شمانیوز

در این گزارش می‌توانید با مراحل و چگونگی نحوه رزرو صندلی اتوبوس و مینی بوس در سامانه به همراه آشنا شوید.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان : نزدیک به یک هفته از خبر اجرای طرح رزرو صندلی اتوبوس‌ و مینی بوس در پایتخت می‌گذرد؛ طرحی که پیش‌تر زمزمه‌ اجرای آن از سوی شهرداری تهران بر سر زبان‌ها افتاد، اما واکنش شهروندان به این خبر مدیریت شهری را از اجرای این طرح مشارکتی با بخش خصوصی منصرف کرد، اما با این وجود در این روز‌های کرونایی پایتخت بستر مناسب برای اجرای طرح رزرو صندلی اتوبوس و مینی بوس آماده شد.

احمد تابنده مدیر عامل برنامه به همراه (سامانه اتوبوس‌های رزوری) در تشریح جزئیات اجرای یک هفته‌ای طرح رزرو اتوبوس و مینی بوس در پایتخت با اشاره به اینکه تا به امروز نزدیک به ۶ هزار نفر در سامانه به همراه اطلاعات خود را ثبت کردند، گفت: ما در ابتدای شروع طرح رزرو اتوبوس و مینی بوس در پایتخت تلاش کردیم در انتخاب مسیر به گونه‌ای عمل کنیم که سرویس‌دهی ناوگان حمل و نقلی ما به کاهش بار خطوط اتوبوسرانی کمک کند.

مدیر عامل برنامه به همراه (سامانه اتوبوس‌های رزوری) افزود: یکی از ویژگی‌های سامانه به همراه شناور بودن ساعت خدمت رسانی ناوگان حمل و نقلی آن است و باید به این نکته اشاره کنم که در اجرای این طرح ما موضوع بازاریابی فرد به فرد را در دستور کار خود قرار دادیم و بر اساس نیاز سفر می‌توانیم خدمت رسانی ناوگان را توسعه دهیم.

تابنده ادامه داد: یکی دیگر از ویژگی‌های این برنامه (به همراه) کیف پول بانکی است که شهروندن می‌توانند با شارژ مالی آن از دیگر بخش‌های خدماتی نیز بهره ببرند و ما در سرویس دهی ناوگان اتوبوس رزروی هیچگاه پیش از خدمت رسانی به مسافران وجهی را دریافت نمی‌کنیم.

او با اشاره به اینکه استقبال شهروندان از این سامانه به گونه‌ای بود که تا امروز در برخی از مسیر‌ها بدون تبلیغات میزان رزرو صندلی به ۵ مسافر رسیده است، گفت: در ابتدا مسیر‌های انتخابی به گونه‌ای بود که به ناوگان اتوبوسرانی کمک شود، اما در ادامه با بررسی‌های انجام شده توانستیم پس از اصلاح مشکلات مسیر‌های بهتری را انتخاب کنیم.

مدیر عامل برنامه به همراه (سامانه اتوبوس‌های رزروی) افزود: در برنامه به همراه بخشی در نظر گرفته شده است که شهروندان می‌توانند مبدأ و مقصد سفر خود را در آنجا مشخص کنند تا پس از بررسی‌های لازم در صورت لزوم خط جدید در مسیر‌های پیشنهادی دایر شود.

بیشتر بخوانید: مسیر‌های جدید اتوبوس‌های رزروی در پایتخت اعلام شد

تابنده با اشاره به تعداد ناوگان به کار گرفته شده در برنامه اتوبوس‌های رزروی به همراه گفت: در ناوگان اتوبوس‌های رزروی به همراه تعداد ۵۰ دستگاه مینی بوس (صفر کلیومتر) و تعداد ۴۰ دستگاه اتوبوس کار کرده به کار گرفته شده است.

 

سازو کار استفاده شهروندان از برنامه به همراه برای رزرو صندلی اتوبوس و مینی بوس پس از نصب برنامه به همراه به شرح ذیل است؛

به همراه/

به همراه/

به همراه/

به همراه/

به همراه/

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    
    روی خط رسانه