکن است که برنامه هایتان را کمی بهم بریزد. بجای این که برای حفظ برنامه های قبلی تان تقلا کنید و با سرسختی و نگرانی واکنش نشان دهید بهتر است عقلتان را به کار انداخته و انعطاف پذیر باشید. خودتان را با شرایط ایجاد شده تطبیق داده و رسیدن به کارهای اصلی برنامه تان را در اولویت قرار دهید، بعدا هم وقت برای پرداختن به جزئیات وقت گیر خواهید داشت. یادتان باشد به دنبال هر چیزی که بگردید همان را خواهید یافت. پس انرژی منفی را کنار زده و به دنبال بهترین ها باشید تا بهترین ها را به دست بیاورید.

 

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مرداد:

دل من در هوای روی فرخ***بود آشفته همچون موی فرخ

بجز هندوی زلفش هیچ کس نیست***که برخوردار شد از روی فرخ

تعبیر:ستاره ی اقبال تو می درخشد. در راهی که قدم گذاشته ای پیروز می شوی و به مقام عالی می رسی در این زمان از یاد خدا غافل مشو. هر چند به پای قارون نمی رسی. همین بس که در عشق ورزیدن و رسیدن به کمال سعی و اهتمام می کنی.

z1og_fefdjnd3y7qv

♍ فال امروز متولدین شهریور

امروز پیدا کردن راه حل به سادگی برایتان ممکن نیست و تصمیم گیری در مورد مسائل مادی را برای شما دشوار کرده است. بیهوده به دنبال پیدا کردن راهی برای منطقی نشان دادن ولخرجی هایتان نباشید و سراغ انجام کارهایی که با بودجه تان هماهنگی ندارند نروید. حتی اگر فکر می کنید معامله خوبی را دارید از دست می دهید هم بهتر است پولتان را پس انداز کنید و این کار را برای وقت دیگری بگذارید که نگاهتان نسبت به نیازهایتان منطقی تر است. وقتی از چیزی اطمینان ندارید حفظ احتیاط بهترین گزینه ممکن است. در مورد تعهدات خود به عشقتان فکر کنید و ببینید در رابطه شما چه کسی قدرت را در دست دارد و این نبرد قدرت را به نتیجه برسانید.

 

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین شهریور:

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه‌های تاتاریست

تعبیر:با هر کس طرح دوستی نریز که هر چه صدمه دیده ای از دوست بد بوده است. در عشق شکست خورده ای. اما همه چیز دوباره رو به راه می شود. عشق پاک و بی آلایشت را نصیب هر کسی نکن زیرا آنان ظاهر خوب و باطنی تیره دارند. در زمان احتیاج هم در هر خانه ای را نزن که حاجت تو در زور بازویت می باشد.

z1og_fefdjnd3y7qv

♎ طالع بینی روزانه متولدین مهر

اگر از انتخاب و قضاوت خودتان در رابطه با موضوعی اطمینان ندارید به هیچ عنوان تحت فشار دیگران دست به انتخاب نزنید. این حس تردید شما شاید برای دیگران خوشایند نباشد، ولی می تواند امروز بزرگ ترین نقطه قوتتان باشد زیرا شما قادر هستید هر دو طرف قضیه را با ذهن باز و به دقت مورد بررسی قرار دهید. همین باعث می شود سیاستمدار خوبی باشید و بتوانید بین دو طرف زمینه رسیدن به توافق را فراهم کنید. امروز قدرت بی سابقه ای در خود حس می کنید که نمی توانید آن را نادیده بگیرید، اما در راهی که به سوی موفقیت می رود  اعتدال را فراموش نکنید و محدودیت های خود را درنظر بگیرید، متاسفانه شما یک سوپر قهرمان نیستید!

 

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین مهر:

المنه لله که در میکده باز است***زان رو که مرا بر در او روی نیاز است

خم‌ها همه در جوش و خروشند ز مستی***وان می که در آن جاست حقیقت نه مجاز است

تعبیر:اجر ثوابی را که کرده اید زود خواهید دید. نشانه هایی از یار هویدا شده برای رسیدن به او جور خواهید کشید. بیماریتان خیلی زود درمان می شود نگران نباشید. به سفر زیارتی می روید و در آنجا گمشده ی دل خودتان را می یابید و با خدای خودتان پیمان می بندید.

z1og_fefdjnd3y7qv

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز بادقت بسیاری در هر اتفاق و هر حرفی به دنبال معنا و مفهومی غیر از آنچه در ظاهر آن می بینید می گردید. این کار تنها باعث احساس گیجی و سردرگمی شما خواهد شد زیرا به احتمال زیاد معنای خاصی در این اتفاقات و حرف ها نهفته نیست. این کار تنها با ایجاد این توهم که دیگران از حرف هایشان منظوری دارند می تواند باعث به وجود آمدن دلخوری از اطرافیانتان شود. وقت آن رسیده است که رزومه کاری خود را به روز کنید و چنانچه خواهان یک موقعیت کاری بهتر هستید به جستجوی آن بروید. باید با موسسات و افراد برجسته ارتباط برقرار کنید تا فرصت های بهتری بیابید. وقت گذراندن با افرادی که به شما در رسیدن به اهدافتان می توانند کمک کنند را حتما در برنامه خود جای دهید.

 

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین آبان:

خم زلف تو دام کفر و دین است***ز کارستان او یک شمه این است

جمالت معجز حسن است لیکن***حدیث غمزه‌ات سحر مبین است

تعبیر:قدر جوانی خویش را بدانید. فرصتهای طلایی را یکی یکی دارید از دست می دهید. به یار خود اعتماد کنید. با چشم عق به دور دست نگاه کنید. با یک اتفاق کوچک میدان را ترک نکنید. مقاوم باشید اگر هنری دارید آن را نشان بدهید که به نفع شماست و هوشیاری بهترین روش برای پیروزیتان می باشد.

z1og_fefdjnd3y7qv

♐ فال متولدین آذر

امروز اگر درمورد چیزهایی که برایتان جالب هستند با اطرافیانتان صحبت کنید به احتمال زیاد دچار ناامیدی خواهید شد، زیرا حرف هایتان برای آنها هیچ جذابیتی ندارند و نمی توانند شور و هیجان شما وقتی دارید در این باره صحبت می کنید را درک کنند. البته اگر انتظارتان را نسبت به عکس العمل آنها بالا نبرید خیلی هم دلسرد نخواهید شد. سعی کنید در بحث هایتان منطقی باشید و با اغراق و زیاده روی در آنها واکنش منفی ایجاد نکنید. اگر برای عشقتان برنامه ای در سر دارید بدانید که فقط با رویاپردازی نمی شود پیش رفت، باید پیش بروید و هر چند کوچک، گام بردارید. ببینید رابطه تان به کجا دارد می رود؟ آیا در همان مسیری قرار دارید که رویایش را در سر دارید؟

 

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین آذر:

خواب آن نرگس فتان تو بی چیزی نیست***تاب آن زلف پریشان تو بی چیزی نیست

از لبت شیر روان بود که من می ‌گفتم***این شکر گرد نمکدان تو بی چیزی نیست

تعبیر: با یک سند پول زیادی نصیبتان می شود. سر نماز همیشه دعا می کنید که خوار و ذلیل نشوید. در هر حال شما همیشه محترم و عزیز خواهید بود. در سرنوشت تو اینطور رقم زده شده که تا غم نخوری به مراد نمی رسی. پس امیدت را از دست نده چون دل خسته ی تو دوباره شاد می شود

z1og_fefdjnd3y7qv

♑ فال روز متولدین دی

امروز بهتر است سکوت نکنید و نظرات و ایده هایتان در رابطه با شرایط فعلی را بیان کنید. الان وقت خوبی برای ناز و ادا نیست، پس خیلی صریح و راحت نظرتان را بگویید. شاید با مخالفت بعضی ها مواجه شوید، ولی اگر بتوانید از نظرات خود دفاع کنید درست بودن آنها را به دیگران ثابت کرده و حمایتشان را به دست خواهید آورد. وقتی دیگران بدانند موضعتان دقیقا چیست دست از مخالفت و مقاومت در برابر افکار و نظراتتان بر خواهند داشت. درست است که عاشق بودن و لذت بردن از رابطه عاطفی تان مهم است، اما آیا احترامی که انتظار دارید را از این رابطه دریافت می کنید؟ آیا به همان اندازه که برای عشقتان مایه می گذارید از جانب او نیز دریافت می کنید؟

 

 

 

 

 

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین دی:

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر:خداوند نعمت و رحمت زیادی به تو ارزانی داشته و آنچه را که احتیاج داری فراهم نموده است، پس مغرور نباش. او از حال تو خئب آگاه است. روزی تو قطع نمی شود. در زندگی به پستی و بلندی اعتقاد داشته باش قبله ی معبود تو فقط و فقط خداوند باشد.

z1og_fefdjnd3y7qv

♒ فال متولدین بهمن

امروز احساس می کنید که دیگران نسبت به شما، توانایی ها و موفقیت هایتان به اندازه کافی توجه نشان نمی دهند و این مسئله باعث احساس ناراحتی و دلخوری شما شده است. شاید حتی نسبت به یکی از دوستان و یا نزدیکانتان که مورد تحسین دیگران است حسادت کرده و فکر کنید که حق شما را خورده است. ولی حتی اگر خودتان فکر کنید دارید در این مورد بیطرفانه قضاوت می کنید هم تعصب هایی از درون قدرت تشخیص شما را دارند تحت تاثیر قرار می دهند. دیگران را برای احساس بدی که دارید سرزنش نکنید و به جای این کار سعی کنید عملکرد خودتان را بهتر کنید و این نکته را بدانید که همیشه موفقیت بهترین انتقامی است که می توانید بگیرید.

 

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین بهمن:

بیا که قصر امل سخت سست بنیادست***بیار باده که بنیاد عمر بر بادست

غلام همت آنم که زیر چرخ کبود***ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزادست

تعبیر:دلت را مثل آیینه صاف کن. پرده های تاریک را از رویت کنار بزن تا حقیقت را ببینی آن موقع است که به مقام عالی می رسی. طمع نداشته باش تا عمرت طولانی باشد. بهشت تو آنجاست که حق مردم را به جا آوری. این همان راهیست که تو را به هدف می رساند.

z1og_fefdjnd3y7qv

♓ فال روزانه متولدین اسفند

شما اصلا نمی توانید کسانی که وعده و وعیدهای بیش از حد می دهند و بعد به جای انجام وظایفشان وقت خود را به بطالت و خوش گذرانی با دیگران می گذرانند را تحمل کنید. شما نمی خواهید قضاوت کنید، ولی وقتی کسی سهم خودش را از کاری که دارید انجام نمی دهد احساس بسیار بدی به شما دست خواهد داد. متأسفانه انتقاد کردن از دیگران هیچ کمکی به بهبود این اوضاع نخواهد کرد. امروز کمی دندان روی جگر بگذارید و صبر کنید تا ببینید فردا چه اتفاقی خواهد افتاد. چنانچه احساس کردید که رابطه عاطفی تان با مشکل مواجه است از کسانی که روزی در جایگاه امروز شما بوده اند کمک بخواهید و مطمئن باشید که آنها با روی باز به شما کمک کرده و شما را راهنمایی خواهند کرد.

 

 

 

 

 

فال حافظ مخصوص متولدین اسفند:

 

آن پیک نامور که رسید از دیار دوست***آورد حرز جان ز خط مشکبار دوست

خوش می‌دهد نشان جلال و جمال یار***خوش می‌کند حکایت عز و وقار دوست

تعبیر:در همه حال شکر خدا را به جا آورید. در این کار رقیبی دارید که باید او را از میدان به در کنید تا به دلربای خودتان برسید. نماز صبح را بجا آورید و دست به دعا بردارید. فکرهای شیطانی را برای رسیدن به مقصود فراموش کنید.

z1og_fefdjnd3y7qv

** همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه صرفا جنبه سرگرمی دارد.

**منبع: سایت های تصویر زندگی و آکا

 

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه